Şimdi Ara

Connected drive ve remote özellikleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
8
Favori
23.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracımda SOS donanımı mevcut. Peki 6NS kodlaması yaptırdığım zaman ne eklenmiş olacak? Hangi yeni özelliği kullanmaya başlayacağım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdknt E kullanıcısına yanıt
    Office ozellikleri gelecek yani telefonunuzdaki sms lerin aractan okunmasi (eski smsler degil araca telefonu bluetooth ile bagladiktan sonra gelicek yeni smsler), maillerinize bakma (iphone da bende olmadi) ve benim cok isime yarayan ayni anda 2 telefonu bluetooth uzerinden baglayarak hangi telefona cagri geliyorsa oradan cevaplayabilme, her 2 telefon rehberlerinin goruntulenmesi ve kontak larin aranabilmesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mekatu M kullanıcısına yanıt
    BMW sitesindeki 07012 dosyası eski tarihli, 2015 sonunda çıkmış bir update, sizin araçta daha yeni tarihli bir yazılım olduğu için güncelleme yapmıyordur. Yeni güncellemeler sürekli geliyor ancak nedense siteye yansımadı bir türlü, BMW'ye 1-2 kez yazdım ancak sonuç alamadım.
  • Fixx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. BMW/Borusan bu konuda çok amatör. Yazdığınız şeye ya cevap verilmiyor ya da tamamen alakasız bir cevap veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekatu

Teşekkürler. BMW/Borusan bu konuda çok amatör. Yazdığınız şeye ya cevap verilmiyor ya da tamamen alakasız bir cevap veriliyor.

BMW TR soruyu anlamadı, çözüm bulamadı, BMW Int. soruyu BMW TR'ye ilettiklerini söylediler, hiç geri dönüş olmadı, Borusan'da servise gittiğimde ise güncellemenin ücretli olduğu yapmayacaklarını söylüyorlar(ki araç güncellemesinden farklı olduğunu söylememe rağmen anlamadılar).

Ancak başka bi sebeple araç yazılımını komple güncellerlerse BT yazılımı da güncelleniyor, yeni yazılımlar olduğunu bu yüzden biliyorum.
  • erdknt E kullanıcısına yanıt
    aynen öyle sadece fanı açıyor, ıstma soğutma yapmıyor
  • Connected drive sos ile ilgili detaylı paylaşımlarınız için teşekkür ederim, sizlere bir sorum olacak müsadenizle, şuan 316 alma arifesindeyim, sos'li olanlar var, sos'siz olanlar var,

Sos'siz, 2014, normal ekranlı, dijital gösterge panelli, geri görüş kameralı araçta cep telefonunu bluetooth ile bağlayıp müzik dinleyebiliyor muyuz, yoksa kablo ile bağlamamız mı gerekiyor müzik dinlemek için (tabi bunu yapabiliyor mu ondan da tam emin değilim), yoksa cd veya usb'den mi dinleyebileceğim sadece bunu merak ediyorum. Geri kalan connected ve sos özelliklerine ihtiyacım olmayacak gibi duruyor, sadece müzik çalma anlamında sormak istedim.

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    merhaba SOS suz araclarda eski tip radyo ünitesi vardır yani HU_ENTRY olarak geçen, bunlarda bildigim kadarı ile bluethooth üzerinden muzik dinleyemiyorsunuz.. Ama o araclarda kodlama ile 6NS opsiyonu tanımlandıgında bir ihtimal bluethooth üzerinden stream de olabilir tabi denemek lazım yada deneyen birinin görüşleri lazım :)
  • lone_star kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim hocam. Kodlama mevzularına bakmak lazım o zaman

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    Bence her halukarda 2014 temmuz sonrası yani SOS li araç almaya bakın derim, cünkü SOS li araclardaki unite hem daha güncel, hem arayüz daha hızlı hemde daha çok özelliği aktif edebiliyorsunuz kodlama ile... Ama yinede tercih sizin tabi
    Valla hocam takdir edersiniz ki ikinci elde bazen her istenilen seçilemeyebiliyor.
    Alacağım araç ciddi dolulukta bir araç, bu nedenle sos için kaşınmam doğru olmaz diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar merhaba, nabigasyon ve büyük ekran içeren sistemlerde telefonu usb ile bağlamadan (araçtaki sim kart ile) internet radyo vb uygulamaları kullanmak mümkün mü?

• m3l1h M kullanıcısına yanıt
    Ne yazikki mumkun degil

• Teşekkürler

• Android kullanıcılarının remote uygulamasından yararlanamaması çok saçma. Avrupada kullanılıyor.

• Navigasyon paketi 2019 a kadar mevcut görünüyor ama haritanın güncel olup olmadığını anlamak için nasıl bir yöntem izliyoruz bilen var mı?

• 2012 model genis ekran aracima guncellemeyle apple carplay gelir mi? Yoksa carplay sadece son cikan dokunmatik genis ekranlarda mi var ?

• furer F kullanıcısına yanıt
    Carplay sadece Makyajlı kasa ile birlikte gelen NBT EVO unitelerde güncelleme ile aktif edilebilir...
    Güncellemeyle olabilen bir şey değil mi ? İllaki sistemi değiştirmek mi lazım peki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • furer F kullanıcısına yanıt
    Evet sizdeki unite desteklemez NBT EVO unitesi olmasi gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.