Şimdi Ara

ÇOK MU ZOR 60 NET YAPMAK ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 35 net yapıyorum tyt de mf yim çok mu zor 55-60 net yapmak 90 gün kaldı ne yapacağım bilmiyorum pişmanım 30 net daha gerekli bu sene gitmem gerek bıktım insanların canımı sıkmasından

• arkadaş için konuyu uplatayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi dersten kaç net yapıyorsun?
  • Degil hangi dersten kac yapiyosun yaz ona gore biseyler onereyim

• türkçe 20-25 arası mat 3-5 sosyal 5-6 fen 2-3
  • Yanlış yaptığın soruları not et. Yanlışın ne anlamaya çalış. Eksiğini bulduktan sonra eksik konu üzerine yoğunlaş. Hiç dil bilgisi bilmeyerek 34-35 net yapmak mümkün.

Özellikle şu an yoğunlaşman gereken ders Türkçe. Muhtemelen paragrafta ve cümlede anlamda sorun yaşıyorsun. Öncelikle git paragraf yaprak test al. Şöyle adı sanı bilinen bir yayından. Otur akşama kadar paragraf çöz. Kaç tane yaprak test var atıyorum 10 tane, tanesinde de 16 soru varsa 160 soruyu tek günde bitirmeye çalış. Hem hız kazanacaksın hem de soru tiplerine aşina olacaksın. Başka türlü paragraf nasıl düzeltilir bilmiyorum kalan süre zarfında. Şöyle 3-4 gün sadece paragrafa yoğunlaş. Emin ol full çekmeye başlayacaksın paragraftan. Anlatım teknik ve biçimlerine çalış. ÖSYM mutlaka sorar bunlardan bir veya iki tane.

Matematiğe gelirsek tek bir yolu var bu işin, konu anlatım çalış not et, sonra soru çöz. Sosyal derslerinde ise internetten pdf kaynakları bul toplu böyle. Onları boş zamanlarında oku. Hem paragraf için de yardımcı olur.

Fen konusunda bir şey diyemeyeceğim sayısalcı arkadaşlar el atsın.

Bu dediklerimi yoğun bir çalışma ile 1 ay boyunca yaparsan netlerinde gözle görülür bir artış olacağından emin olabilirsin. 60 net zor değil yapabilirsin.

• Ciddi ciddi mi cozuyosun sallıyo musun

• sadece tyt'ye mi gireceksin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karahancer2 kullanıcısına yanıt
    Mat icin bir tane tyt soru bankası al 345 iyidir bence onu adam akilli bitir sinava kadar 20 netlere cikar matematigin

• quote:

Orijinalden alıntı: cplusgazoz

Yanlış yaptığın soruları not et. Yanlışın ne anlamaya çalış. Eksiğini bulduktan sonra eksik konu üzerine yoğunlaş. Hiç dil bilgisi bilmeyerek 34-35 net yapmak mümkün.

Özellikle şu an yoğunlaşman gereken ders Türkçe. Muhtemelen paragrafta ve cümlede anlamda sorun yaşıyorsun. Öncelikle git paragraf yaprak test al. Şöyle adı sanı bilinen bir yayından. Otur akşama kadar paragraf çöz. Kaç tane yaprak test var atıyorum 10 tane, tanesinde de 16 soru varsa 160 soruyu tek günde bitirmeye çalış. Hem hız kazanacaksın hem de soru tiplerine aşina olacaksın. Başka türlü paragraf nasıl düzeltilir bilmiyorum kalan süre zarfında. Şöyle 3-4 gün sadece paragrafa yoğunlaş. Emin ol full çekmeye başlayacaksın paragraftan. Anlatım teknik ve biçimlerine çalış. ÖSYM mutlaka sorar bunlardan bir veya iki tane.

Matematiğe gelirsek tek bir yolu var bu işin, konu anlatım çalış not et, sonra soru çöz. Sosyal derslerinde ise internetten pdf kaynakları bul toplu böyle. Onları boş zamanlarında oku. Hem paragraf için de yardımcı olur.

Fen konusunda bir şey diyemeyeceğim sayısalcı arkadaşlar el atsın.

Bu dediklerimi yoğun bir çalışma ile 1 ay boyunca yaparsan netlerinde gözle görülür bir artış olacağından emin olabilirsin. 60 net zor değil yapabilirsin.

Tesekkurler hocam bende mat ve fendeki açığı türkçeyi 30 yaparak birazda olsa kapatmak istiyorum günde 2 paragraf çözüyorum matematikte tüm temel kitaplar var elimde bitirirsem 7-8 net yapacağımı düşünüyorum sosyal de din ve yorum gerektiren sorularla birşeyler yapılır fen bölümü 9-10 soru yapmam gerekli

• Evet sadece tyt

Hocam orta seviye bir kitap o yapamıyorum

• hocam Türkçeyi 30 küsürlere matematiği 15 küsürlere çıkarmaya bakın diğer 15 neti de sosyal/fenden yaparsınız

2 yıllık sağlık düşünüyorsunuz sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Nunbolg

hocam Türkçeyi 30 küsürlere matematiği 15 küsürlere çıkarmaya bakın diğer 15 neti de sosyal/fenden yaparsınız

2 yıllık sağlık düşünüyorsunuz sanırım

Türkçe çkkarda hocam matematik zor gibi evet sağlık düşünüyorum

• basit aslında 60 net, matematikte Youtube'den videolar izlesen üzerine test çözsen acayip rahat 60 net yaparsın.Yapamam der isen zaten sen kendi kafandan bitirmişsindir olayı
  • Conkon C kullanıcısına yanıt
    adam 3 5 net yapıyor önerin 345 bitirmesi

• Metufkcr kullanıcısına yanıt
    orjinal soruları dışında gayet normal bi sb bi zorluğu yokki ayrıca video çözümlü
  • xlnxeksixartıc X kullanıcısına yanıt
    benim zamanımda video çözümü yoktu ne yıllar ne yıllar

• Teşekkürler arkadaşlar umudu kesmeyip devam edeceğim bir gelişme olur umarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.