Şimdi Ara

çoğunluğun beğendiği ama sizin beğenmediğiniz filmler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
2.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fight Club

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • interstellar
    ex machina
    the martian

sebebi ise aşırı saçma olmaları
  • nolan'ın yaptıgı batman serisi, orjinal batman havası taşımadıgından sevmedim.
  • +Avengers
    +Star Wars
    +Hint filmleri
  • LOTR diyenleri cidden anlayamıyorum
  • aamir khan filmleri

dayak yemeyeceksem lotr serisi bana çok abartılıyor gibi geliyor
  • Lord of The Rings serisi, Hobbit serisi, Harry Potter serisi, Star Wars serisi, God Father serisi (Eh işte), Esaretin Bedeli, çizgiroman filmlerinin büyük çoğunluğu (yazmaya üşendim çok var.) İlk aklıma gelenler bunlar.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    esaretin bedeli +1
  • LOTR
    HOBBIT
    MATRIX
    PULP FICTION
    KARAYIP KORSANLARI
    TWILIGHT'li bir vampir filmi vardi o
    HIZLI VE OFKELI
    FIGHT CLUB
    BIRDMAN
    HARRY POTTER

Bir de Innaritu'dan nefret ederim. Adamin oscarlari var ama bence cok kotu bir yonetmen. Birdman'i geciyorum The Revenant'da bir suru mantik hatalari vardi. Ates varken cigeri cig yemek nedir. Bir de o bolgede golde birkac saniyeden fazla durursan donuyorsunuz. Caprio resmen yuzerek kitayi gecti. Ha bir de atlarin silah seslerinden kacmamasi var... Zaten Innaritu'nu Revenant disinda imdb'den 8.0 i gecen filmi yok. Ama oscardakiler seviyor adami nedense...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lutfen12345 -- 12 Ağustos 2016; 21:30:18 >

• iso227 kullanıcısına yanıt
    Asiri sacma milyon tane balon film varken interstellar yazmaniz ilginc. Bir de lotr u ovmussunuz yukarida.
    Eger karadeligin yaninda zamanin yavas akmasi icinde de akmamasi abartili geldiyse o enstein in izafiyet teorisi. Bilimsel yani. Ama icinde kitaplik olmasi biraz asiri kurgu olmus :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lutfen12345 -- 12 Ağustos 2016; 21:35:17 >
  • lutfen12345 L kullanıcısına yanıt
    saçma film çok var evet ama biz başkaların sevdiği filmlerden bahsediyoruz.
    bu arada LOTR filmini falan ben övmedim ama severim çocukluğumun filmi hayalgücümü coşturdu.
    filmin saçma gelen bir çok kısmı vardı.çok fazla hatırlamıyom baya oldu.mesela gizli bir üstü rastgele bulan bir adamı uzaya göndermeleri saçmalık.dahada sayabilkirim ama sadece mantık olması gerek.mantığı olan insan zaten filmi izlerken anlar.
    izafiyet teorisini biliyorum bahsetmiyodum.filmdeki mantıklı olan ibr kaç şeyden biri zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 13 Ağustos 2016; 0:03:31 >
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    O adam eski bir astronot. Doktoru falan taniyor. Rastgele bir adam degildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

interstellar
    ex machina
    the martian

sebebi ise aşırı saçma olmaları

bilim kurgu izleyip sonra saçma demek.
  • sende diyosun ''bilim kurgu'' içinde bilim var ve bende bundan bilimsel mantık ararım sevgili kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 13 Ağustos 2016; 10:07:51 >
  • Star Wars
    Marvel filmleri
    Dc filmleri (DC evrenini severim ama BvS de Man Of Steel da çok dandik filmler en azından bana göre)
    Never Back Down sanırım açtım filmi baktım okula yeni gelen yakışıklı oğlan sarışın ve öteki cocuğun sevgilisi okulun popüler kızı vs klişeden gözlerim yandı kapattım 15 dk sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

sende diyosun ''bilim kurgu'' içinde bilim var ve bende bundan bilimsel mantık ararım sevgili kardeşim

bilim ve kurgu. sadece bilim olsaydı belgesel olurdu zaten kurgu ile harmanlayıp seyir zevki yüksek şeyler aranır bu yapımlarda . o yüzden bilim-kurguda mantık hataları olağandır tamamen bilimsel değildir.
  • Hary poter serisi

• Süper kahraman filmlerini ben de hiç sevmiyorum. Vakit kaybından başka bir şey değilmiş gibi geliyor. Ek olarak:
    The Hateful Eight
    The Revenant
    Birdman
  • marvel filmleri
    inception
    star wars
  • Marvel filmleri ve Lotr serisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.