Şimdi Ara

Çok uzun konular hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda hepinizin dikkatini çekmiştir, 10'larca kimi zaman 100'lerce sayfa süren konu başlıkları bulunmaktadır, özellikle 'XXX takımı' , 'XXX Club', 'XXX Kıraathanesi' şeklinde.

Forumların ana amacı bilgi paylaşımı olduğundan bu işin en iyi, en verimli şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu yüzden bu yapının bir düzenlemeye
    tabi tutulmasının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Yüzlerce sayfa süren konu başlıklarındaki bilgilerin, her konu için ayrı ayrı olacak şekilde, ayrı bi konuda anahatları ile özetlenerek forum üyelerinin daha verimli kullanımına sunulması taraftarıyım.

Bu işi yapacak pek çok arkadaş olduğunuda biliyorum.

Sizinde bu konudaki düşüncelerininizi alarak birlikte bir çözüm oluşturmanın gerekmektedir, olum ya da olumsuz düşünceler ile bu konunun tartışılması gerekmektedir. (Ancak bu konuda sayfalarca sürerse bu işin içinden çıkmayız )

İyi akşamlar.

• anlaşılan herkes memnun bu durumdan

ya da tamamen umutsuz.
  • Sevgili Evrenos86,

Ben forum yöneticilerine bu konuyu iletmek için ulaşabileceğim bir başlık var mı diye çok baktım. Ancak bulamadığım için bu konuyu yazamadım.

SAYIN YÖNETİCİLER...

ARKADAŞIMIN DA DEDİĞ GİBİ FORUM SAYFALARI KIRAATHANE KÜLTÜRÜNÜN SONUCU GEREĞİNDEN FAZLA SAYFALARLA UZATILIYOR.

İNANIN Kİ ÇOK FAYDALI BİLGİLER SATIR ARALARINDA KAYBOLUP GİDİYOR...

BU BİLGİLERİ UZUN ZAMAN AYIRIP, BULUP OKUYAMIYORUZ....

LÜTFEN, BU TÜR BAŞLIKLARA SINIRLAMA GETİRİLSİN... KONULAR YARARLANILACAK ŞEKİLDE 3-5 SAYFAYI GEÇMESİN....

LOKAL BÖLÜMLER AÇILSIN...BAŞLIKLAR KONULARI YANSITACAK ŞEKİLDE SONRADAN YÖNETİCİLER TARAFINDAN GEREKİRSE MÜDAHALE EDİLEREK DÜZELTİLSİN...

BUNLARA DİKKAT EDİLİR İSE, ÇOK DAHA VERİMLİ OLABİLECEK DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

LÜTFEN AÇILAN BAŞLIKLARA SAYFA SINIRLAMASI GETİRİLSİN...

İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.. TÜM FORUM ARKADAŞLARIMA SAYGILAR SUNUYORUM...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.