Şimdi Ara

Çok belirli birkaç ölçütüm var. Ne tavsiye edersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu şekilde birkaç ölçütüm ve sınırlamam var. Bunlara göre tavsiyeniz hangi araç olur?

1. En az 2018-2019 model
    2. Kablosuz Android Auto ve navigasyon
    3. Yerden yüksek ve keskin hatlı tasarım (mesela Taigo, Tiguan, T-Roc vs. hoşuma giden tasarımlar arasında)
    4. Maksimum bütçe 1 trilyon
    5. Hız sabitleyici, anahtarsız çalıştırma, elektronik park ve yokuş kalkış
    6. Dokunmatiği hassas, geniş ekran
    7. Hayalet gösterge
    8. Ön ve arka park sensörü
    9. Mümkünse koltuk ısıtma ve kamera

Bu ölçütlere göre tavsiyeniz neler olur? Tercihim sınırdan yana ama gerek yok derseniz... Şimdiden teşekkürler...

• Toyota Corolla Cross

• Hocam segment, motor, şanzıman, güvenlik, yakıt tipi gibi hiç bir ölçütünüz yok mu? Asıl kısımları atlayıp biraz teferruata bakmışsınız gibi geldi bana. Bu arada corolla cross performans olarak yeter derseniz kesinlikle çok iyi bir seçenek.

• Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Bir düşüneyim diğer detayları. Haklısınız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Tucson hepsini karşılar.

• Teşekkür ederim ama Hyundai'a karşı önyargımı bir türlü yıkamadım maalesef...

• Verdiğiniz örnekler alınabilir aslında. Özellikle Tiguan’a her türlü donanım eklenebiliyor. Koltuk ısıtmayı bile yaptırabilirsiniz, diğer donanımlar genelde standarttır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • individual İ kullanıcısına yanıt

Tiguan biraz bütçeyi aşıyor maalesef :)

• skoda kamiq

ama elfreni manuel :)

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-kia-2022-x-ceed-hatasiz-kusursuz-1070999681/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-opel-uguroto-opel-yetkili-bayii-den-2021-mokka-1.2-turbo-ultimate-at8-1065319218/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shebelongstothestreets -- 18 Ocak 2023; 18:52:19 >

• VideSupra kullanıcısına yanıt

El freni manuel olunca ne oluyor ??

• Moueson kullanıcısına yanıt

birşey olduğu yok. Asılıyorsun elinle.

eleman hep elektronik özelliği saymış. çoğunu kamiq karşılıyor ancak elfreni manuel dedik. olan bu.

• 800 bin tl verdiğin 2020+ model de el freninin manuel olması göze batıyor. Ayrıca kamiq övüldüğü kadar da bir araba değil

• canmania C kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.