Şimdi Ara

COLAmerim Hakkında Bilgisi Olan Var Mı? COLAmerim Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu konuyu hem bilgi almak için hem de kaynak olması açısından acıyorum. Umarım bilgi gelirse sonrakilere de bir faydası olur.

Kendimi bildim bileli otururken dizimde hafif citlama olur. Son zamanlarda sanki ses arttı. Diz kapaklarında hafif ağrı geldi. Kalkarken resmen dizim surtuyor. Rahatsız ediyor.

Film çekildi. Doktor diz kapağıyla kemiğin arasındaki boşluk azalmış dedi. Ve gıda takviyesi verdi. İlaç vermedi enteresan şekilde. Koskoca devletin böyle bir soruna karşı vereceği ilaç yok muydu ki? Her neyse gittim eczaneye. Baktım yazılan şey 160 lira Üstelik 3 ay kullan dedi bana. Hastalığı geçirmeye 500 lira bayilacagiz yani. Iyi de hadi ben aldım diyelim. Ya parası olmayan adam ne yapsın?

Kafamdaki soruları bosalttiktan sonra son sorum şu. Bahsettiğim takviyeyi kullanan var mı? Internetteki yorumlara çok güvenemiyorum. Mesela forumda biri var. Adam sırf o konuya cevap yazmak için üye olmuş Coh eyi geldi bana o ilaç demiş. Başka da mesajı yok.

Deneyimleyen varsa sonucu dinlemek isterim. Şimdiden teşekkürler

Bilen eden yok sanırım. N11 üzerinden siparişi verdim. Kendimi feda edip deneyeceğim. Size sonucu yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 4 Aralık 2019; 18:53:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.