Şimdi Ara

Contagion (2011) | Damon - Law - Winslet - Paltrow - Cotillard - Fishburne (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gwyneth Paltrow yerine Marion Cotillard gibi güzellik tanrısını yazsaydınız günaha mı girerdiniz ???

Neyse, olağanüstü bir post apokaliptik tema geliyor görünen o.
    28 gün sonra gibi olmasın yeter !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokě -- 21 Temmuz 2011; 10:11:28 >
  • kadro da harika yönetmen de çok iyi. kesin iyi film çıkacak. kadroda her oyuncu zaten kaliteli film olmadan oynamam diyenlerden. hepsi de toplanınca beklentiler çok yükselecektir.
  • kadro bazen yanlıtıyor.
    ne filmler gordum icinde bulundurdugu kadro ile 5 film cekilir ama vasati asamayan.
    fragmanlar bile aldatıcılıgı oluyor. bakalım insallah haksız cıkarım ..
  • M.Damon son zamanlarda vasat filmlerde oynuyor.Bu da onlardan biri olmaz inşallah ama bu sefer kadro geniş.Topluca kötü bir projeyi kabul etmemişlerdir heralde.
  •  Contagion (2011) | Damon - Law - Winslet - Paltrow - Cotillard - Fishburne

Bu güzellikten başımı alabilirsem filmi izleyeceğim.. Sanırım...
  • frağmanı bana 1995 yapımı Outbreak adlı filmi çağrıstırdı.
  • Ekip epey iyi de umarım bir klişe çıkmaz ortaya.
  •  Contagion (2011) | Damon - Law - Winslet - Paltrow - Cotillard - Fishburne Contagion (2011) | Damon - Law - Winslet - Paltrow - Cotillard - Fishburne Contagion (2011) | Damon - Law - Winslet - Paltrow - Cotillard - Fishburne
     Contagion (2011) | Damon - Law - Winslet - Paltrow - Cotillard - Fishburne Contagion (2011) | Damon - Law - Winslet - Paltrow - Cotillard - Fishburne Contagion (2011) | Damon - Law - Winslet - Paltrow - Cotillard - Fishburne

• afişin altında matt damon yazmasa , resimdekini mark wahlberg benzettim
  • Çok seviyorum böyle hastalıklı mikroplu salgınlı filmleri umarım güzel bir iş çıkmıştır,
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

afişin altında matt damon yazmasa , resimdekini mark wahlberg benzettim

Aynen, ikisi birbirine çok benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

afişin altında matt damon yazmasa , resimdekini mark wahlberg benzettim

Aynen, ikisi birbirine çok benziyor.

+1

kadro sağlammıs
  • Film bu cuma geliyor yeni gördüm tv de geçmese haberim olmazdı güzel bir filme benziyor

sinemalar ve imax de diyor film 3d değil ama değil mi ? imax farkı olunca ne oluyor ? sadece imax te mi 3d olucak ??
  • Ben de reklamını tv de görünce bi bakayım dedim . özellikle böyle virüslü salgınlı filmleri begenen biri olarak umarım begenirim.
  • Berbat bir film.
  • kadro ne yaaa yuhhh diyorum
  • Ben filmi beğenmedim. IMDB puanı çok aldatıcı bence. Film değil sanki belgesel izledim. Bu kadar durağan monoton ve soundtrack'in neredeye hiç olmadığı başka bir film yakın zamanda görmedim. Konuyla türle alakası yok söylediklerimin. Tamamen filmin yönetimi ve gidişatı sorun.

Saygılar...
  • Dvdrip'i çıktı
  • dandik bir film
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyBuBi

Ben filmi beğenmedim. IMDB puanı çok aldatıcı bence. Film değil sanki belgesel izledim. Bu kadar durağan monoton ve soundtrack'in neredeye hiç olmadığı başka bir film yakın zamanda görmedim. Konuyla türle alakası yok söylediklerimin. Tamamen filmin yönetimi ve gidişatı sorun.

Saygılar...

aynen katılıyorum izledikten sonra gelip yorum bile yapmamısım şimdi farkettim. Türünün en kötülerinden diyecem ama tür e hakaret olur . Keşke çekilmeseymiş yazık.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.