Şimdi Ara

Cod5 WW Full 212.68.44.74:28961

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cod5 serverimizi en sonunda açmış bulunuyoruz 212.68.44.74:28961 Cod5 patch v1.1
    iyi oyunlar dilerim

• oyuna nasıl giriyoruz peki online profil bile yapamıyoruz yaaf
  • oyunun multiplayerini aç é veya ~ ile consolu aç " tırnak işaretini sil connect 212.68.44.74:28961 yaz enterle
    oyuna girersin
  • Güzel pingi düşük bir server, saçma yasaklar yok diğer serverdaki gibi.
  • bomboş :S
  • kalabalık hq hardcore server bilen varmı yada sd yede razıyım tdm olmasında
  • kardeş zombi bölümünü açsanda oynasak keşke
  • ya 1.1 pacht'i yükledim altta 1.0.872 (yanlış olabilir) yazıyo, yüklenmiş mi 1.1 pacht? (önceden ne yazdığını hatırlamıorum, single'a girmio) bide server a tıkladığım zaman a... connenting ..0... yazıyo bekliom bekliom girmio oyuna. bu nedendir?
  • xfireden neden görünmüyor server oyun güncellemesi yapıldığı halde kimse gelmiyor servere yaa :(
  • ben az önce baktım boştu :D
  • pff kimse yok
  • kimse yok bide zaten server donmuş sadece bölmler deişiyor oyuna giremiyorum şahsen,2-3 tane server var elimde oldukca kalabalık oluyor o serverlar genelede TDM ,saglam bir SD,CTF server olursa talep olur ama xfire daha görmediği için serverların oturması zaman alır
    xfire halledince serverler kendine gelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: mccknightt

kimse yok bide zaten server donmuş sadece bölmler deişiyor oyuna giremiyorum şahsen,2-3 tane server var elimde oldukca kalabalık oluyor o serverlar genelede TDM ,saglam bir SD,CTF server olursa talep olur ama xfire daha görmediği için serverların oturması zaman alır
    xfire halledince serverler kendine gelir

kardes serverları paylasırmısın ozellikle sd ve ctf serverlarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 17 Kasım 2008; 10:34:19 >
  • Profil yaratamıyorum nasıl yaratacağız ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

Profil yaratamıyorum nasıl yaratacağız ?

eger oyun korsansa profil yaratamazsın cancel diyerek gec oyun nickini multiplayer options bolumunden koyabilirsin.find games bolumune tıklayıp arkadasların verdigi server numaralarıyla giris yap classlar adam oldurdukce acılacak
  • turexx arkadaş senin dediğin gibide yaptım ama yine giremiyorum serverlere ne yapsak acaba yardım edin lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.