Şimdi Ara

çoğunluğun beğendiği ama sizin beğenmediğiniz filmler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
2.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dejavu,hızlı ve öfkeli seris,Transformers serisi,harry porter serisi, Marvelin tüm ama tüm filmleri. ilk filmi Demir adam hariç hepsi berbat.Hemen hemen tüm amrikan filmleri kötüymüş :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

quote:

Orijinalden alıntı: -Peter Parker-

Hızlı ve Öfkeli
    Fight Club
    İnception
    Jason Statham'ın saçma salak aksiyon filmleri
    I Origins
    Enemy
    Memento
    Donnie Darko
    Büyük Budabeşte Oteli
    Da Vinci Şifresi

memento gelmiş geçmiş en farklı filmlerden. Galiba anlamadın. İlk önce ben de anlamamıştım, tekrar izlediğimde yanıma kağıt kalem aldım. Senaryoyu sondan başa yazıp bir arada birleştirdim, yönetmenin yeteneğine hayran kaldım.

Yok yok çok iyi anladım filmi adamın aslında bazı şeyleri kafasında kurduğunu ve akıl hastası olduğunuda anladım ve abarttıkları kadar iyi bir film olmadığını düşünüyorum.

• Superbad,

Hiç beğnmemiştim
  • 3 idiots

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cinnet
    beni baya güldürdü çok saçma bir film
  • 3 idiots

• hocam 2-3 ayda 1 yaz bari aynı sayfada 3 kez 3 idiost yazmışın
    o kadarda berbat kötü film değildi hem.neden bu kadar abartıyosun anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

hocam 2-3 ayda 1 yaz bari aynı sayfada 3 kez 3 idiost yazmışın
    o kadarda berbat kötü film değildi hem.neden bu kadar abartıyosun anlamadım

Her uplandığında yazma hissi uyandırıyor

• Star Wars
    The Shawshank Redemption
    Truman Show
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Vengeful

Fast & furious, harry Potter serileri

Harry potter sevilmezmi ya

• Xmen ve karayip korsanlari

• quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

3 idiots

Belki izledigim en iyi filmlerden biri. Bu filme køtu diyeni ilk kez duydum

• Butun bollywood filmleri, sinayder'in listesi, terminator serisi, it's a wonderful life, whiplash, beklenmeyen sahit, aliens.

• Harry Potter, Star Wars'ı bir türlü beğenemedim ama beğenenlere de saygı duyuyorum. yalnız bazı filmlerin neden sevilmediğine bir türlü anlam veremedim örneğin; matrix, lotr, batman (2005-2012) ve esaretin bedeli vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekvator_44

Harry Potter, Star Wars'ı bir türlü beğenemedim ama beğenenlere de saygı duyuyorum. yalnız bazı filmlerin neden sevilmediğine bir türlü anlam veremedim örneğin; matrix, lotr, batman (2005-2012) ve esaretin bedeli vs.

Harry potter'i begenmiyorsun ama lotr'yi begenmeyenlere anlam veremiyorsun ? Hmm bu da bi bakis acisi tabi.

• Batman vs superman. 10 uzerinden 4

• Nolan in Batman serisi..
  • Yalnız baya baba filmler çok fazla yazılmış,iyi giydirmişsiniz Böyle diyorum da gerçi benim yazacağım film de Fight Club,öyle çok kötü olduğunu düşünmüyorum ama özellikle ülkemizde gereğinden fazla abartılıyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: byabancı

quote:

Orijinalden alıntı: Ekvator_44

Harry Potter, Star Wars'ı bir türlü beğenemedim ama beğenenlere de saygı duyuyorum. yalnız bazı filmlerin neden sevilmediğine bir türlü anlam veremedim örneğin; matrix, lotr, batman (2005-2012) ve esaretin bedeli vs.

Harry potter'i begenmiyorsun ama lotr'yi begenmeyenlere anlam veremiyorsun ? Hmm bu da bi bakis acisi tabi.

vurguladığın kısım enteresan gelebilir bazılarına ama benim gerçeklerim bu hocam. lotr serisine bayılıyorum ama potter serisini izleyemiyorum nedense, belki de çok fazla uzatıldığı için midir nedir bilemiyorum. ayrıca benim hayatımda 1 numara olan ve yeniden çekilmesinin hayallerini kurduğum Matrix'i bile beğenmeyenler olmuş inan ki en çok da bu beni şaşırtıyor. belki ben de bir numarası harry potter olan birinin gözünde anlaşılamamışımdır. zevkler ve renkler deyip geçiştireyim en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.