Şimdi Ara

CoD:Modern Warfare Açılmama Sorunu (PS5)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Teknik konulardan pek anlamıyorum. İnternette de araştırdım ama herhangi bir sonuç elde edemedim. PS5 için CoD Modern Warfare aldım ancak bir türlü oyuna giriş yapamıyorum, fotodaki durum oluşuyor. Birileri lütfen yardımcı olabilir mi? Teşekkürler. CoD:Modern Warfare Açılmama Sorunu (PS5)

• Nat type nedir ?
  • Ne demek istediğinizi pek anlamadım hocam, kusura bakmayın
  • telmessos1986 kullanıcısına yanıt

Merhaba.

İnternet Bağlantısını Test Et kısmından bi test edin orada nat type diye bir yer var oradan bakın bazen o nat tipine göre böyle sorunlar ortaya çıkabiliyor.

PS4 varken başıma gelmişdi statik ip almıştım o zaman için öyle halletmiştim.

• UnluckyGuy kullanıcısına yanıt

Hocam yazdıklarınıza şimdi konsoldan baktım da Nat Tipi: Tip 2 yazıyor ve diğerleri için de BAŞARILI yazıyor.

• Modem kapat aç IP değişsin. Düzelecek..Olmazsa tekrardan kapat aç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 9 Mart 2024; 17:3:30 >
  • Google dns kullanirsan cozulur
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

onu daha önce 3 kez yaptım hocam.

• telmessos1986 kullanıcısına yanıt
    Konsolun internet ayarlarindan google dnsleri ayarla, youtube da nasil yapilacagini bulabilirsin
  • Oyunu silip yeniden indirdim ama bu sefer konsola internet kablosu ile bağlandım. Sorun çözüldü. Burada yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.