Şimdi Ara

Coin devri bitti mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Haklısın teşekkür ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kaymağını yiyen çoktan yedi.
    Yarın birgün başka birşey çıkar onda da aynısı olur.Şu dolandırıcılık sistemlerine bile ilk gelen kazanıyor genellikle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes uçuyor kaçıyor alın dediği zaman tepeydi şimd bitti deniliyor yani dip belki biraz daha düşer ama ilerde yükseliş göreceğiz sabreden kazanır

• the chandrian kullanıcısına yanıt
    Umudum kalmadı hocam bilseydim buralardan toplardım ben toplasam iyice düşecek o yüzden ellemiyorum

• Titanyum45 T kullanıcısına yanıt

hiç öyle bir iddiam yok. ben hodl severim kendimi baskılayabildiğim kadar trade den uzak durmaya çalışırım ama bu tür ayı hissiyatı durumlarında elimdeki btc miktarını arttırabilmek için uğraşırım sadece. kaç $ olduğu önemli değil, 1 btc mi 1.1 btc yaptıysam başarıdır kaç dolara düştüğü çıktığı önemli değil. biliyorum ki bir gün bir milyon dolar olacak bu btc. gerçi eth severim ama sonuçta sistemin altını btc.

Umudun her zamankinden çok olsun çünkü kurumsallar girdi bir kere işin içine. Çok büyük fonlar hemde. Ülkeler giriyor. Türkiye eylül ekim gibi rezerv toplayacak. Yıl sonuna kadar o kadar güzel şeyler olacağını düşünüyorum ki. Diyelim ki olmadı çakıldı, borsaların genel kuralıdır "bir rakama ulaştı ise günün birinde yine aynı seviyeye ulaşacaktır". Sabrı olan kazanır, olmayanı silkelerler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 30 Temmuz 2021; 3:8:30 >

• Ben işin amelesiyim kazıyorum fiyat düşerse az kazanıyorum artarsa çok kazanıyorum borsa ile işim olmadığından kafam rahat. Şu aralar düşük olduğu için biriktiriyorum satmıyorum.

• Treth kullanıcısına yanıt

mantıklı appstore a bakın binance btcturk paribu vs ilk 5'i alıyorsa satma vakti gelmiş demektir  

Hocam elektrik maliyetleri ve dövize bağlı donanım maliyetleri arttığı için kar etmenin çok zor olduğu söyleniyor sizce de durum öyle mi yeni girecekelr için tavsiye eder misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: acht und zwanzig

Hocam elektrik maliyetleri ve dövize bağlı donanım maliyetleri arttığı için kar etmenin çok zor olduğu söyleniyor sizce de durum öyle mi yeni girecekelr için tavsiye eder misiniz

Ben chia madenciliği yapıyorum elektrik harcaması neredeyse yok diyebilirsin. HDD fiyatları da biraz artsa da çok oynamadı. Ayrıca HDD dışında bulut depolama kullanma şansıda var eğer sabırlı biri isen.

Ama chia madenciliğine girecek adamın şu anki network genişliğine bakacak olursak en az 250 300 tb kapasite ile girmesi lazım. Daha düşük kapasitede tarlaların pek bir getirisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: the chandrian

mantıklı appstore a bakın binance btcturk paribu vs ilk 5'i alıyorsa satma vakti gelmiş demektir  

• 500 liraya kadar çıkmıştı param ben ise satmamayı ve bekletmeyi seçtim şuan 250 lerde aylardır yükselmiyor bazen 200e düşüyor 290 oluyor mahvoldum saçma sapan işler keşke hiç para yatırmasaydım neyse yine de bekleyeceğim satmayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: therkut

Henüz başlamadı. Senin gibiler kaybedecek ki bizim gibiler kazanacak. Bilmediğin şeye girmeyeceksin. O düşüşte risk-sermaye yönetimini ve shortun ne olduğunu bilse idin kazanırdın.

Üyelik tarihi 2006. Bu yaşlılar neden bu kadar gergin oluyor arkadaşlar bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: therkut

Henüz başlamadı. Senin gibiler kaybedecek ki bizim gibiler kazanacak. Bilmediğin şeye girmeyeceksin. O düşüşte risk-sermaye yönetimini ve shortun ne olduğunu bilse idin kazanırdın.

Liseli zoomerlar yukarıda laf yapmış aldırma

eyv. hocam biraz araştırayım  

• ne olursa olsun ben 2025'e kadar elimdeki dot, eth, chz, theta ve stx coinleri tutacagım

• bende chz coini tutmayı düşünüyorum, uzun bir süre satmayı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richardddd -- 22 Mart 2022; 18:32:48 >
  • umudumuz türk lirası. batarsa batar çıkarsa çıkarız hadi eyvallah..

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 27 Mart 2022; 16:12:0 >
  • the__executioner__ kullanıcısına yanıt
    ne

• highest in the room kullanıcısına yanıt

Noldu knk zarardan dolayı bayıldın mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.