Şimdi Ara

Fixdual kullanan var mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
23.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Burun eti şişmesi için doktor yazdı fena uyku yapıyor zaten uykucu biriyim 15 saat uyudum heralde hemen noluyo dedim attı ilacı yan etkilerinde de uyku sorunu yazıyor.

Niye sordunuz hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skaikru -- 26 Haziran 2018; 17:32:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 2 hafta kullandim burun akintim felan kalmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skaikru kullanıcısına yanıt
    Aynen bende yazin bir ay kullandim o etlerden doalyi. Sonlara dogru biraz carpinti yapti biraktim.

Hala sikinti cekiyorum. Sen nasil oldun?

Acayip uyku yapar. Uyanikken de zombi gibiydim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • skaikru kullanıcısına yanıt
    hocam ben çok fazla hapşurukdan şikayetçi oldugum için dahiliye gittim ama doktor ne tahlil yaptı ne bir şey yaptı sadece boğazıma baktı :)) sonra ilaç verdi ben de güvenemedim. ders yaparken filan uyuya kalmak istemiyorum. akşam yatmadan önce sabah kalkınca içsem etkiler mi hocam sizce uykuyu ?
  • safagimo kullanıcısına yanıt
    Yatmadan once alman lazim zaten yoksa halsizlik yapar ama sen yinede burnun cok kotu degilse sinavdan 1 gun once atma bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • safagimo kullanıcısına yanıt
    Tahlile gerek yok hocam direk belli oluyor elle muayene ile. Ders yaparken uyku değilde gece uykusunu uzatıyor tabi herkesin bünye ilaç tepkisi farklı. Fazla bir hapşıruk yoksa biraz erteleyin derim. Duramıyorsanızda ilacınızı doktorun dediğine göre alın. Kar zarar yaparsanız iyi olur 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.