Şimdi Ara

## CluB C-MaX ##73Kisi## (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
9
Favori
50.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • su an aracı deneyemiyorum cümkü en erken haziran ayında teslim ve araç yok bayilerde benzinli c-max kullanıcılarından da yorumlarını bekliyorum.
  • bir ara benzinli c max ın 2. elini almayı düşünmüşdü babam taksi yapmak için bende kullandım arkadaşın benzinli 2004 c max ını..
    biraz eskiydi ama sanırım 100 hp ydi o tam hatırlamıyorum ama performansı yeterliydi focusda ki zevki veriyordu..hatta yüksek oturma poziyonu daha da zewk veriyordu..
  • Arkadaşlar merhaba...

Bende de 2005 model c-max var.. ben ce 4 4 lük bir araç ama canımı sıkan bişey var..

Kapılardan ses alıyor çok.. Kapıları ayarlatmaya gittim kapı ayarları iyi dediler senin fitiller özelliğini kaybetmiş mişş...

2005 model bi arabanın kapı fitillerine ne olabilir kii anlamak mümkün değil..

Eyvallah değiştirelim dedik... Tek kapı fitili 260 YTL.. (almadım tabiki)

C-max dedik okey dedik.. herşey güzel dedik.. Ama gelde bi kapı fitili için miğde bulansın...

bu kapı fitil olayına çözüm bulan arkadaşlar varsa ve beni bilgilendirirlerse sevinirim....

nihatnamik@mynet.com
  • kapı fitillerini orjinal almaya gerek yok uzak doğu ürünleri var çok daha ucuza 2005 model aracın değişebilir çok kullanılıyorsa..
  • Arkadaşlar,

Benzinli c-max sahibi arkadaşlardan yakıt tüketimi konusunda yorumlarını rica ediyorum.

şimdiden teşekkürler
  • arkadaşlar bende aranıza katıldım aracım
    2005 c-max tdci ghia

birde sorum var arkadaşlar mercekli far nerden bulabilirim.
    herkese kazasız belasız sürüşler.
  • fara gerek kalmadı buldum arkadaşlar.
  • Hoş Geldiniz
    Hayırlı olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: loye

arkadaşlar bende aranıza katıldım aracım
    2005 c-max tdci ghia

birde sorum var arkadaşlar mercekli far nerden bulabilirim.
    herkese kazasız belasız sürüşler.
  • arkadaşlar bende yani katıldım aranıza 2004 c-max tdci.çok memnunum herkese kazasız belasız yolculuklar.
  • Arkadaşlar öncelikle tüm araç sahiplerine kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum,

KROM AKSESUAR ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER.
    Telefonum: 505-6276933

ÜRÜNLERİMİZ ÖMÜR BOYU PASLANMAZLIK GARANTİLİDİR !
    3M BANTLAR İLE UYGULANMAKTADIR.

malzemeler ve fiyatları aşağıdaki gibidir;
    KAPI KOLU TK. - 70 tl
    KAPI EŞİK ÇITASI TK. - 50 tl
    AYNA KAPAK TK. - 70
    KAPI ÇITA TK. - 90 tl
    CAM ÇITASI TK. - 55 tl
  • Beni de aranıza dahil ederseniz sevinirim.

2005 c max ghia dizel (tonik mavi)
  • MERHABA ARKADASLAR BENDE BUNDAN SONRA C-MAX KULLANICISIYIM

İSTANBUL-KARTAL 2005 C-MAX Ghia SİYAH

ARKADASLAR BİR SORUM OLACAK ARACI YENİ ALDIM FAKAT İÇ DÖŞEMELER AÇIK RENKTE OLDUĞU İÇİN KİRİ ÇOK BELLİ EDİYOR.OTO AKSESUARCILARA BAKTIM FAKAT C-MAX E UYGUN BİR KILIF BULAMADIM. C-MAX E UYGUN KILIF BULABİLECEĞİN YER WARMI?
  • arkadaşlar bende ford dorumunda yazıyorum ama bu topiği farketmemişim. haziran 2009 trafiğe çıkışlı C-MAX TİTANİUM+sunroof SİYAH aldık. c-max listesine benide ekleyin . yalnız bu imzamızı eklememişiz. imzası olan arkadaşlardan code lerini yazarsa sevinirim. İmzamızda da C-MAX mız gözüksün dii mi ama.

arkadaşlar bu şekilde topiklerin faydasını ben opel corsa da çok yaşadım ve halende yaşamaktayım. opel forumunda da OPEL CORSA SEVENLER adlı topiğide ben açmıştım. İnanın araçların hiç bilinmeyen yönlerini bu şekilde kullanan arkadaşlar gün geçtikççe öğrenmek çok faydalı bir yardımlaşma oluyor. Herkese hayırlı kandiller .
  • MERHABA,
    nightmare84,
    bluking,
    cinuba,
    HOŞ GELDİNİZ....
  • arkadaşlar bir depo ile 900 km mi gidiyoruz?? bizim daha rodaj dönemi bitmediğinden 900 km yapmıyor. 830-860 arası. acaba 90 km yi geömesek 900 km yi gecermi?? birde yol bilgisayarında ortalama yakıt tüketimi en düşük 6.8 e düştü . uzun yolda da tabiki. şehir içinde 7.1 -7.0 civarı. çok mu yüksek. şuan da 2.660 oldu dizel ama 2.620 iken hesapladığımda karışık 19 kuruş yaktı km de. nasıl sizce?? sizin yakıt tüketimleri hangi seviyelerde??
  • beni de ekleyin
    2006 tdci trend gri konya
  • 2004 trend benzinli açık mavi izmirden benide kaydeein. Burayı yeni gördüm. 2005 ten beri kullanııyorum
  • Arkadaşlar yakıt konusunda tüp taktırmayı düşünmüştüm. Hatta forumdaki arkadaşlar yardımcıda oldular. Ancak hala kararsızım. Çünkü 4 yılda 30 000 km yapmışım. Yıllık 7500 yapar oyüzden lpg ye gerek duymadım. Vazgeçtim gibi.
    Arkadaşlar 1 ay önce İzmir-Niğde-Ürgüp- göreme- ve aynı güzergah geri dönüş. Tabi arada şehir içleri , Pozantı vs yerlerde var. Toplam 2500 km yol yaptım. ( 4 yıldır ilk defa böyle yakıt hesapladım. ) 460 TL benzin yaktım.Ortalama 90-110 km arası gittim. 2400 km nin belki 200 km si de ş.içidir. Yani km de 19 kuruş yakmışım. Bence çok ta değilmiş. Bagaj doluydu. eşim ,ben,6 ve 14 yaşında 2 tane çocuğum vardı. Giderken benzini 2.9 dan aldım. Gelirken ise 3.15 lerdeydi. Yol bilgisayarıda ort yakıt 6.5 gösteriyordu.
    Ama ş içi hiç hesaplamadım. Aslında fazla yol yapmadığım için herhalde. Umarım arkadaşlara yardımcı olmuşumdur.
    Arabanın sürmesi çok keyifli. İnanın başka arabalarda bu keyif bu kadar değildir. Herkese tavsiye ederim.
    Emekli olunca daha fazla km yaparsam ya lpg ya da dizelini alacağım. İllada c max.

• Arkadaşlar yol 2400 km olacak.
  • arkadaşlar biraz canlanalım. topic yok olmasın
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.