Şimdi Ara

COOPER LASTİKLERİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
32.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • COOPER LASTİK KULLANAN VARMI HAFTA SONU 4 ADET ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM TÜRKİYEDE SATILMAYA BAŞLAMIŞ AMERİKAN EFSANESİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM

• cooper, formula 1 e de giriyor seneye. Ben de Türkiye'de var mı yok mu diye baya araştırmıştım geçenlerde, demek yeni girmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilx

cooper, formula 1 e de giriyor seneye. Ben de Türkiye'de var mı yok mu diye baya araştırmıştım geçenlerde, demek yeni girmiş
    geçen yaz lastik araştırırken nette gördüm inceledim, anadolu grubu çelik motor getiriyor. izmirde bayi olarak görünen yerlerden ikisini aradım adamlarda cooper harici her lastik var, sonra bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybalim

geçen yaz lastik araştırırken nette gördüm inceledim, anadolu grubu çelik motor getiriyor. izmirde bayi olarak görünen yerlerden ikisini aradım adamlarda cooper harici her lastik var, sonra bıraktım.

Alıntıları Göster
    coopertire.com sitesinden bakabilirsin 185 60 15 için 112 fiyat verdiler tanesine çok uygun geldi pazartesi alıcam inşallah izlenimlerimi yazarım

• quote:

Orijinalden alıntı: gokko16

coopertire.com sitesinden bakabilirsin 185 60 15 için 112 fiyat verdiler tanesine çok uygun geldi pazartesi alıcam inşallah izlenimlerimi yazarım

Alıntıları Göster
    adac testlerinde micheline falan toz yutturmuştu bi ara .radyoda duydum bende sanırım tuzludur fiyatları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RECEP____KOVBOY

adac testlerinde micheline falan toz yutturmuştu bi ara .radyoda duydum bende sanırım tuzludur fiyatları.

Alıntıları Göster
    Antalya da Nissan servisi satıyor.Zeon xtc diye bir modeli var.Görevli eleman lastikleriniz eskimiş size bundan verelim demişti.Fiyatlarıda çok uygun değil.Lastiğin hamuruda biraz sert gibi sanki.Bu firmanın Avonla bir bağlantısı varmı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizashi -- 24 Nisan 2010; 2:28:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kizashi

Antalya da Nissan servisi satıyor.Zeon xtc diye bir modeli var.Görevli eleman lastikleriniz eskimiş size bundan verelim demişti.Fiyatlarıda çok uygun değil.Lastiğin hamuruda biraz sert gibi sanki.Bu firmanın Avonla bir bağlantısı varmı acaba.

Alıntıları Göster
    valla hocam ben bugün taktırdım emin olabilirsin ki michelinden çok çok daha konforlu ve güzel bir lastik yol sesi de çok az

• quote:

Orijinalden alıntı: asilx

cooper, formula 1 e de giriyor seneye. Ben de Türkiye'de var mı yok mu diye baya araştırmıştım geçenlerde, demek yeni girmiş

formula 1 e gireceği kesin değil. Michelin ve Pirelli ile çekişiyor. Umarım Michelin gelir, RF1 taraftarı olarak mutlu olurum.

@gokko16

Güle güle kullanın umarım sorunsuz şekilde kullanırsınız baya.
  • quote:

valla hocam ben bugün taktırdım emin olabilirsin ki michelinden çok çok daha konforlu ve güzel bir lastik yol sesi de çok az

Hangi ebat lastik aldınız? Memnuniyetiniz devam ediyor mu?
    Ben de araştırıyorum. Benim ebatlar 195/65/r15.
    Konya'daki satıcısı bana bu ebatın fiyatını 130 TL olarak verebileceğini söylemişti.
    Ayrıca Avon adlı bir de yan ürünü varmış, onun fiyatını sordum, o da aynı demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sencer33

quote:

Hangi ebat lastik aldınız? Memnuniyetiniz devam ediyor mu?
    Ben de araştırıyorum. Benim ebatlar 195/65/r15.
    Konya'daki satıcısı bana bu ebatın fiyatını 130 TL olarak verebileceğini söylemişti.
    Ayrıca Avon adlı bir de yan ürünü varmış, onun fiyatını sordum, o da aynı demişti.

Alıntıları Göster
    1 haftadır 205 60 R16 92V ebadında cooper CS4 model lastik kullanmaktayım ilk izlenimlerim oldukça olumlu; yol sesi uctu gitti sanki; kuru yol tutuşuda oldukca guzel baya zorladım ama atma kayma vs yapmadı. Brigstone; michealin ve pirelli kullanmış biri olarak cok menun oldugumu soyleyebilirim. egerki 2 yıl gectiginde memnuniyetim halen devam ederse; ogunku fiyatlarada baglı olarak yine tercihim bu marka olacaktır. Lastiği almadan önce çok arastırdım yabancı siteler vs sonra almaya karar verdim; aslında CS 6 diye bir ürün daha var daha performanslı bir lastik olarak geciyor deseni Cs4 ten daha guzel ama sürüşteki sessizlik vs gozonune alındıgında ben CS4 ü tercih ettim. CS6lar ingiltere CS4ler amerikan üretimi. umarım faydalı bir yorum olabilmiştir güvenli sürüşler. Fiyat olarak birçok markadan cok daha uygun; fakat önümüzdeki yıldan itibaren fiyatların artacagı soyleniyor. marka bilinirliğinin henüz az olması bilinçli tüketici icin fiyat avantajını iyi degerlendirmesi anlamına geliyor. F1 sponsorlugunda pirelliyle son 2 ye kalan marka son anda pirelliye kaptırmış organizasyonu. ilerleyen donemde yeni yorumlarımı eklerim ; hatta bugün ıslak performansınıda gorme lüksim olacak sanki..

• quote:

Orijinalden alıntı: typ_typ

1 haftadır 205 60 R16 92V ebadında cooper CS4 model lastik kullanmaktayım ilk izlenimlerim oldukça olumlu; yol sesi uctu gitti sanki; kuru yol tutuşuda oldukca guzel baya zorladım ama atma kayma vs yapmadı. Brigstone; michealin ve pirelli kullanmış biri olarak cok menun oldugumu soyleyebilirim. egerki 2 yıl gectiginde memnuniyetim halen devam ederse; ogunku fiyatlarada baglı olarak yine tercihim bu marka olacaktır. Lastiği almadan önce çok arastırdım yabancı siteler vs sonra almaya karar verdim; aslında CS 6 diye bir ürün daha var daha performanslı bir lastik olarak geciyor deseni Cs4 ten daha guzel ama sürüşteki sessizlik vs gozonune alındıgında ben CS4 ü tercih ettim. CS6lar ingiltere CS4ler amerikan üretimi. umarım faydalı bir yorum olabilmiştir güvenli sürüşler. Fiyat olarak birçok markadan cok daha uygun; fakat önümüzdeki yıldan itibaren fiyatların artacagı soyleniyor. marka bilinirliğinin henüz az olması bilinçli tüketici icin fiyat avantajını iyi degerlendirmesi anlamına geliyor. F1 sponsorlugunda pirelliyle son 2 ye kalan marka son anda pirelliye kaptırmış organizasyonu. ilerleyen donemde yeni yorumlarımı eklerim ; hatta bugün ıslak performansınıda gorme lüksim olacak sanki..

Alıntıları Göster
    Amerikan ürünü olan lastikler genelde konforlu lastikler üretiyorlar.

Dediğiniz gibi konfor ayağını oldukça yerine getiren ürünler üretiyorlarmış.

Ancak performans konusundan konfor nedeniyle feragat edilği belirtiliyor.

Güle güle kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Amerikan ürünü olan lastikler genelde konforlu lastikler üretiyorlar.

Dediğiniz gibi konfor ayağını oldukça yerine getiren ürünler üretiyorlarmış.

Ancak performans konusundan konfor nedeniyle feragat edilği belirtiliyor.

Güle güle kullanın.

Alıntıları Göster
    225/60/18 cooper lastikleri tanesi 250 tl den verecekler...

Önerir misniz ? Cooper yeni bizim piyasada galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: virgaba

225/60/18 cooper lastikleri tanesi 250 tl den verecekler...

Önerir misniz ? Cooper yeni bizim piyasada galiba...

Alıntıları Göster
    Uzun zaman önce kullanmıştım. "Metric" diye bir serisi vardı. Hiç sert lastik almadım aslında, Cooper'lar da yumuşaktı ayrıca sesizlerdi. Uzun sürede dikkat çeken tarafı, çok sağlamlardı. Sonra o marka kayıplara karıştı. Uygun ebatları olsa şimdi yine alırdım.

Yeni serileri daha kötü değil daha iyidir diye düşünüyorum. Son 10 yılda lastikler hangi marka olursa olsun tutunma bakımından iyileşti gibi geliyor.

• quote:

205 60 R16 ebatların fiyatı nedir? Normalde bu ebatlar pek bulunmadığından 205 55 R16 lara göre pahalı oluyorda.

• quote:

Orijinalden alıntı: çekomastik

quote:

205 60 R16 ebatların fiyatı nedir? Normalde bu ebatlar pek bulunmadığından 205 55 R16 lara göre pahalı oluyorda.

Alıntıları Göster
    ben Michelin lastikleri satıyorum ama uzun süredir bu cooper markası üzerinde araştırmalar yaptım.. müşteri açısından da satıcılar açısından da çok avantajı olan bir lastik birincisi ses te %70 kadar azalma var ikincisi balans oranı düşük çıkan bir lastik bu satıcılar için kurşun tasarrufu bile denilebilir:).. üçüncüsü fiyat olarak çok pahalı değil..205 55 16 lastiğin fiyatı 165 tl filan michelini 195 ten aşağı bırakacak lastikçi olacağını düşünmüyorum.. arıca michelin gibi 2 yıl garanti ve 1 yılda 3 defaya mahsus sınırsız yol yardım hizmeti veriyor..michelin yerine bu lastikleri tercih etmek hem tüketici hem satıcı açısından çok avantajlı..

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen6868

ben Michelin lastikleri satıyorum ama uzun süredir bu cooper markası üzerinde araştırmalar yaptım.. müşteri açısından da satıcılar açısından da çok avantajı olan bir lastik birincisi ses te %70 kadar azalma var ikincisi balans oranı düşük çıkan bir lastik bu satıcılar için kurşun tasarrufu bile denilebilir:).. üçüncüsü fiyat olarak çok pahalı değil..205 55 16 lastiğin fiyatı 165 tl filan michelini 195 ten aşağı bırakacak lastikçi olacağını düşünmüyorum.. arıca michelin gibi 2 yıl garanti ve 1 yılda 3 defaya mahsus sınırsız yol yardım hizmeti veriyor..michelin yerine bu lastikleri tercih etmek hem tüketici hem satıcı açısından çok avantajlı..

İlk msj nda Cooper lastiklerini öven michelin satıcısı...çok duygulandım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virgaba -- 18 Nisan 2011; 23:33:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: virgaba

quote:

Orijinalden alıntı: alperen6868

İlk msj nda Cooper lastiklerini öven michelin satıcısı...çok duygulandım :)

Alıntıları Göster
    güzele benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

güzele benziyor

Alıntıları Göster
    Arkaş aldı sessiz bir lastik iyi bişeye benziyor zeon xtc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starforces

Arkaş aldı sessiz bir lastik iyi bişeye benziyor zeon xtc

Alıntıları Göster
    Bunların içinde en sessizi cs4 mü? 195/65/R15 ebatta Cs4 ü ben bulamadım nette, zeon xtc sessizlik ve konfor anlamında tatmin edicimidir? Hem deseni daha güzel Bilen-kullanan arkadaşlar lütfen yardım etsin.
  • BAHÇELİEVLERDE ÇACUSOĞLU LASTİK VAR ORADA COOPER LASTİKLERİ VAR FİYATLARI ÇOK UYGUN TAVSİYE EDERİM NUMARASI 0212 507 13 22
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.