Şimdi Ara

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.612
Cevap
102
Favori
111.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 ay ücretsiz kullanmak için davet kodu : CMT528PUB

Ben de bir arkadaşın kodunu kullanarak abone oldum.

1 ay ücretsiz süre hemen aktif oluyor., hesabınıza ekleniyor.

• bolsu1 kullanıcısına yanıt

arkadaşın referans koduyla uye oldum. vadettiği herşeyi eksiksiz yerine getirdi. tavsıye ederim ,sıkıntı yasamazsınız, kendisine cok tsk ediyorum

• Turknet'ten hizmet nakli için dün sabah Comnet'e başvurdum. Nakil işlemi bugün saat 15.00 civarında tamamlandı.
    Başvuru esnasında @bolsu1 adlı kullanıcının referans kodunu kullandım. Hizmet aktif olduğu zaman vaadettiği hediyeyi hızlıca gönderdi.
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bolsu1 kullanıcısına yanıt

@bolsu1in koduyla kaydoldum, hediyesi için teşekkür ederim.

Kullanmak isterseniz kodum CMT232KBX.

• Comnet'e referansım ile üye olana 25 TL ödeme yaparım.

Hemde ikimiz de 1 ay bedava kullanırız. Ödeme ekranında gireceğiniz kod :CMT987ERE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nayir kullanıcısına yanıt

Referansınızdan üye oldum pm attım bilgiler için.

• Referans kodum: CMT657MVY

Yukarıdaki kod ile comnete gelene 40 TL ÖDÜYORUM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba ben yaklasik 2_3 saat once 100mpbs satin aldim sanirim sizin referans kullandım. Kontrol etme şansınız var mi? Ali gül adım. teşekkürler.

• 2 aydır kullanıyorum. şu ana kadar hiç sorun yaşamadım. 35 mpbs fiber kullanıyorum. kablosuz ortalama aldığım hız 39 mpbs. taahhüt yok, kurulum ve aktivasyon ücreti yok, fiber modem üyelik süresince ücretsiz. ben memnunum. denemek isteyen olursa vereceğim davet kodu ile ilk başvuruyu yapıp üye olursa bir ay size bir ay bana hediye gelir.

davet kodu : cmt756kzv

• Lautreamont kullanıcısına yanıt

Üyeliğiniz Aktifleşince pmden bildirirseniz ödemeyi gerçekleştirim

Tamamdır. Teşekkürler.

• Kod ihtiyacı olanlar mesaj gönderebilir.

• Referans kodum ile üye olanlara 41 Tl ödeme yapacağım.

28 Tl karşılığında iki ay internet kullanmış olacaksınız.

Sonrası zaten bildiğiniz gibi :)

Referans Kodum: CMT946KUG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etmeeşekilemuhabbet -- 12 Mayıs 2022; 18:19:22 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba geçiş işlemi sırasında ne kadar sürelik internet kesintisi oluyor yaklaşık 3 saattir kesik internet yeni modem ayarlarını girmeme rağmen dsl ışığı yanmıyor

• @nayir arkaşımızun referansıyla abone oldum ödemeyi gerçekleştirdi teşekkürler

• @nayir Arkadaşın referansı ile üye oldum. Üyeliğim aktif olduktan sonra kendisine özel mesaj ile ulaştım. Hızlı cevap verdi sağ olsun, üstelik hediyesini teslim etti. Teşekkür ederim. Arkadaşa güvenebilirsiniz.

Bu arada Comnet merak edenler için; ilk deneyimim. Modem arayüzünde maksimum alabileceğim hız 80Mbps idi, fakat çoğu firmada 75Mbps download artık yok. Comnet 100Mbps satın aldım. Comnet'in 75mbps paketide yok. Daha önce Turknet 75Mbps download sürekli kopma oluyordu DSL bir türlü sabitlenmiyordu. Comnet ile 100mbps tarife ile şu an 79Mbps download değerini sıkıntısız şekilde kullanıyorum. Daha önce TurkNet ve TTnet kullandım. Bilemiyorum, belki benim için kötü oldu bu, ama TurkNet kesinlikle önermem, TTnet ise herkes biliyor söz etmeye gerek bile yok. Comnet ile Tunceli / Pertek ilçesinden FACEIT Almanya Frankfurt server için 70MS aldım. Daha önce TTnet bile bu değeri veremedi. Umarım hep böyle devam eder.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.