Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (715. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leon_312

abi sanıırm dişli tarafından girmiş. kolay kolay girmez ama aksilik yha hep bizi bulur. iyiki farketmişsin daha büyük hasarlara neden olmamış.
    yama yapılan lastik randıman vermez digiştirene kadar lastige güvenme ve sıklıkla kontrolünü yapmanı öneririm..
    geçmiş olsun...

leon dostum valla bende hayret ettim ya nasıl girmiş öyle aksilik gerçekten zaten 2 gündür havası inmiş gözüme çarpıyordu direksiyonda sertleşme falan yapmıştı anladım birşeyler var neyse hallettik artık dikkatli olmak lazım gittiği yere kadar kullancam bakalım

mert karip A.S. saol abi sanada geçmiş olsun hastaymışsın,polo TDI bende düşünüyorum mert ustam gerçekten WV'e ayrı bir sempatim var konforu falan olsun gerçekten güzel araçlar üretiyor zaten B segmenttinde göze çarpan otomobillerden biri leon hocamında söylediği gibi sedan tutarmı bilmiyorum ama opel astra sedan kadar tutcağına eminim!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkas11 -- 10 Şubat 2011; 20:43:08 >
  • .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

s.a neyler nasılsınız i siniz inşallah rahatsızlanmıştım bayadır foruma giremiyorum bugün renault un sitesine baktım flunce 37.000 tl ye çıkmış beniznlisi tabi zincirleme dizelide öle 42.000 tl bide bunlar baz model bu flunce alanlar şikayetçi bazı forumda okuyomda adamlar döktürüuo resmen neyse acaba şu yeni symbollerin maakyajlısı ne zaman gelecek heycanla bekliyom bide 2010 da arabam.com sitesinde polo sedan çıktı baktım resimlere baya güzel ama aradan 1 sene geçti hala ses yok

Mert kardeş geçmiş olsun.Polo sedan vermiş olduğun resimdeki baya güzele benziyor sınıfını aşmış gibi duruyor foto'da ama şuanda satılmıyor habuki ülkemizde sedan otomobiller daha çok satılıyor doğuşu anlamak biraz zor olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

quote:

abi sanıırm dişli tarafından girmiş. kolay kolay girmez ama aksilik yha hep bizi bulur. iyiki farketmişsin daha büyük hasarlara neden olmamış.
    yama yapılan lastik randıman vermez digiştirene kadar lastige güvenme ve sıklıkla kontrolünü yapmanı öneririm..
    geçmiş olsun...

leon dostum valla bende hayret ettim ya nasıl girmiş öyle aksilik gerçekten zaten 2 gündür havası inmiş gözüme çarpıyordu direksiyonda sertleşme falan yapmıştı anladım birşeyler var neyse hallettik artık dikkatli olmak lazım gittiği yere kadar kullancam bakalım

mert karip A.S. saol abi sanada geçmiş olsun hastaymışsın,polo TDI bende düşünüyorum mert ustam gerçekten WV'e ayrı bir sempatim var konforu falan olsun gerçekten güzel araçlar üretiyor zaten B segmenttinde göze çarpan otomobillerden biri leon hocamında söylediği gibi sedan tutarmı bilmiyorum ama opel astra sedan kadar tutcağına eminim!!!

sağol kafkas kardeş vw neden polo sedanı türkiyeye getirmedi hala hayret ediyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

s.a neyler nasılsınız i siniz inşallah rahatsızlanmıştım bayadır foruma giremiyorum bugün renault un sitesine baktım flunce 37.000 tl ye çıkmış beniznlisi tabi zincirleme dizelide öle 42.000 tl bide bunlar baz model bu flunce alanlar şikayetçi bazı forumda okuyomda adamlar döktürüuo resmen neyse acaba şu yeni symbollerin maakyajlısı ne zaman gelecek heycanla bekliyom bide 2010 da arabam.com sitesinde polo sedan çıktı baktım resimlere baya güzel ama aradan 1 sene geçti hala ses yok

Mert kardeş geçmiş olsun.Polo sedan vermiş olduğun resimdeki baya güzele benziyor sınıfını aşmış gibi duruyor foto'da ama şuanda satılmıyor habuki ülkemizde sedan otomobiller daha çok satılıyor doğuşu anlamak biraz zor olsa gerek.

sağol adalet mülkün temeli hocam salgın var herhalde yeni yeni ayaklandım sana katılıyorum polo sedan 206 sedan gibi kötü değil bi gün gelir herhalde
  • quote:

polo sedan 206 sedan gibi kötü değil bi gün gelir herhalde

206 sedan gerçekten kötü ya

polo sedan gelirse gerçekten alınır ve uzun süre binilir normalde hb düşünyorumda işte bagaj hacmi yüzünden eleniyor yoksa WV kalitesi kim istemez.
  • quote:

vw neden polo sedanı türkiyeye getirmedi hala hayret ediyom

wala abi kitle meselesi her baba yiğin harcı deil araba tasarlayıp türkiyeye sokmak. golfun bile piyasası yok. ne burda nede avrupada adamlar yeni tasarım yapmaya başladılar tutulmadı diye. rakibi opel astra hb varken, golfun sansı yok denecek kadar az.
    opel astra hb fiyatı abartmasaydı 6000,7000tl kadar symbol gibi cok satardı.

kendi düsüncem ama opel fiyattan kaybediyor, vw tasarım ve fiyattan kaybediyor bu yeni cıkardıgı arabalar söz konusu olunca.toyota da özellik yok fiyatı ucuk.

renault özelliği koymuş fiyatı aşagı indirgemiş tabikide alıcısı olcak yabikide cok satan araba olcak.

gerci konumuz polo sedandı :) ama durum bunlardan ibare benim icin.
  • .

• .

• quote:

quote:

wala abi kitle meselesi her baba yiğin harcı deil araba tasarlayıp türkiyeye sokmak. golfun bile piyasası yok. ne burda nede avrupada adamlar yeni tasarım yapmaya başladılar tutulmadı diye. rakibi opel astra hb varken, golfun sansı yok denecek kadar az.

kendi düsüncem ama opel fiyattan kaybediyor, vw tasarım ve fiyattan kaybediyor bu yeni cıkardıgı arabalar söz konusu olunca.toyota da özellik yok fiyatı ucuk.

renault özelliği koymuş fiyatı aşagı indirgemiş tabikide alıcısı olcak yabikide cok satan araba olcak.

estafurullah hocam ben golf ün tutulmadığını bilmiodum opelleri zaten sevmiom hele yeni astra hb ler ateş pahası en bazı 40.000 tl mi ne yine en güzeli LİNEA benzinli fiatına dizel yada FİORONO
  • quote:

quote:

quote:

estafurullah hocam ben golf ün tutulmadığını bilmiodum opelleri zaten sevmiom hele yeni astra hb ler ateş pahası en bazı 40.000 tl mi ne yine en güzeli LİNEA benzinli fiatına dizel yada FİORONO

golfun piyasası tabi olmaz hocam bir kaçtane babandan zengin evlattan başka kim alır o paraya az satıcağını eminim WV yetkilileride biliyodur.

valla abi büyük konuşmiyimde fiata para vermem ben ya
  • quote:

golfun piyasası tabi olmaz hocam bir kaçtane babandan zengin evlattan başka kim alır o paraya az satıcağını eminim WV yetkilileride biliyodur.

fiatın motoru tam türklere göre.. hani derler yhaa şu motor şu arabada olsa alırdım diye. fiat bunu iyi beceriyor. fiata karsı cocuklugumdan beri antipati duymusumdur. bitürlü sevemedim.

belkide senin dediğin gibidir suanda vw alıcıları ama bir önceki kasa cok iyi tutmuştu aileler alıyordu. eski kasanın gazıyla yeni golfu cıkardılar tepe taklak oldular.
  • quote:

quote:

fiatın motoru tam türklere göre.. hani derler yhaa şu motor şu arabada olsa alırdım diye. fiat bunu iyi beceriyor. fiata karsı cocuklugumdan beri antipati duymusumdur. bitürlü sevemedim.

belkide senin dediğin gibidir suanda vw alıcıları ama bir önceki kasa cok iyi tutmuştu aileler alıyordu. eski kasanın gazıyla yeni golfu cıkardılar tepe taklak oldular.

fiatın motorunda ne var hocam ya
  • 2000 yılında polo classsic almıştık sıfır km. fiyatıda o gun için gayet makuldu. donanım olarak çif airbag klima abs 12 v bagaj soketi ısıtmalı ceyranlı aynalar .aracın fiyatıda 10500 gibi bi fiyattı. araç hala bizde ne bakım görür ne bişi zorda kalmadıkca tamirede gitmedi .okda badire attlattı. şunu söyliyim taş gibi arabadır okadar sağlam. ama bugun için eli yüzlü düzgün minnak poloya bile sen 30 lu rakamlar istrersen kim alcak.
  • quote:

quote:

koyu rengin faydaları hocam ben arabayı galariden aldım onun ismi idi zaten araba muğladan tekirdağ geldikleri için plakaları sökmüşler galerinin adı olan plakalıkları koymuşlar ondan sonra 59 plakayı takmayıp hazırda bekletmişler hani aldığım zamanın ertesi günü arbayı almaya geldim plakayı takmışlar gittim bi çay içtik sonra ladım arabayı çıktım galariden plakalıklardaki yazı solmaya paşladı zaten plakalığı söküp plakanın yanlarını beyeza bayayıp sadece plkayı takıcam öle çok hoş bi görüntü oluyo

ewet hocam seninle hemen hemen aynı fikirdeyiz. genelde spor otomobillere cercevesiz plaka yakısıyor. özellikle beyaz renktekilere.
    hemen hemen aynı fikirdeyiz derken bence hic boya işine girme
    2 seçenek var
    1. plakanın siyah kısmını kestirt.
    2. kromkaplı plaka çerceveleri satılıyor yada özel olarak yaptırıyorsun.
    krom cam çıta yapan yerler yapar plakalıgı.

kestırmeye hıç ugrasma tınerı alacaksın bı guzel sıleceksın etrafını rakamlara dıkkat plakayı sılme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozep -- 12 Şubat 2011; 22:52:15 >
  • Arkadaşlar uzun yol yapan arkadaşlara soruyorum çok yoruyor mu aracınız sizi ya ben şehir içi 250 km falan yaptım mı arabadan bir iniyorum haşatım çıkmış şekilde sizde durum nedir!!!???

tabi şehir dışı biraz daha kasmaz insanı farklıdır ama genede bu yorma konusunda fikirleriniz nelerdir. Saygılar...
  • quote:

Arkadaşlar uzun yol yapan arkadaşlara soruyorum çok yoruyor mu aracınız sizi ya ben şehir içi 250 km falan yaptım mı arabadan bir iniyorum haşatım çıkmış şekilde sizde durum nedir!!!???

tabi şehir dışı biraz daha kasmaz insanı farklıdır ama genede bu yorma konusunda fikirleriniz nelerdir. Saygılar...

Yaz tatilinde Bursadan K.Maraşa gittim geldim şehir içinde 100-150 km gidince stres yorgunluk oluyor uzun yolda rahat oluyor en azından benim için böyle.Uzun yolculuğu seviyorum.3-4 saatte bir mola verdim çayımı kahvemi içerek yolculuk çok zevkli oluyor.
  • uzun yolu bende çok seviyorum, ayda 1-2 defa antepten hataya gidip geliyorum çok zevkli, yollar bozuk olmasına rağmen.

ama şehiriçinde araba kullanmak benim için tam bir işkence. o yüzden bundan sonraki aracımı otomatik vites almak istiyorum nasip olursa.
  • mert Kardeş symbol yine 1.olmuş satışta birazda malzemeden çalmasa daha iyi olacak ama malesef:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaog!u

uzun yolu bende çok seviyorum, ayda 1-2 defa antepten hataya gidip geliyorum çok zevkli, yollar bozuk olmasına rağmen.

ama şehiriçinde araba kullanmak benim için tam bir işkence. o yüzden bundan sonraki aracımı otomatik vites almak istiyorum nasip olursa.

Otomatik vites iyide arıza yapınca çok kötü doğru düzgün anlayan usta bulmak çok zor dünya kadar para istiyorlar tamirine bakım maliyeti ve ustalığı yaygın olsa otomatik vites çok iyi küçük anadolu şehirlerinde olanlar için çok sorun istanbul ankara izmir vs.daha iyi seçenek çok usta servis parça yönünden.
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.