Şimdi Ara

Prison Break Türkçe Ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, elimde 5 sezondan oluşan Prison Break dizisinin 1080P hali mevcut. Fakat orijinal dilde ve Türkçe dublaj halini tam olarak bir türlü bulamadım. Hali hazırda 1080P olarak da zaten 100GB' dan fazla bir dizi olduğundan bu diziye ait sadece Türkçe dublaj ses dosyalarını bulsam yeterli olacak. Elinde olan varsa ve paylaşabilirse çok sevinirim. Teşekkürler ...

• Ben SSD almak için çok uzun zaman bilgisayarı hiç ellemeden açmadan bekledim. SSD alıp windows kurup bakacağım dedim. Maddi durumumu ayarlayıp SSD alınca aradan çok zaman geçti. Bu yüzen makineyi hiç açmadan denemeden aylarca çok uzun zaman bekledim. Ama zaten sana çok güvendiğim için makine nasılsa kesin sağlamdır dedim. İçim rahat bir şekilde aylarca makineyi denemeden bekledim. Çünkü dediğim gibi bilgisayarda SSD yoktu. Çalıştıramıyordum. SSD almam lazımdı. Sonra çok uzun zaman sonra aylar sonra SSD aldım. Makineyi açtım. Birde baktım. Klavye ve fare çalışmıyor

Benim konuşma tarzım öyle hepsini bilerek yaptım. Gayet açık samimi içten konuştum seninle, evet doğru sanki asker arkadaşınmış gibi oldu. O şekilde gözüktü. Bana bilgi verirsen sana ücret öderim derken de gülerek bunun garipliğini bilerek dedim. Biraz mizahi olarak dedim zaten. Çünkü dedim ki bana neden boş yere bilgi verip zaman harcasın. Bana bilgi vermek için bir zaman harcayacaktın. Uğraşacaktın. Rahatsız olursun dedim. Bundan çekindim. Çekindiğim için para verirsem iyi olur. Adaletli olur diye düşündüm. Yani senin iyiliğin için, iyi niyetle dedim

• sıka sıka gidiyorsun, önce whatsapp, sonra donanımdan engelleme, güle güle sana da, bir şey bilmeni istiyorum. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.