Şimdi Ara

Contagion (2011) | Damon - Law - Winslet - Paltrow - Cotillard - Fishburne (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Ben, her zaman insanda bir güzellik göstergesi oluyor. En büyük kanıtı da bu güzellik Filmde kendisine pek yer verilmemiş, verilen rolü de pek beğenmedim. Şöyle doya doya, uzun uzun bir başrol gelmeyecek galiba kızımıza

aynen. genelde hep yan rollerde. acaba kendisine başrol gitmiyor mu ki sanmıyorum ama

Sanırım yapımcılar Kaldırım Serçesi'ni daha izlemediler

• quote:

quote:

quote:

Ben, her zaman insanda bir güzellik göstergesi oluyor. En büyük kanıtı da bu güzellik Filmde kendisine pek yer verilmemiş, verilen rolü de pek beğenmedim. Şöyle doya doya, uzun uzun bir başrol gelmeyecek galiba kızımıza

aynen. genelde hep yan rollerde. acaba kendisine başrol gitmiyor mu ki sanmıyorum ama

"cesaretin var mı aşka ?" da da çok güzel. bence kendisi yan rollerde oynamayı seçiyor, yorulmaya gelemiyor galiba kızımız

• quote:

quote:

quote:

quote:

"cesaretin var mı aşka ?" da da çok güzel. bence kendisi yan rollerde oynamayı seçiyor, yorulmaya gelemiyor galiba kızımız

Onu izlememiştim, çok övülüyor. Hatırlattığın için teşekkürler. Yorulmasın zaten, kameralar eskitir.

• quote:

Onu izlememiştim, çok övülüyor. Hatırlattığın için teşekkürler. Yorulmasın zaten, kameralar eskitir.

2001 yılında 5
    2005'de 5
    2006'da 4
    2009 yılında da 7 filmde rol almış 1 tanede seslendirmesi var

en çoklarını yazdım diğer yıllardada hep 2 3 tane. yan oynayıp çok oynuyor galiba

• matrix teki adam vardır diye izledim ama beklediğimi vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Orijinalden alıntı: Hilarious

sonunda yarasanın ne yediğini çözebilen varmı?

Koskoca muz u anlamadın mı,

muzda'mı virüs varmış yada yarasa ve domuz karışımımı virüs yaratıyormuş diye düşündüm.Sonuç olarak yine en büyük suçlu insanoğlu gösterilmiş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

sonunda yarasanın ne yediğini çözebilen varmı?

Koskoca muz u anlamadın mı,

muzda'mı virüs varmış yada yarasa ve domuz karışımımı virüs yaratıyormuş diye düşündüm.Sonuç olarak yine en büyük suçlu insanoğlu gösterilmiş.

İnsanlar akıllı ca duran yarasayı yerinden oynattı yarasa muzu yedi onuda domuz yedi domuzu da o pis aşca elledi parmakladı dilan ondan sonra tokalaştı yayıldı durdu işte elbette insan tüm virslerin sebebi zaten insanlar olmazsa doğa kendi kendini çok güzel şekilde yönetiyor aslında virüs ler insan hepimiz virüsüs ulan,

• Kadro çok iyi ama konu klişe ve sıkıcı gelişiyor.Duruyordu pc'de bugün izlemek nasipmiş.

5/10 alır.
  • Filmi tekrar izlemek lazım akılda kalanlar var ama malum Gündem belli.
  • Aslında bu tür konuları severim ama zamanında bu filmi listeme hiç almadım. Nedenini hatırlamıyorum , belki de birileri "sakın izleme" demiştir. Şu sıra izlemek farz oldu gibi . Umarım çok kötü değildir.
  • Böyle kadrosu sağlam bir yapımı nasıl kaçırdım diye düşünüyordum ki yorumlar pek iç açıcı gelmedi. Yine de malum küresel salgın itibariyle bir izleyip bakmak lazım. Belki içinde bulunduğumuz vaziyetten dolayı film daha etkileyici gelebilir, daha çok sevebiliriz.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    kötü değil ki zaten. hayır izleyenler bir salgın filminden ne bekliyorlarmış acaba ?

virüs dediğin illa insanları zombiye mi çevirmeli ?

bunu isteyen gitsin walking dead izlesin. burda hastalık var hastalık

adamlar 10 sene öncesinden çok sağlam bir ileri görüşte bulunmuşlar. wuhan virüsünden tek farkı, filmde ölü sayısının kısa sürede milyonları bulması.
  • Film bu aralar popüler oldu ama oldukça eski bir film. Puanı düşük olsa da ben ilk izlediğimde de sevmiştim. Steven Soderbergh gibi usta bir yönetmenin yine ünlüler geçidi yaptığı filmlerinden ve bence konunun işlenişi ve hikaye oldukça güzel.

Büyük ihtimalle filmin olay filmi olmasına rağmen, anlatım şeklinin durum filmi gibi olması insanları filmden soğutan şeylerin başında geliyor.
  • Hakkı ancak böylesi bir felaket sonrası mı teslim edilmeliydi dediğim, çıktığı yıllarda izlemiş olup o zaman da sevdiğim bir film Contagion. Yapılmış en ayağı yere basan salgın filmlerinden biri. Belgesel netliğinde bir gerçeklik. Resident Evilcı tayfaya ağır gelmiş belli ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Hakkı ancak böylesi bir felaket sonrası mı teslim edilmeliydi dediğim, çıktığı yıllarda izlemiş olup o zaman da sevdiğim bir film Contagion. Yapılmış en ayağı yere basan salgın filmlerinden biri. Belgesel netliğinde bir gerçeklik. Resident Evilcı tayfaya ağır gelmiş belli ki.
    Resident Evil serisi filmler çöp
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Filmi dün izledik. Dediğin gibi de çıktı. Adamlar şu anki pandemiyi tee 10 yıl öncesindeki bir filmde senaryo olarak yazmışlar. Karantina, vaka sayısı, bulaşma, marketlerin talan edilmesi, dezenfektanlar... Aynı günümüz dedirtti. Dediğin gibi sadece virüsün bulaşma ve öldürme hızı farklı. Buna istinaden ülkede oluşan yağmalar, artan şiddet olayları vs mevcut ekstra olarak. Demek ki insanlar dediğin gibi bir zombi filmi filan beklemişler. Veya bol bol ölüm bol bol aksiyon beklentisi olmuş olabilir. Film çok iyi olmamakla beraber yine de iyi yani izletiyor. En azından şu günlerde insanın gözlerini ekranlara kilitleyebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 29 Mart 2020; 11:40:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok yarasadan çıkmış falan filan adamlar 10 yıl önce yazmış senaryoyu zaten. Korkunç gerçekten. Bu dünyayı yönetenlere artık insanoğlunun baş kaldırması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birebir aynısı. Filmde olan her şeyi şuanda yaşıyoruz. Çok garip bir his. Hayatınız boyunca bu hisle bir film izleyemezsiniz.
  • İlk izlediğimde çok etkilendiğim, yıllar sonra tekrar izlediğimde ehh dediğim bir film.
    Hayatımda gördüğüm en iyi oyuncu kadrosuna sahip olmasına karşın bir şeyler eksik sanki filmde. İzlerken tam tatmin etmiyor her şey çok mu hızlı oluyor yoksa her şey fazla mı yüzeyel bilmiyorum ama eksik bir şey olduğu kesin.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.