Şimdi Ara

çoğunluğun beğendiği ama sizin beğenmediğiniz filmler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
2.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten filmden nasıl nefret edilir anlamadım. En sonunda filme trip atıp yer aldığı diski mi biçimlendiriyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Gerçekten filmden nasıl nefret edilir anlamadım. En sonunda filme trip atıp yer aldığı diski mi biçimlendiriyorsunuz?

haklisin bence de baslik abartili olmus ama nefret etmek degil de pek hoslanmamak, ozellikle acip izlememek diyebilirim kendi adima. Bircok kisi de oyle algilayip cevap yazmistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star Wars ve Leon
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    İticilik daha doğru tabir olur. Böyle birçok oyuncu da var mesela.
  • Açlık oyunları serisi ve tüm jennifer lawrence filmleri. Kızı görünce bana bir şey oluyor ağır kezban..

• Hızlı ve öfkeli serisi.
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt
    dvd deliğide bir alternatif
    şaka bir yana başlığı günceledim.yorumunuz için teşekürler.
  • labirent serisi
  • içinde fazla süper kahraman olanlar(aslında bi batman i seviyorum), godfather, starwars.
  • LoTR, Harry Potter, Karayip Korsanları, Taşıyıcı(ve benzer Jason Statham filmleri)

Ana karakterin herkesi teklediği aksiyon filmlerini ve fantastik filmleri sevmiyorum.
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum. üleş gibi filmdir kendileri.
  • Tüm marvel filmleri

• Harry Potter serisi,Matrix,LOTR,Karayip Korsanları nefret etmesemde izlerken sıkılıyorum.

Dipnot

Lotr fanboylarindan bıktım usandım eger fanlardan bunu okuyan varsa gözünüzü seveyim yeter yahu su filmi herkes sevmek zorunda degil niye kabullenemiyorsunuz bunu anlamıyorum kötü film demiyorum sevmiyorum diyorum demediklerini bırakmıyolar yok filmden anlamıyon falan cart curt ulan lotr dısında film izlememis adamlar gelip atar yapıyorya sinir oluyorum.Oh icimi döktüm rahatladım.

(Sözum lotr severlerin hepsine degil herkesin sevmesi gerektiğini düsünen sahıslara)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 idiots. 30 dk zor dayandım

Star wars nefret etmek değil de bariz overrated çok da haz etmem xd

• Overrated olduğunu düşündüğüm tonla film vardır elbette ama onlar bu konu ile ilgili değil. Bu konuya yazabileceğim en iyi örnek District 9 olur herhalde. 3 sefer izlemeye başladım ama her seferinde 15-20 dk. dayanabildim. Sanırım beni itmesinin en büyük sebebi uzaylıların tiplemesiydi. Büyük böcekler beni sarmadı diyelim.
  • eternal sunshine of spotless mind
    into the wild
  • Konuda kavga çıkmaması ilginç
    Sevemediğim yapımlar,

Godfather
    Pulp Fiction
    Oldboy
    Rear Window

Sevenlere saygı duyarım

Edit= Üstteki arkadaşta görünce aklıma geldi izlediğim en berbat filmlerden biri Eternal Sunshine of Spotless Mind. Bitiremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Detective W. -- 6 Ağustos 2016; 0:27:56 >
  • Olağan şüpheliler

• Hızlı ve Öfkeli
    Fight Club
    İnception
    Jason Statham'ın saçma salak aksiyon filmleri
    I Origins
    Enemy
    Memento
    Donnie Darko
    Büyük Budabeşte Oteli
    Da Vinci Şifresi
  • Kesinlikle star wars 6 filmide izledim ama pardon 7 karnima agrilar girdi...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.