Şimdi Ara

Connect 2. Kumanda Kodlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. 2. el aldığım 2012 model ford connectin 2. kumandası çalışmıyordu babamda yeni pil almış takmış aradı beni çalışmıyor yine dedi.. internetten baktım kontağı 8 kez aç kapa yaparak çalıştırdım fakat bu sefer diğer kumanda çalışmadı.. Onu kodlarınca öteki vs İki kumandayıda çalıştırabilmenin bir yolu varmı acaba ?

• Akşam sorunu çözdük iki kumandayıda kullanabiliyoruz.. Aynı anda aynı tuşlara basmak gerekiyormuş.
  • arkadaslar benım fort connetım var 2005 model 90 lık dıye aldım ama ruhsatta 90 lık oldugu yazmıyor bılen amlıyan varsa bı trrrrıca yazzsın nasıl bellıı olur
  • Yeni ruhsatlarda araçtaki güç kilowatt cinsinden belirtilir.. 66 gibi bisey yazmasi lazım 90 lık araçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: admLive

Merhaba arkadaşlar.. 2. el aldığım 2012 model ford connectin 2. kumandası çalışmıyordu babamda yeni pil almış takmış aradı beni çalışmıyor yine dedi.. internetten baktım kontağı 8 kez aç kapa yaparak çalıştırdım fakat bu sefer diğer kumanda çalışmadı.. Onu kodlarınca öteki vs İki kumandayıda çalıştırabilmenin bir yolu varmı acaba ?

hocam merhaba yeni kumanda alıcam sustalı nasıl tanıtırız araca ayrıca diğer kumanda iptal olurmu ?
  • Tanıtma işlemi internette mevcut ben yinede aşağıy alıntı şeklinde ekliyorum.. Bu işlemleri yaparken iki kumandada aynı ayna tuşlara basarsanız ikiside çalışacaktır.

quote:

kumandanın pili bitip kumanda birdaha calışmıyorsa
    kapılar kapalı kontagı 8 defa ac / kapa 8.de acık kalsın
    otomatik kapılar sıraile kirlitlenip açılacak
    sonra kumandanın bir tuşuna bas
    sonra kontagı kapat
    kumandada problem yoksa
    çalışacak

ford marka aracların geneli bu şekilde kimisi 8 5 4 defa kontahı acıp kapatınca oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.