Şimdi Ara

Çocuk takibi için akıllı saat tavsiyesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
20
Favori
220.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• sadistica kullanıcısına yanıt
    Bilicra fiyat skalsı çok değişken bir marka, 300 e satan da var 900 e satan da var. Ve çinli cihazlara inanılmaz benzerlikleri var. Bu cihazı Turkcell mağazasında görmüştüm, kordon bağlantı kısmı universal tip değil, ve alt kısmında anlamsız şekilde 2 mm kadar bir boşluk var kolda esnemesi için vs sebeple yapıldığını düşünüyorum ancak bu da kısa zamanda kordon kopmalarına sebebiyet verebilir.

MT40x in tek eksi yanı koldan çıkartıldığında bildirim vermiyor. Amaç güvenlikse bu özellik neden konmaz anlamış değilim. Elari'yi HB'da 599 a bulmuştum, Trendyolu bekleyeyim derken 699'a yükselmiş ertesi gün... Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olduk hesabı oldu biraz.

4G cihazlarda şebeke etkileşimi daha fazla olmaz mı? Benim çekincem bu aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySun

SENTAR V80-TD02 aldım 360 liraya, gelince yorum yaparım. Hevesini alsın bakalım biraz daha aklı başında gelene kadar.

En uygun hat nedir bu saatler için. Bim cell gibi kontörlü olanlar mi özel tarifeler var mı?
    selamlar,

fıyatı bana uygun geldi.

halen kullanıyor musunuz. memnun musunuz ??
  • selamlar,

öncelikle bu akıllı saatler konusunda hiç bilgimin olmadığını belirteyim.

max 500tl ye kadar akıllı saat almak istiyorum.

kızımın 10. yaş günü yaklaşıyor.

tavsiyeler var mı acaba ??

saygılar.
  • Kızım için GPS li akıllı saat almak istiyorum.ali express tr den birkaç tane buldum.kararsız kaldım.bu işte uzman olan arkadaşlar; yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.çocuklarına akıllı telefon arayan arkadaşlar
    türkiyeden alacağınız paraya aynı özellikte,ali expresden 4 tane alırsınız.önemli olan ali expresde uygun satıcıyı bulabilmek.onun için cihaz alacaklardanda yardım istiyorum ve seçenek sunuyorum.şimdiden teşekkürler.
    https://tr.aliexpress.com/item/33037112292.html?spm=a2g0o.cart.0.0.42643c00fSNOZq&mp=1https://tr.aliexpress.com/item/33038691162.html?spm=a2g0o.cart.0.0.42643c00fSNOZq&mp=1https://tr.aliexpress.com/item/33012829275.html?spm=a2g0o.cart.0.0.42643c00fSNOZq&mp=1https://tr.aliexpress.com/item/32814452519.html?spm=a2g0o.cart.0.0.42643c00fSNOZq&mp=1https://tr.aliexpress.com/item/33046879110.html?spm=a2g0o.cart.0.0.42643c00fSNOZq&mp=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentyayla33 -- 6 Şubat 2020; 18:20:10 >

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Hocam eleye eleye en son iki marka arasında kaldım ben de. Ama Şuan fiyat takibi yapıyorum.

Elari fixitime 3 alacağım. İkinci seçeneğim TCL Movetime MT40x. Bu modeli ikinci sıraya atmamın sebebi saat koldan çıkartıldığında bildirim / uyarı vs bir tepki vermiyor. Yoksa TCL daha iyi bir cihaz, şarj girişi micro usb, sim kart yuvası daha korunaklı vs... Ama bu büyük güvenlik zaafiyeti ondan vazgeçirdi beni.
  • R50 kullanıcısına yanıt
    bu saatlerin hiç bir zaman teknik özelliklerin bahseden yok. youtube da saçma sapan konulardan konuşuyorlar. ne güncelleme süresini bilmiyoruz ne de şebekesini bilmiyoruz. gps teknolojisini bilmiyoruz. varsa yoksa rengi şekli şemali.

şimdi cihaz 4g olsa bile güncelleme süresi varmış bir de bunun, bu işi türkiyede en düşük yapan arvento var o da 5sn ile 15sn arasında güncelleme seçeneği sunuyor. akıllı saatlerde durum çok daha farklı belki 30sn sürüyor ama biz anlık takip yapmadığımızdan bilemiyoruz.

yotuberlar bile bilmiyor ama alıyorlar para kazanmak için yapıyorlar bir şeyler.
  • Çocuk takip saatlerine para vermeyin. Rayına oturmuş bir sistemleri yok. Bu işe büyük markalar el atmadığı sürece performansı iyi olan bulamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    İnanın ben de o minvale doğru gidiyorum. Küçük boyutlarda basit yapılı ancak gps özelliği olan bir cep telefonu alayım diyorum.
    1) İyi gibi olanlar gereksiz pahalı,
    2) Gerçekten sorunsuz cihaz yok, hepsinin bir kusuru çıkıyor (batarya, ıp sertifikasına uyumsuzluk, şebeke problemi, takip sorunu, uygulamanın bağlı olduğu sunucuların yoğun olması nedeni ile uygulamanın komutlara geç yanıt vermesi vb...)
    3)Ürünlerin tamamı çin menşeili. (Foxconn örneği vermeyin, demek istediğim virüs vs gibi riskler şuan mevcut. ve yaklaşık en az 1 sene daha sürer gibi bu nedenle çin menşeili ürün almıyorum)
    4)Elari rus markasıymış. Şuan inanılmaz gıcığım ruslara... Aşırı subjektif bir neden, aynı fikirde olmayabilirsiniz tabi.
    5) Elari'nin rus kullanıcıları dahi memnun değil. Google üzerinden incelemeleri okudum, wiky kullanıcıları gibi herkes ağlıyor.
  • Isteyene kullanmadığımız bir kaç ay garantisi kalmış mt40 son çıkan alcatel saati satabilirim, istanbul Ataşehir,
    Pembe renkli. Sıfır gibi. 500 son tek fiyat.

• Doki'den bildirim geldi az önce. 1 temmuz itibariyle kapanıyormuş. Saati bırak, saatin hattının taahhüdü bile bitmemiş olacak o tarihte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R50

Hocam eleye eleye en son iki marka arasında kaldım ben de. Ama Şuan fiyat takibi yapıyorum.

Elari fixitime 3 alacağım. İkinci seçeneğim TCL Movetime MT40x. Bu modeli ikinci sıraya atmamın sebebi saat koldan çıkartıldığında bildirim / uyarı vs bir tepki vermiyor. Yoksa TCL daha iyi bir cihaz, şarj girişi micro usb, sim kart yuvası daha korunaklı vs... Ama bu büyük güvenlik zaafiyeti ondan vazgeçirdi beni.
    Aldin mi dostum memnunmusunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • qzwxec kullanıcısına yanıt
    Ciddi misiniz?

Evet. Doki kapandı, Google satın aldı sanırım onu. Türkiye distribütörü Mobicom, olay patlamadan önce, Şubat ayında web sitesini, ardından iletişim hatlarını kapattı, şimdi N11 gibi pazaryerlerinde satıcı olarak takılıyor.

Ancak Hong Konglu Doki, Dünya çapında, maksimum 180 $ olan bir geri ödeme programı başlattı, 5 aylık kullanımdan sonra, bana 180 $ bakiye yüklenmiş bir master sanal kart verdiler. 1500 ₺ ödediğim bir saat için az görünebilir, ama saatte imei bulunması nedeniyle 1500 ₺'nin yarıya yakını vergiydi zaten, Doki, kendi saatin %20 KDV eklenmiş haliyle fiyat karşılığını 0 kesintiyle ödemiş oldu. Bu işten en karlı çıkan, Mobicom'un kaçışıyla bizim Maliye oldu, iade durumunda aldığı vergileri iade etmesi gerekecekti.

Bu misalin tekrar ispatladığı gibi, Şark kültüründe olan hiç bir satıcıya, üreticiye, ithalatçıya veya devlete güvenmeyin. Şark'ta olmasına rağmen Güney Kore, Tayvan, Hong Kong, Japonya ve Singapur, artık batılı sayılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 30 Haziran 2020; 22:15:56 >

• Çocuk takip saati seçimi için güncel tavsiye verebilecek olan var mı?

• qzwxec kullanıcısına yanıt
    Size ödemeyi nasıl yaptılar? Siz herhangi bir yerden talepte mi bulundunuz? Türkiye muhatabı mobicomdu.

quote:

Doki, Dünya çapında, maksimum 180 $ olan bir geri ödeme programı başlattı, 5 aylık kullanımdan sonra, bana 180 $ bakiye yüklenmiş bir master sanal kart verdiler.

https://www.doki.com/pages/reimbursement-faq
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

quote:

Doki, Dünya çapında, maksimum 180 $ olan bir geri ödeme programı başlattı, 5 aylık kullanımdan sonra, bana 180 $ bakiye yüklenmiş bir master sanal kart verdiler.

https://www.doki.com/pages/reimbursement-faq
    Sadece Abd ve Kanada seçimi var. Türkiye için bir seçim bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.