Şimdi Ara

Çok Büyük İhtimalle Aldatılıyorum, Ne Yapmalıyım? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
29
Favori
38.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kötüleri sadece kötülükle yenebilirsin -maraz ali

• arkadaş milletin derdiyle sıkıntısıyla dalga geçmeyin ya. hay cb kadar kafanıza taş düşsün.

• usta Allah yar ve yardımcın olsun zor bir durum ama sakin davranmaya çalış video kanıtın olursa eğer boşanma aşamasında çok işine yarar nafakadan kurtulursun bir ömür ödemektense barışma gibi düşüncen olur mu bilmem ama ne olursa olsun sakin olursan kazanan sen olursun kendini geri çek ve izlemlerine devam et

• hocam eşini o değişik yol dediğin yere girdiğinde öylesine arıyormuş gibi yapıp nerdesin diye sorsaydın

neyse soğukkanlı ol, peşini bırakma mevzunun. kimse bulunmaz hint kumaşı değil, kısacık ömrümüzde bunlarla uğraşmaya gelmedik. doğruysa sakince al karşına anlaşmalı ayrılıyoruz de
  • jestappp J kullanıcısına yanıt
    Hocam cep telefonuna casus uygulama yukleyin.kendisinin haberi olmuyor.ama karsi tarafin çevresindeki tüm dış sesler ve konuşmaları siz duyuyor sunuz
  • Kimse yazmamış ama özel dedektif tutmayı düşündünüz mü hocam gerçekten bu işi yapan insanlar var hem sizden daha iyi takip ederler hem de siz bu süreçte yıpranmazsınız eğer doğru çıkarsa da kanıtlarıyla boşanma davası açabilirsiniz.

• Kadının telefonuna app yüklemeniz lazım uzmandan yardım alın.

• operator kayıtlarından şüphelendiğin saatlerde hangi numaralarla konuştuğuna bak mutlaka o saatlerde şüphelendiğin kişiyle konuşmuştur eğer öyle bir şey varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carlion -- 21 Aralık 2021; 15:59:40 >
  • Of beni biri aldatacak var ya düşünmek bile istemiyorum, hele böyle yalanlar söyleyip aptal yerine koymaya kalkacak ona yapabileceklerimin sınırı yok aklını alırım o kadının

• kardeşim sen baştan yanlış yapmışsın o kadınla evlenerek sen ağırlığını koyamamışsın gidip elin adamın arabasından iniyor birlikte yemek yiyolar sende bişey diyemiyosun çünkü biliyosun dersen senden ayrılır kadınları asla erkeklerle konuşturmayın kuzeniyle bile konuşmasın hatta hepsi aldatmaya meyilli ayrıca sana olan tavırları nasıl soğukmu ve aldatıyorsada bişey yapamazsın senden 1 günde boşanır gider rahatça takılır karşına al adam gibi konuş herşeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 21 Aralık 2021; 16:2:35 >
  • Hocam o psikolojide doğru karar vermek zordur zaten ama türkiyenin yarısı linea zaten, eğer bu kadar kafaya takmaya devam edersen zaten eğer aldatmıyorsa bile psikolojik olarak kendini çok yıpratmış olacaksın, bi araştır tabii ki şüphen varsa ama biraz sakin ol.

• Yeni bir durum var mı haberdar edersen bizde ona gore bir seyler yazalim yanlis bir hareket yapma hocam
  • Hocam şüpe varsa gerçeklikte vardır bir insan durup dururken şüpelenmez eşinizin cep telefonuna erişmeniz lazım öncelikle kendi üstüne başka bir hat çıkartmışta olabilir e-devletten eşinizin üzerine kayıtlı numaralara bakın sorarsa corona aşı randevusu vs. icin girecem dersiniz yada banka vs. diye uydurun birsey ikincisi eğer aldatıyorsa bu mutlaka ama mutlaka telefon üzerinden konuşulmuş yada mesajlaşma olmuştur hangi şehir'de yaşıyorsunuz ? Ankara'da iseniz polis ekibi arkadaşlar'dan eşinizi bir iki gün gözlemlemelerini isteye bilirim nereye gidip geldiklerine bakabilirler o yaptırım şansım var yine'de büyük geçmiş olsun üzüldüm adınıza

• Scorsing S kullanıcısına yanıt

Sabah gittim bekledim, aracin sahibi gelmedi ama %100 eminim o ilk gordugum linea degildi.

Tabi ama yine de esimin neden o yollardan gittigini aciklayamiyorum. Devam edecegim izlemeye. Durum simdilik boyle.

• seven aldatır sevmeyen ayrılır. seni sevmese çoktan ayrılmıştı

• Hocam takıntı yapmış olabilir misin? Belki de eşinin hakkını yiyorsun.
  • Ne kadar sakin ne kadar soğukkanlı olursan o kadar avantajlı olucaksin. Hatırlatmak istedim.
  • Çok supheleniyorsanız birinden yardım isteyip veya avukata gidip 1-2 gün takip ettirin?

Ama dikkat edin bir şey belli etmeyin. Sadece bir rastlantı ise araniz bozulmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamsdu -- 21 Aralık 2021; 17:43:18 >
  • Eşinin telefonuna Life360 uygulamasını yükle
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.