Şimdi Ara

## CluB C-MaX ##73Kisi## (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
9
Favori
50.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Egeliefe hayırlı uğurlu olsun. Umarım c-max huzur, sağlamlık ve performansını C4 te de bulursun. Tekrardan hayırlı olsun.

Bu arada arkadaşlar şirket araç tahsis ettiği için aracımı satacağım. Forumdan C-max arayan arkadaşlar varsa görüşebililiriz. 2004 trend, 36bin küsür KM ve benzinli aracım...herhangi vuruğu, boyası değişeni vs. yok. Tamamen orjinal bir araç. Ayrıca aracım garajda duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *albay* -- 7 Ağustos 2008; 23:11:24 >
  • Bizde katıldık aranıza....
    2008 Ford C-Max Titanyum X paket
    Fırtına Grisi...
    İyi sürüşler forumculara....
  • quote:

Egeliefe hayırlı uğurlu olsun. Umarım c-max huzur, sağlamlık ve performansını C4 te de bulursun. Tekrardan hayırlı olsun.

Teşekkürler iyi dileklerin için...

Umarım sende iyi bir fiyata satarsın aracını...
  • Merhaba
    egeliefe C4 size hayırlı olsun Kazasız sürüşler.
    Hesaptan Düşüldünüz... :)
    quote:

Orjinalden alıntı: egeliefe

Sevgili C-max'çiler,

Bugün itibari ile C4'cü oldum.

jerichooo hocam listeyi 47'e indirebilirsin

Saygı ile duyururum.

Herkese sevgiler.

egeliefe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerichooo -- 25 Ağustos 2008; 23:18:10 >
  • Herkese Selamlar !

50. Üye olmak dileği ile Yuemrek / İstanbul / 2006 C-MAX Ghia TDCİ Aytozu Gri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuemrek -- 1 Eylül 2008; 19:18:56 >
  • 2005 cmax trend 42.000 yeni katıldım aranıza
  • vee 50.
    :) 1 sene oluyo alalı ama..
    C-max tdci 2006 ghia magnum gri
  • Merhaba 50*51*52
    53 bekliyoruz....
    ROCKNET© senden önce gelen 2 kişi var öncelik onların.
    Yeni gelen üyelere;
    HOŞ GELDİNİZ derim.
    Saygılarımla..
    quote:

Orjinalden alıntı: ROCKNET©

vee 50.
    :) 1 sene oluyo alalı ama..
    C-max tdci 2006 ghia magnum gri
  • 2009 C-MAX TITANIUM X + ESP
    daha 4 günlük c-max ciyim
    sizlerden öğreneceğim çok şey var.
  • reha64
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Kazasız sürüşler dileğiyle...

quote:

Orjinalden alıntı: reha64

2009 C-MAX TITANIUM X + ESP

• quote:

valla biz sizden öğreneceğiz. pek çok max çinin hayali makyajlı kasa, x paket,espli cc ve yeni nesil göstergeli tabii ki...

Siz bize söyleyeceksiniz almaya değier mi? Yoksa 7 koltuklu olacağı söylenen yeni kasayı mı bekleyelim.
  • İlk defa C-MAX kullanıyorum
    daha önceki yani makyajsız modelleri hiç görmedim, o yüzden karşılaştırma yapmam imkansız
    ama sorduğunuz herşeye seve seve cevap veririm.
    7 koltuklu yeni kasaya gelince
    bu arabayı seçmekteki amacım hem içinin ferah olması hemde bagaj genişliğiydi
    dediğiniz 7 koltuk opel zafirada ve yanılmıyorsam citroen picasso da vardı
    eğer 5 çocuk bide hanımla ben olsam 7 koltuklu bu modeller yerine transporter alırım
    gördüğüm kadarıyla arka koltukları birazdaha öne yaklaştırmışlar ve bagaja katlanır iki koltuk yerleştirmişler
    eeee uzun yola giderken eşyaları nereye koyucaz? kucağımıza mı alıp gidicez?
    bence tamamen kullanışsız ve aldatmaca bir olay

quote:

Orjinalden alıntı: x-rayted

quote:

valla biz sizden öğreneceğiz. pek çok max çinin hayali makyajlı kasa, x paket,espli cc ve yeni nesil göstergeli tabii ki...

Siz bize söyleyeceksiniz almaya değier mi? Yoksa 7 koltuklu olacağı söylenen yeni kasayı mı bekleyelim.

• http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

unutmayınız ki hepimzin yararına, tüm ford araçların bakım-servis detaylarını burada toplayalım...
  • Siz değerli C-Max kullanıcılarına,
    Haftalardır ilanları gezip duruyorum
    Kafam oldukça karıştı (fiyatlar oldukça farklılık gösteriyor)
    Umarım bu konuda bana yardımcı olabilirsiniz

C-MAX almayı düşünüyorum. 2005-2007 model. 27.000 YTL para var. 40.000 km aşmamış.
    Bu paraya temiz bir C-Max (model Ghia) bulma imkanım var mıdır?
  • Sayın Lukunku,
    Eğer C-max alıp uzun süre bineceksen 2005-2006 model ghia tdci için özel durumlar hariç 30-35 bin ytl ödemen gerekir.ne kadar ucuz alırsan o kadar masraf var demek tir.Araştırdıysan parçalar pahalıdır.
    Tavsiyem 2005-2006 50bin km civarı olan sahibinden satılan araçlara bakmanız..

quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

quote:

Orjinalden alıntı: sk1975

Siz değerli C-Max kullanıcılarına,
    Haftalardır ilanları gezip duruyorum
    Kafam oldukça karıştı (fiyatlar oldukça farklılık gösteriyor)
    Umarım bu konuda bana yardımcı olabilirsiniz

C-MAX almayı düşünüyorum. 2005-2007 model. 27.000 YTL para var. 40.000 km aşmamış.
    Bu paraya temiz bir C-Max (model Ghia) bulma imkanım var mıdır?

Normalde zor ama İzmir-Otokoç'da aylardır bekleyen bir 2005 Ghia var. 24.000 YTL istiyorlardı yanlış hatırlamıyorsam, tek kusuru fazla km yapması. Telefonla öğrenebilirsiniz..

• Otokoç 2. elde çalışan bi abim 40000deki 2006 tdci ghia için 32 33e satarsın dedi. tabi bu rakam hemen satma rakamı...
  • Tüm C-Max kullananların
    RAMAZAN BAYRAMINI KUTLAR
    Kazasız yolculuklar dilerim.
  • Şehid olan Vatan Evlatlarımıza ALLAH tan Rahmet yakınlarına Başsağlığı Dileklerimle..
    [/
    color]
  • Herkese merhaba! Aranıza katılmaktan mutluluk duyarım:)

Ankara 2008 C-MAX Titanium TDCi Aytozu Gri.

Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.
  • Değerli arkadaşlar(Tabi kabul ederseniz).8.10.2008 itibari ile 2005 C-max Trend Benzinli araç sahibi oldum.22.500 e aldım.Aracımın trafiğe çıkış tarihi 3.3.2006.Bu da garantisinin yeni bittiği anlamına geliyor.Bu duruma sevinmedim desem yalan olur(Araç 2.5 yaşında).İlk defa araç almıyorum.Yıllardır sıkıldığımda ara sıra alır satarım.Şunu gördüm c-max bir çok insanın sahip olmayı istediği bir araç.Bir an evvel paraya çevireyim diyorsan Megan.Eğer kapının önünde para değilde araba gibi araba yatsın diyorsan ford diyorum.Daha öncede focusum vardı ama bu başka.İçi çok ferah.Aile isen bundan iyisini hayal edemiyorum.Ben öğretmenim Ordu'da çalışıyorum.Şimdilik LPG düşünmüyorum.Dün Giresun'a gittim geldim.7 LT/100 Km yaktı(70-120kmh ile).Hiç bir aracımı bu kadar severek almamıştım.Seviyorum c-max ımı(varsın benzinli olsun).
    2003 yılında Ankara çevre yolunda bariyerlere çarptım(aracım Ford Focus 2000 Ambient Gp idi).Çok şükür burnumuz bile kanamadı.Aracımı Tan Oto ya çeken çekici sahibi aynen şöyle demişti"Bu arabadan yaralı çok çıkardım ama hiç ölü çıkarmadım.sağlam araba."Yerli bir araba olsaydı ne olurdu düşünemiyorum bile.Tabi bu birşey olmaz anlamına gelmiyor.Hepinize kazasız, arızasız mutlu günler diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teteni -- 12 Ekim 2008; 11:41:09 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.