Şimdi Ara

CONNECT TRİGER DEĞİŞİMİ KAÇ KM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
32.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Triger değişimi için 90.000 km veya 5 yıl deniyor. Doğru mudur, teyit ederseniz, ona göre bir 10.000 km daha bekleme şansım var.

• evet doğrudur
  • teşekkürler, bu iyi oldu, aynı anda genel bakım + triger yaptıracağız...
  • V Kayışınıda Unutmayın...
  • tamamdır.
  • http://www.fordtoptancisi.com/index.php?do=catalog/results&q=connect+triger uygun fiyata burda bulabilirsin belki bi bak istersen bağzı ürünlerin fiyatları çok uygun
  • Aracım, 2008 ford t connect 1.8 dizel 75 lik

Triger zincir midir, kayış mıdır? Ya da zincirin içersine yerleştirilmiş kayış mıdır? Değişirse iki birden mi değişir?

Servise gitmeden bunları bilirsem iyi olacak.
  • ben servis yanlısıyım...artılar:değişen her parça orijinal ve fatura-garantilidir..servis elemanları hep aynı marka araç üzerinde çalıştıklarından meleke kespetmişler..işlem sırasında diğer yerlere hasar verme en asgariye inmiştir..
    değişen her parça garanti kapsamındadır..değişen parçayla ilgili diğer arızalarda bu bağlamda değerlendirilir....
    eksileri:piyasaya göre pahallıdır..
    sorunuza gelince:connect motorlarında hem zincir hem kayış vardır.genelde kayış değişir..olağanüstü durum olmazsa zincir değişmez..bunları sizin bilmenizin pek bir artısı yoktur..ben servise giderim çok sıkı pazarlıktan sonra aracımı teslim ederim..
    şimdiye kadar hep böyle oldu-olacak..(benim işim olduğu halde)
  • hezerfen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.