Şimdi Ara

Çocuk takibi için akıllı saat tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tortus , tortus Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
294
Cevap
21
Favori
220.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onboardx

Ben mobicomdan aldim.Cihazin çalisabilmesi için bir hat gerekiyor data+ses.

Alıntıları Göster
    mediamarkta bugün baktım. Malzeme kalitesi çok iyi. Kordonu çocuklar için uygun değildi. alcatel mt40x movetime family watch vardı. Kordonu çocuklar için daha uygundu. 1000 liraya satıyorlardı. Simkart alttan değil tuş takımın olduğu bölüme konulmuş aynı şekilde şarj soketi de simkart girişinin yanındaydı. mikro usb girişi vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günlük kullanımda su sıçrama ve sızmalarına karşı dayanıklı mi? Burası önemli çünkü çoğu waters resistant degil hocam.Ip 68.Birde ekranı bir tek dokipalin gorilla glass.Su sızdı mi 1000 tl.niz cope gider bu saatlerin tamiri pek mumkun degil hocam.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    teknosa ve mediamarkt çalışanları su geçirmez demediler. Elini yüzünü yıkarken sıkıntı olmaz ama yine de sudan uzak tutun dediler. Su konusu sıkıntılı. Yarın eşimle beraber gidip bakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

teknosa ve mediamarkt çalışanları su geçirmez demediler. Elini yüzünü yıkarken sıkıntı olmaz ama yine de sudan uzak tutun dediler. Su konusu sıkıntılı. Yarın eşimle beraber gidip bakacağım.
    Ben elari fixitime3 alıcaktim servisini aradaim.Ip68 sertifikası yoksa her saat su alır ve anakartı bozulur.Tamiri olmadigi içinde cihaz cope atılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Ben elari fixitime3 alıcaktim servisini aradaim.Ip68 sertifikası yoksa her saat su alır ve anakartı bozulur.Tamiri olmadigi içinde cihaz cope atılıyor.

Alıntıları Göster
    ip68 dokipalda var. Su ile ilgili şimdiye kadar hiç problem yaşadınız mı? Saatin hafızası 4gb diyor ama ramden bahsedilmemiş. Sizin aldığınız aşağıdaki modelin pempesi mi? Hepsiburadada yüz tl hepsiburada bonusu kampanyası var.p
    https://www.hepsiburada.com/dokipal-4g-akilli-cocuk-saat-mavi-p-HBV00000LZZEA?magaza=Mobicom

• quote:

ip68 dokipalda var. Su ile ilgili şimdiye kadar hiç problem yaşadınız mı? Saatin hafızası 4gb diyor ama ramden bahsedilmemiş. Sizin aldığınız aşağıdaki modelin pempesi mi? Hepsiburadada yüz tl hepsiburada bonusu kampanyası var.p
    https://www.hepsiburada.com/dokipal-4g-akilli-cocuk-saat-mavi-p-HBV00000LZZEA?magaza=Mobicom

Alıntıları Göster
    Ben çocuğa vermeden kendim denedim.Gunluk kullanımda su, darbe gibi problemlere dayanıklı.

Saati aldık. Akşam 10 gibi şarjdan çıkardık . Sabah 8 de şarjı yüzde seksene inmişti. Sizdeki şarj durumu nedir? Şarj esnasında 350 mah akım çekiyordu. Yanlış mı şarj ettik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 10 Ekim 2019; 10:4:17 >
  • quote:

Saati aldık. Akşam 10 gibi şarjdan çıkardık . Sabah 8 de şarjı yüzde seksene inmişti. Sizdeki şarj durumu nedir? Şarj esnasında 350 mah akım çekiyordu. Yanlış mı şarj ettik?
    Merhaba.Öncelikle güle güle kullanın.Saati ttec in 5v 2a verebilen şarj cihazıyla şarj ediyorum.Mediamarkette aksesuar bölümünde satılıyor.%99 a kadar gelip duruyor.Bizdekinde böyle bir durum yok, kapalıyken şarj yememesi lazım.

Aliexspressten aldığım dijital ekranlı 2.4 ampere kadar çıkış verebilen cihazla şarj ettim. Şarj yüzdesine dikkat etmeden çektiği akım 0.09 ampere düşünce şarjdan çıkarmıştım. Bu akşam tekrar şarj edip kontrol edeyim.
    Doki uygulamasından çıkarken her defasında çocuğun telefon numarasını rehbere kaydedeyim mi uyarısı alıyorum kaydettiğim halde her defasında bu uyarıyı veriyor ve uygulamadan çıkamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 10 Ekim 2019; 10:10:23 >
  • Uygulamada bu hatayı hiç almadım.Bu konuda mobicom teknik desteği arayabilirsiniz.

• Tavsiyem şöyle , kesinlikle wiky s almayın. Rezillik başka bir şey değil. şu an tüm paramı çöpe atıp yeni bir model aramak için bu foruma girdim. Şikayetvar a bakarsanız zaten wiky nin ne olduğunu görürsünüz.Ben bakmadan aldım maalesef. Aldığımın 2. günü şarj sorunu nedeniyle servise gitti. Konumu zaten doğru göstermiyordu ki onu dert etmiyordum. Servisten 25 gün sonra geldi. Şimdi de ikide bir kolunda açılıp kapanma sesi çıkartıyor. Öğretmeni uyarmış sonunda çocuğun moral sıfır tabi ki benim de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemecek

Tavsiyem şöyle , kesinlikle wiky s almayın. Rezillik başka bir şey değil. şu an tüm paramı çöpe atıp yeni bir model aramak için bu foruma girdim. Şikayetvar a bakarsanız zaten wiky nin ne olduğunu görürsünüz.Ben bakmadan aldım maalesef. Aldığımın 2. günü şarj sorunu nedeniyle servise gitti. Konumu zaten doğru göstermiyordu ki onu dert etmiyordum. Servisten 25 gün sonra geldi. Şimdi de ikide bir kolunda açılıp kapanma sesi çıkartıyor. Öğretmeni uyarmış sonunda çocuğun moral sıfır tabi ki benim de.
    Hocam hepsi çinde ucuza urettirip markasini bastiriyor.Bende Elari fixitime3 alıcaktim.Internette arastirdim ve teknik servisini aradim.Bu ürünlerde en buyuk problem şu.Çocukların su ile elini yıkarken bile saatin su almasından dolayı saatler bozuluyor.Gps konusunda ise dokipal konumunu oldukça başarılı bir sekilde doğru veriyor.Ben çocuğa vermeden önce kendim kullandim.Şu anda çocuklar icin akıllı saat alinacaksa dokipal 4g en ıyisi.Pahalı ama diğerleri de ucuz degil ki kalitelerine gore.

• Çocuğum bugün kullanmaya başladı. Konum bilgisi hiç görünmüyor. Büyük ihtimalle saatin ayarında konum bilgisi için gps seçmediğim içindir. Akşam kontrol edeyim. Ürünün kalitesi iyi. Bu ürünün de sim girişi bence sıkıntılı. Daha kullanışlı bir sim girişi yapılabilirdi. Doki uygulamasının Android kitkat 4.4 sürümü için destek yok.
    Sınıfta kullanmasına öğretmeni izin vermiyor. Öğretmeni ile konuştuk. Okula gelince saati size teslim etsin dedik. Okul çıkışında tekrar takıyor.

• Dokipalda Doki uygulaması olmadan görüntülü görüşme yapılmıyor. Saatin kendisine dışarıdan mesaj gelirse doki uygulamasında görünüyor saatte görünmüyor. Saat ile sms atılmıyor.

• quote:

Dokipalda Doki uygulaması olmadan görüntülü görüşme yapılmıyor. Saatin kendisine dışarıdan mesaj gelirse doki uygulamasında görünüyor saatte görünmüyor. Saat ile sms atılmıyor.
    Hocam bu cihaz ebeveyn kontrollü olduğu için bazı kısıtlamalar var tabi.Yazılımi guzel cidden.

Doki uygulamasında kullandığınız güç modu nedir? Dün akşam evde ilk kurulumda konum bilgisi verdi tam ayarlardan sonra bugün gün boyu konum bilgisi alamadım.
    Doki uygulamasında simkart noyu istediği bir bölüm var o bölüme simkart noyu bilmediğim için bir şey girmedim. Saatte konum bilgisi ile ilgili bir ayar yok.
    Ağ ayarlarında da Roaming isminde bir yer neyin nesin bilginiz var mı?

• quote:

Doki uygulamasında kullandığınız güç modu nedir? Dün akşam evde ilk kurulumda konum bilgisi verdi tam ayarlardan sonra bugün gün boyu konum bilgisi alamadım.
    Doki uygulamasında simkart noyu istediği bir bölüm var o bölüme simkart noyu bilmediğim için bir şey girmedim. Saatte konum bilgisi ile ilgili bir ayar yok.
    Ağ ayarlarında da Roaming isminde bir yer neyin nesin bilginiz var mı?
    Güç modu pil uzun gitsin diye bazı ozellikleri kısıyor.Gps ı kapatiyor mesela.gps te konumu görebilmek için çocuğun profiline resim eklemeniz gerekiyor.

Konum bilgisini hiç alamadığım için müşteri hizmetleri ile görüştüm. Saatin yazılımını sıfırlayan bir işlem söylediler ve o işlemden sonra konum bilgisi gelmeye başladı. Saatte imei bilgisinin olduğu yere en az on kez tıklıyoruz ve bir pencere açılıyor. Onay verdiğimiz an saat kendi kapatıp açıyor ve bazı işlemler yapıyor sonrasında konum bilgisi gelmeye başlıyor.
    Müşteri Hizmetleri görev çubuğunda 4g yazısının olmasını gerektiğini söyledi ama benim saatte 4g yazısı yok büyük ihtimalle simkart eski olduğundan dolayıdır.
    Pil sorunu yaşıyorum. Pili yüzde yüz şarj ettikten sekiz saat sonra kontrol ettiğimde %80-%82 aralığına düştüğünü farkediyorum. Ekran kapalı iken bende şarj düşümü olmuyor demiştiniz. Demekki benim saatte pil ile ilgili bir sıkıntı var.

• quote:

Konum bilgisini hiç alamadığım için müşteri hizmetleri ile görüştüm. Saatin yazılımını sıfırlayan bir işlem söylediler ve o işlemden sonra konum bilgisi gelmeye başladı. Saatte imei bilgisinin olduğu yere en az on kez tıklıyoruz ve bir pencere açılıyor. Onay verdiğimiz an saat kendi kapatıp açıyor ve bazı işlemler yapıyor sonrasında konum bilgisi gelmeye başlıyor.
    Müşteri Hizmetleri görev çubuğunda 4g yazısının olmasını gerektiğini söyledi ama benim saatte 4g yazısı yok büyük ihtimalle simkart eski olduğundan dolayıdır.
    Pil sorunu yaşıyorum. Pili yüzde yüz şarj ettikten sekiz saat sonra kontrol ettiğimde %80-%82 aralığına düştüğünü farkediyorum. Ekran kapalı iken bende şarj düşümü olmuyor demiştiniz. Demekki benim saatte pil ile ilgili bir sıkıntı var.
    Evet pille ilgili bir problem olabilir veya kapalı olsa bile bazı fonskiyonlar icin pil gerekiyor bazı cihazlarda.

• Arkadaşlar, Vodafone da bilicra saat var, aylık 45 TL, 12 ay kontratlı.
    Kullanan alan var mı? Nasıldır?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.