Şimdi Ara

Cooler master kasa tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iki kasa arasinda kaldım cooler master haf500 ve h500 hangisini tercih etmeliyim fiyatlari aynı gibi hemen hemen.Yada aynı model tharmaltakeinde view 300mx diye bir kasası var onu alsam dahami iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolkanCOO -- 26 Eylül 2023; 12:15:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben CM'e CM demem "CM stacker 810" olmayınca...

Her neyse;

Onun dışında bu 2 kasa arasındaki teknik farkları inceleyip kaydadeğer bir fark varsa, ihtiyacınız yönünde seçim yapmanız mantıklı olur.

Gerisi şekil şükül.

• rabitelli kullanıcısına yanıt

Şekil sukul pek işim yok hocam tek beklentim hava akışı serin çalışması yani tamamen performans.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • H500 kullanıyorum. Bileşenler normal sıcaklık değerinde çalışıyor.

• Kendinizi tek firma ile kısıtlamayın

Nzxt h5 flow

Lianli mesh II fiyatına göre güzel kasalar

• Daha önce Cm h500p mesh white modelini kullanmıştım. Hava akışı güzel, geniş, donanımları rahatça toplayabildiğin bir kasaydı. Seçtiğiniz iki modelde güzel kaliteli modeller bütçenize hangisi uygunsa onu alabilirsiniz ısınma konusunda iki kasada da sıkıntı yaşamazsınız.

• Bence 420 AIO sıgan bir kasa alın.Lian Li Lancool 3 de vardı sanırım mesela...

• H7 Flow'a yönelin hocam, sonra bana dua edersiniz.

• VolkanCOO kullanıcısına yanıt

Tamam işte bu 2 kasa arasındaki tek fark disk yuvasının üstündeki açısı değiştirilebilen, döndürgeçli fan. Bu gerçekten gerekli mi, hatta kimi durumda engel yaratır mı, bunu değerlendirip kararınızı verirsiniz. Zira bu kıvırttırmalı fan dışında 2 kasa da aynı (yani ben öyle biliyorum, değişen bir şey varsa bu güne kadar, hatalıysam bilgilendirin.)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.