Şimdi Ara

çokmu fazla derdin var o zaman şunlara bak!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
0
Favori
15.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu tarz şeyleri görünce felsefemi koydum

okul çıkışları boş boş arkadaşdaşlarla gereksiz muhabbetler takılmalar vs onları bıraktım
    sadece kendi akrabalarım
    kuzenlerim ve ikiz kardeşim var onlar bana yetiyo
    ve internetim n-gage'm mp3 çalarım bunlar bana yetiyor allaha şükür
    artık gereksiz şeylere kafamıda yormuyorum
    öyle kız ark. nasıl yapılır vs tarzı konularıda açanlar var acıyorum
    ark. olarak yaklar gerisi gelir
    ama toplumun nereye gittigi belli
    herkes kendine gelip en azından faydalı şeylere kafa yormalı
  • Allah bu konuyu açıp onları bize hatırlatan arkadaştan razı olsun ne var ki Allah ın Kuran da buyurduğu gibi insanoğlu nankör Allah en azından şükrü tam anlamıyla eda edebilme çabası içinde olanlar dan eylesin
  • Çok Şükür Allahım.

Gecekusu084 @ Teşekkürler
  • Çözüm sosyalizm,

Herkese iş, herkese eşit yemek, herkese eşit eğitim, herkese eşit sağlık. Eğer tüm dünya sosyalist temele dayalı olsa idi bu resimleri asla ama asla göremezdiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaviBodrum

Çözüm sosyalizm,

Herkese iş, herkese eşit yemek, herkese eşit eğitim, herkese eşit sağlık. Eğer tüm dünya sosyalist temele dayalı olsa idi bu resimleri asla ama asla göremezdiniz.

sosyalizmden kaç ülke kalkınmış pehh. sanki dört dörtlük uygulayarlar demi.

yine de elhamdülillah. keşke elimizden bişey gelse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beirut -- 15 Ekim 2006; 1:00:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Barron

bu arada büyük bi haber veriyim afrika da açlığın sona ermesi için gerekli olan para 20 Milyar dolar.

Dünyanın en zengin 2. adamı servetinin %80'ini afrikaya bağışladı: bu arada tam 37 Milyar dolar

Zenginlik kişilere yoksullara yardım etmesi için verilmiş bir hediyedir. Bu arkadaş da bunu ispatlamış. Darısı diğer zenginlerin başına.

Çok şükür sıcak bi evim,ailem ve yiyecek sıcak yemeğim var hergün. Bazen isyan ederim bazı şeylere, fakat şu 3 şeye sahip olmak bile şükretmek için yeterli aslında..
  • Kardeş tamam güzelde bu adamlarda yok yemek yok su yok olmayan bişeyin neyini paylaşacan ?
    quote:

Çözüm sosyalizm,

• quote:

Orjinalden alıntı: Russian

test test tes
    quote:

test test tes
    test test tes

Sosyalizm?

test test tes
    test test tes
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 22 Ocak 2021; 0:4:5 >
  • Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin elimizde olanların değerini bilmeliyiz,şükretmeliyiz
  • helal olsun kardeş ne diim Allah yardımcıları olsun
  • inanmıyorum ya çok derdimin olduğunu zannediyodum gerçekten yokmuş hiç bi derdim

• quote:

Orjinalden alıntı: GΣ©ΣĶЏ$Џ

çokmu fazla derdin var o zaman şunlara bak!!!

Ben bir daha alıntı yapayım da,herkes tekrar tekrar görsün,kafasını önüne koyup düşünsün...

• Elhamdülillah

Valla çok üzüldüm,ağlayacaktım az daha.
    Gerçekten halimize şükretmemiz lazım,giyecek var yiyecek var sağlığımız da yerinde...Ama doymuyoruz işte bu böyle geldi böyle gidecek herhalde.
  • Şimdiki halimize şükretmeliyiz. Allaha şükür
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolfed

arkadaşlar ben 3.5 ay önce 29 yaşındaki abimi kanserden kaybettim.teşhiş koyulduktan 2 yaklaşık 2 yıl sonra vefat etti.2 yıl boyunca attığı her adımda birlikteydik.ve son 8 ayını hastanede yatarak geçirdi.hastaneye yattığında 85 kg du,boyuda 1.85 dalyan gibi delikanlı yani.vefat ettiğinde ise 37kg du.aynı 4 resimdeki çocuklara benziyordu.eskiden,abim hastalanmadan önce benimde bir sürü boş("affedin lütfen") derdim vardı.hastaneye gitmeye başladıktan sonra anladım ki hiç önemli olmayan şeyleri dert ediyoruz aslında kendimize.ve böyle boştan yere dertlenen arkadaşlarıma şunu derdim:gelin benimle 2 saat geçirin onkoloji hastanesinde o zaman anlarsınız.şimdi bu dediğime birşey daha ekledim:gelin karşıyaka mezerlığında biraz zaman geçirin benimle.ozaman anlayacaksınız gerçekten dert nedir,sorun nedir ve insanlar nelerle uğraşıyor,ne dertlerle heder olup gidiyorlar.
    sonuçta herkesin derdi kendinedir ve kendine göre büyüktür.buna lafım yok ama neyi dert edineceğinize ve ne için gerçekten helak olacağınıza dikkat edin.

gecekusu084 ,
    resimler için teşekkürler.maalesef bazen insan olduğumuzu ve elimizdekilere şükretmemiz gerektiğin anlamamız için böyle şeyler yapılması gerekiyor.

saygılar

Kardeş başın sağolsun Allah sabır versin.

• çok şükür durmumuz iyi allahım sana şükürler olsun böyle arada hatırlamamız lazım sağolasın ...
  • o dünyanın en zengin 2. adamı olan kişi inşallah içinden gelerek yapmıştır bu bağışı. eğer içinden gelmezse ne anladım ben o işten... ama yine de helal olsun.
  • Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.Bu durumda olanlarında yardımcısı olsun
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.