Şimdi Ara

CONTROL (27 Ağustos 2019) [PS4 ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
7
Favori
25.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumda yazdıktan sonra ben oyunu bitirdim, hatta tekrar başlayıp yine bitirdim. Ben de sizin gibi aynı şekilde ikinci uyduya geri dönüp iki defa uzaktan düşmanları öldürerek geçtim. Şimdi DLC’lerini oynamak istiyorum, oyunu çok sevdim cidden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ben oyunu bu sabah bitirdim ama üçüncü bölgede yakalanmadan nasıl geçtiniz merak ettim ilk ikisinde bende yaptım ama üçüncü bölgeye girdiğin anda her taraftan ateş eden düşmanlar çıkıyor kaçınca da kayboluyorlardı. 3. uydunun etrafı düşman kaynıyordu ben oraya ancak hepsini temizleyip çıkabildim. Öbür türlü düşman kaynıyordu orası :) Tebrik ederim ben 20 dk 3.uyduyu temizlemek ile uğraştım siz hiç kimseyi öldürmeden geçmişsiniz :) 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bitirdim ama kafamda bir sürü soru işareti var. Hikayeyi Türkçe anlatan bir kaynak var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 26 Mart 2020; 1:58:3 >
  • Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş sayfalarda Melkor23 güzel bir özet yazmıştı diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 26 Mart 2020; 2:14:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Geçmiş sayfalarda Melkor23 güzel bir özet yazmıştı diye hatırlıyorum.
    Tamamdır hocam teşekkürler. inceliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 26 Mart 2020; 2:12:17 >
  • Foundation dlc de müthiş olmuş, her ayrıntısı ile şahane iş çıkarmışlar. Özellikle Jesse Faden Swift Platform görevi var ki, son yıllarda bir oyuna ait en keyif aldığım bölüm oldu, bayıldım. Oyunu oynamayı düşünmeyenler en azından bu bölümü izlesinler. Dlc 5, 6 saat kadar sürüyor, ki bir dlc için oldukça iyi bir süre, iki yeni yetenek de eklenmiş. Hikaye olarak ise çok derine inmiyor, ana senaryodaki Helen Marshall karakterinin akıbetini öğreniyoruz. Oyunu sevenler bence kaçırmasın, alınan keyfi son sürat devam ettiriyor.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Hocam us store'dan mı aldınız dlcleri?

• Hayır, PC'de oynadım. Epic Store dlc için 25tl, Season Pass için 39tl fiyat belirlemiş. PSN'deki fiyatına şimdi baktım da yersiz pahalıymış, dlc'ler PSN fiyatına değmez.
  • Dip fiyatı görünce bende Sezon Pass almayı düşünüyorum. Melkor23 hocam sağolsun baya bir iştahlandırdı. :)

• Bende alacağım ancak sanırım bu dlc olayında pri sec işe yaramıyor direkt tam fiyatı ödememiz gerek. Kutulu almıştım birde, keşke hediye vs etselerdi

• Bak bu kötü haber işte, mecburen dip fiyatı bekliycez.

• Rus psnden yaklaşık 130 tlye aldım, trde kim bilir ne zaman düşer.
  • Ps Now 7 günlük deneme ile oynayayım derken bir baktım oyun bitti. Abi oyunun çevre dizaynı atmosferi çok iyi ama ne bileyim ya bir şeyler eksik kalmış. Hayatımda oynadığım atmosfer anlamında en değişik oyun olabilir. Müthiş bir atmosfer var ama o hikayeyi, hissiyatı verememiş sana oyun. Değişen bloklara, değiştirmeli paralellere uğraşacaklarına biraz da hikaye anlatımına uğraşsalarmış keşke. Bir yandan oyunu sevdim, bir yandan da çok büyük bir potansiyelin heba edildiğini düşünüyorum. Oyunun R1' e basma simülasyonu olmasını anlatmıyorum bile.

Bir de üstünkörü önceki mesajlara baktım da arkadaşlar sona doğru sinirlenip oyunu falan silmiş. Yahu ben sadece ana görevleri yardırıp, yan görevleri dahi yapmadan bir baktım dediğiniz uydulu yere gelmişim yani sona doğru. Evet orasının zor olduğu belli lakin tek yapmanız gereken duvar arkaları geçip adam vurmak yahu. İkinci denemede geçtim ben orayı. İlginçtir herkese kolay geleni ben yapamam orada ben geçiverdim hahaha

• Görev yerlerini bulmakta zorlanıyorum ;

• Muhteşem oyundu. Quantum yüzünden soğuktum aynı terane çıkacak diye beklerken beni çok şaşırttı. Dr Casper Darling o muhteşem performansı oyunu alıp götürdü.

Heyetin son mesajı çok iyiydi.

Henüz herşey bitmiş değil/Bizden haber bekle............... Gelecekte/Genişlemede
  • Himurajutsu kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ps4 slim var oyunda fps sıkıntıları ve performans sorunları vardı ilk çıktığında hala yaşayan var mı bunları
  • Slimde platilinledim. Pause sonrası anlık bi takılma yapıyor başka sorun yok. Oyun gayet akıcı. Sadece standart pause sonrası anlık takılıyor.

• oyunun başlarındayım daha, aşırı geren bir atmosferi var. tırsarak oynuyorum. düşmanlar çok fazla vuruyor birde şu an. umarım güçlenince bu kadar çabuk inmiyoruzdur. anlatımı çok başarılı buldum. sunum şahane.

• Control The Foundation olan oyun ana oyunuda içeriyormu acaba
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Dlc paketi diye biliyorum onu, yanılıyor olabilirim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.