Şimdi Ara

## CluB C-MaX ##73Kisi## (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
9
Favori
50.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    diyarbakır
    2009 c- max titanium aldım.
    ay tozu gri.
    kazasız kullanırım inşallah.
    2009 un ilk haftası elimde olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreyycel -- 29 Aralık 2008; 23:22:55 >
  • Merhaba
    Hoşgeldiniz
    Hayırlı uğurlu olusun Kazasız sürüşler
    quote:

Orjinalden alıntı: dreyycel

herkese selam
    diyarbakır
    2009 c- max titanium aldım.
    ay tozu gri.
    kazasız kullanırım inşallah.
    2009 un ilk haftası elimde olacak.

• Yeni C-Max sahiblerini bekliyoruzzzz
  • Cmax sahibi arkadaşlar,

Neden Cmax aldınız. Sebepleri nelerdir. Neden focus değilde cmax. focusla cmax arasında kalan biri olarak bu konuda yorumlarınızı bekliyorum..
  • focus alıcakken son anda cmax alan biri olarak, aile kullanımına daha uygun olması ve iç mekan ferahlığı...
  • ben de focus için yola çıkmış ama c-max almış biriyim.
    bayide hazır 2009 focus titanium tcdi yoktu.
    annem ve eşimde benimle beraberlerdi onlar c-max ı görünce resmen aşık oldular. ama iyiki c-max olmuş.tam bir aile arabası
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreyycel

ben de focus için yola çıkmış ama c-max almış biriyim.
    bayide hazır 2009 focus titanium tcdi yoktu.
    annem ve eşimde benimle beraberlerdi onlar c-max ı görünce resmen aşık oldular. ama iyiki c-max olmuş.tam bir aile arabası

Siz yeni aldınız galiba hayırlı olsun, tam olarak ne kadara aldınız..
  • Ben skoda Octavia dan passat terfi edecektim bi de ne göreyim passat şehir içi çok yakıyor boşuna alma dedi kullananlar ben de biraz araştırınca vergi bakımında 1600 motoru geçmeyen az yakıt ve geniş iç mekan ve yüksek araba ve de yeni olan kızım için tercih ettim şu an 67.000 km de çoooook memnunum sadece 90bin bakımı düşünüyorum.Pahalıya yapılıyormuş?
    bu arada en son yaptıran ne kadar ödedi? Neler değişti.
  • C Max ile 225 Km/s Ne Dersiniz
    İşte ispatı.........
    225Km/s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerichooo -- 10 Şubat 2009; 23:31:34 >
  • selam cmax'cılar:
    bende cmax dizel düşünüyorum.2000 model bravam var.Dizel cmaxlar ne kadar yakıyor?komple cam tavanlısı varmı?teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jerichooo

C Max ile 225 Km/s Ne Dersiniz
    İşte ispatı.........
    225Km/s

aynı hızı ben 2008 focusda yaptım araçda ses mes kalmadı uçuyordu valla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: jerichooo

Yeni C-Max sahiblerini bekliyoruzzzz

2005 c-max tdci trend derin bordo ankara
  • Merhaba Ford sahipleri,

Hal-hatır sormak ve nostalji yapmak için bir uğrayayım dedim.

7 aydır Ford (C-max) sahibi değilim.
    Citroen C4 kullanıyorum.

Kısa bir özet ile karşılaştırma yapmak gerekirse C-max iç mekanı geniş güzel bir arabaydı.
    C4 ise daha az yakıt tüketen,daha elektronik,iç mekanı daha dar olan bir araba.

Eskiden ne çok şeyler yazar-okurdum arabalar ile ilgili.
    Şimdi ilgim başka alanlara kaymış demek ki!

Tanıdık-tanımadık herkese selamlar.

egeliefe
  • selam Gökhan abi, özllettin kendini
  • Sağolasın Ozyy,

Sende iyisindir umarım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeliefe

Sağolasın Ozyy,

Sende iyisindir umarım...

iyi diyelim iyi olsun abi uğraşıp duruyorum dersti projeydi
  • 2009 c-max titanium x paket aracı yeni aldım. çok memnunum tam bir aile arabası, öyleki arkadaki bebeğinizi izlemek için bir çocuk aynası bile koymuşlar. Herşey çocuklu aileler için düşünülmüş. araba gayet seri ve tasarruflu. ayrıca yerden yüksek ve geniş, arazi aracı gibi bir havası var. konfor gerçekten üst sınıfları aratmıyor, cam tavan da çok şık ve içeri çok aydınlık. Bence arazi aracı alıp çok benzin yakmadan ve çok vergi ödemeden şehir içinde aynı hissi uayndıracak harika bir otomobil. Herkese tavsiye ederim. Selamlar..
  • Hoş geldiniz
    Hayırlı uğurlu olsun Kazasız Sürüşler Dileğiyle....

quote:

Orjinalden alıntı: kanuni23

2009 c-max titanium x paket aracı yeni aldım. çok memnunum tam bir aile arabası, öyleki arkadaki bebeğinizi izlemek için bir çocuk aynası bile koymuşlar. Herşey çocuklu aileler için düşünülmüş. araba gayet seri ve tasarruflu. ayrıca yerden yüksek ve geniş, arazi aracı gibi bir havası var. konfor gerçekten üst sınıfları aratmıyor, cam tavan da çok şık ve içeri çok aydınlık. Bence arazi aracı alıp çok benzin yakmadan ve çok vergi ödemeden şehir içinde aynı hissi uayndıracak harika bir otomobil. Herkese tavsiye ederim. Selamlar..
  • merhabalar bir arkadaş mesaj atıp C-max'ımı kaça aldığımı ve aksesuarları sormuş. 40.000 liraya mal oldu. Tit x paket yani deri döşeme, bi-xenon far, spor koltuk, cam tavan aksesuarları var. Artı olarak ben de boya koruma ve park sensörü yaptırdım. Bu araçlara(2009 model) krom cam çıtası ve tavan rayı taktıran akdaşlar varmı? varsa nasıl duruyor ve kaça mal oluyor belirtirseniz sevinirim. Selamlar.. Ayrıca hoşbulduk:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanuni23

merhabalar bir arkadaş mesaj atıp C-max'ımı kaça aldığımı ve aksesuarları sormuş. 40.000 liraya mal oldu. Tit x paket yani deri döşeme, bi-xenon far, spor koltuk, cam tavan aksesuarları var. Artı olarak ben de boya koruma ve park sensörü yaptırdım. Bu araçlara(2009 model) krom cam çıtası ve tavan rayı taktıran akdaşlar varmı? varsa nasıl duruyor ve kaça mal oluyor belirtirseniz sevinirim. Selamlar.. Ayrıca hoşbulduk:)

Eğer aldığınız araç C-max Titanium 5K 1.6 TDCi ( dizel ) ise ve Tit x paket yani deri döşeme, bi-xenon far, spor koltuk, cam tavan aksesuarları ile birlikte 40.000 liraya mal olduysa çok çok uygun bir fiyat olmuş.

Bu aracın ilave opsiyonlar olmadan kampanyalı liste fiyatı : C-max Titanium 5K 1.6 TDCi : 47.905,00 TL
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.