Şimdi Ara

Control Z (2020) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

22 Mayıs 2020'de yayınlanan bir gençlik dizisidir. Baş rolümüz Ana Valeria Becerril'dir ve Sofia karakterini canlandırmaktadır. Sofia içine kapanık fakat gözlemleri çok iyi olan bir genç kızdır. Okulda bir kaç öğrencinin sırlarının açığa çıkmasının ardından işler karmaşıklaşır. Ve Sofia bir kaç arkadaşı ile sırları ortaya döken gizemli kişiyi araştırmaya başlarlar.

Uyarı: +18, Cinsellik, Çıplaklık, Madde Kullanımı, Şiddet ve Argo içermektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarsyasTr -- 23 Mayıs 2020; 12:9:43 >

• blue mountain state havası aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitirdim, zaman geçirmek için izle geç dizisinden öteye gitmez. Gizem son bölüme kadar sürüyor, Sofiayı çok beğendim saf bi yüzü vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel dizi beğendim Elite'nin yan versiyonu olmuş. Sofia gerçekten en dikkatimi çeken hatun oldu, saf bir yüzü var kesinlikle.

Javi'ye üzüldüm ölmez umarım pisi pisi gitti çoçuk

Final sezonun da çalan parça da çok hoşuma gitti. Bu arada dizi 2.sezon onayını da almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 17 Haziran 2020; 20:14:8 >

• Zaman gecirmek icin izledim. 5/10

Klasik netflix dizisi. Bir suru escinsel, trans ve “ liseli “ isleri. Truth or Dare diye bi film vardi. Görev olayi ona benzemis. Raul’un ise hacker oldugunu Sofia gibi bir karakter ( her halti gözlemliyordu hesapta ) son bölümde ögrenmesi sacma. Okul’un bilisim sorumlusunu yakalayip sorguya cektiklerinde evinde bir suru sey vardi. Kiz dedi ki bunlara paran yetmez destek aliyosun. Raul adamin kapisini acti. Kilitlerle aram iyi dedi. Sonra da bileklik Javier’in dolaptan cikti. O kadar beyin firtinasi yapan karakterimiz bunu bile görmüyor. Uzasin diye yapilmis ama basit kacmis. Onun yerine bilekligin dolaptan ciktigini ogrenmelerinden itibaren anlayip itiraf ettirmeleri daha iyi olurdu. Luis olayi da sacma. Herifi komaya soktu Gerry. Ama banamisin demeden etrafta geziyor. Ne yani sirf sikayetci olmadilar diye mi ? Gercekci olun lan biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gayet güzeldi izleyin derim. 10/7
  • Fena değil, zaman geçirmek için izlenir sarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.