Şimdi Ara

Conti Premium Contact 5 neden bu kadar çok yarılıp patlıyor? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
5.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu boyutta lastik için Eco serisi yeterli ama CPC serisine çıkacaksanız doğru tercih o olur. Energy Saver çok yumuşak ve yanakları dayanıksız bir lastik. Asıl çok yarılan lastik odur. Turanza 205 55 16 kullanıyoruz başka bir araçta aşırı sert ama bir o kadar sağlam. Yani stepne olmayacaksa Turanza alın.
  • Continental Premium Contact 5 ilk çıktığında almıştım. o zamanki aracım 2001 Skoda Octaviaydı. Lastik ebadı 195/65R15 di. ADAC testlerine bakarak almıştım. Aracı satana kadar yaklaşık 20.000 km kullandım. Hiç sıkıntı yaşamamıştım. Özellikle ıslak zeminlerde tutuşu gayet başarılıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

Tavsiye ettiler Kormoran aldım. 225 50 17 Tanesini 1 sene önce 190 TL civarında almıştım.

Maşallah taş gibi 20.000 km oldu. Bir kaç sıkıntı oldu tabii ancak genel manada memnunum.

Birşeyin pahalı olması iyi olduğu anlamına gelmez.

Hem dünyanın parasını ver hem kepaze ol. Sizinki o hesap.
    Hangi kormoran bayisisiniz ?

Ben de aracımı aldığımda, eski sahibi şuradaki (o sırada eliyle gösteriyor) michelin bayisinden 1sene önce 1takım sıfır aldım dedi. 15bin km filan olmuştur dedi. michelin pahalı yarı parasına aynı kalitede aldım dedi... Sonra arabayı beğendim alacağım, yalnız bu lastikte çivi var 400km yol gideceğim sizin lastikçi hallediversin dedim. Adam gelip durduk yere lastikleri övdü filan...

1-2 sene idare etsin bakarım çaresine derken 1-2ay olmadı arabaya alışınca, azıcık aksiyona girdim mi göstergem esp ışıkları ile diskoya dönüyordu

eski sahibine 2015 ve 2014 sonu lastikleri iteklemiş lastikci. 2yaşında 20bin km filan anca olmuş kormoranları çöpe atacağıma 250e birisine verdim.

Çıkma pirelli aldım çok memnunum. esp ışığı yanmaz oldu. Kormoran kullanacak kadar canım değersiz değil. İnsanların canına kast etmek istiyorsanız kormoran önerin ama vebali sizin boynunuza...

• quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

Tavsiye ettiler Kormoran aldım. 225 50 17 Tanesini 1 sene önce 190 TL civarında almıştım.

Maşallah taş gibi 20.000 km oldu. Bir kaç sıkıntı oldu tabii ancak genel manada memnunum.

Birşeyin pahalı olması iyi olduğu anlamına gelmez.

Hem dünyanın parasını ver hem kepaze ol. Sizinki o hesap.
    kormoran kadar dandik bir lastik görmedim. ıslak zeminde yorumlarınızı alalım bir de? bedava verseler arabama takmam kormoran gidip lassa alırım yine kormoran almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBBDAD18F

Cp5 bir senede 15 bin yaptim ve lastik performansı ciddi düştü . Enery Saver Michelin uzak durun kuru ıslak her türlü kizakliyor
    Abartı olmuş 2 senede 40 bin yaptım ilk günkü gibi yol tutuyordu.simdi başka araba aldım onada cpc5 bakıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cp 5 ile 6 arasinda fark mi var.?? Bnm baktigim cp 6 eco modeli yoksa brigestone mi karar veremedim.?

• Modele ve kullanıma göre farklılık gösterir ama Continental Avrupa asfaltına uygun üretiliyor, çoğu kullanıcının sorun yaşaması normal.

• Premium Contact 6 modeli en azından benim baktıklarım Slovakya üretimdi hep,geçen gün bakmaya gitmiştim bayisine;pekçok kullanan,bunların içinde Türk kullanıcılar da mevcut,başlangıçtan birkaç bin km sonra lastiğin olumsuz manada farklılaştığından dem vurmuş.
  • Premium Contact kullanmadım ama, eco contact 5 çok iyi bir lastik bir çok ebatını kullandım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.