Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (713. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.898.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servis arkadaşın megan 2 ye petrol ofisi antifiriz koymuş.Başka servisi aradım d tipi antifiriz diyor.Organik antifiriz d tipi yazdım bu çıktıhttp://www.castrol.com/castrol/productdetailmin.do?categoryId=73020062&contentId=6009056 benzeri birde totalde var.
    Bilgiler için teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunyas288 -- 7 Şubat 2011; 14:29:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

Orijinalden alıntı: kocaog!u

araba.com dan bakıyorum 2011 modelin ikinci eline, 26 bin, 26.500 isteyenler var, millet uçmuş resmen :)

aralık ayında sıfırını 25 bine aldık :)

gerçi şu anda en exp + cp nin liste fiyatı 27.800 tl

bende 26.800 tl den satılığa koyayım arabayı,
    liste fiyatının bin tl altında+kasko+park sensörü+alarm diye de yazarım, bakarsınız düşer birisi :D

arabanın şu an için bana maliyeti 26515 tl :)

abi aldıgın fiyata göre hesaplarsan işin iş. herkes fiyatlistesine göre hareket ediyor aldıgı fiyata göre hesap yaparmı hiç. en kötü ihtimal ile 2000tl altına satmalısın ki alıcı bulasın. zaten trafik islemleri 1000tlye yakın ücreti var kafadan.

arabana istersen ucak motoru tak, kimse bunda ucak motoru varmış bu araba bu fiyata deger demez. yani senin sensörler ve alarım kimsenin umrunda olmaya bilir.

kaskoyu geri çevre biliyorsun. yani kaç ay kullandıysan,kullandıgın kadar parasını alıyor. geriye kalan ayların parasını veriyor. kasko sorun deil :)
    2,3 sene kullanmadan satmayı düsünme.

zaten satmayı düşünmüyorum şu anda leon,
    benim demek istediğim, adamlar bizim arabanın ikinci eline internette 26 bin tl fiyat çekmişler, ona hayret ediyorum. o fiyata alacak keriz varmıdır onu merak ettiğim için bende koyayım internete arayan olacak mı diyorum :)
  • quote:

benim demek istediğim, adamlar bizim arabanın ikinci eline internette 26 bin tl fiyat çekmişler, ona hayret ediyorum. o fiyata alacak keriz varmıdır onu merak ettiğim için bende koyayım internete arayan olacak mı diyorum :)

sanmam arayan olacagını. galerciler arasa bilmem. orasını ama satsan senin 2011 sümbülün ile benim 2009 sümbülün arasında 1000tl fazla oynar. bu fiyat yıl olarak deil,sadece özellik olarak oynar.
    ciddi rakamlar oynarsa 4000,5000 gibi neden alalan olmasın ki. 1000tl icin almaya konusmaya degmez.
  • Allah kaza bela vermesin, 4-5 sene binmeyi düşünüyorum sümbülüme
  • quote:

quote:

sanmam arayan olacagını. galerciler arasa bilmem. orasını ama satsan senin 2011 sümbülün ile benim 2009 sümbülün arasında 1000tl fazla oynar. bu fiyat yıl olarak deil,sadece özellik olarak oynar.
    ciddi rakamlar oynarsa 4000,5000 gibi neden alalan olmasın ki. 1000tl icin almaya konusmaya degmez.

öyle ilan verenler zaten sizin gibi düşünüyor genelde hocam bakalım keriz düşürebilcez mi yoksa satmaya niyetleri yok yani fantazi peşindeler ''söz meclisten dışarı''

arada fark yok leon dostum ya banada 2012 symbol nasip olmasın mı :D
  • quote:

Allah kaza bela vermesin, 4-5 sene binmeyi düşünüyorum sümbülüme

ewet abi normalinde de bu zaman zarfı icinde kullanıp degiştirmak gerekir ama tekrar sıfır almayacaksan gül gibi ilk göz nurunu satıpta yıl bakımından daha düsük model almanın hic lüzümu yok.
    2. ele binip , daha yüksek 2. el alsan neyse ama sıfıra binipte 2. el almak biraz garip bir durum olur.

aracım dizel olsaydı arabamı satma geregi duymazdım asla ,10 seneye yakın kullanırdım. borcunun bitmesini bekliyorum 6000tl kaldı : )
  • quote:

quote:

ewet abi normalinde de bu zaman zarfı icinde kullanıp degiştirmak gerekir ama tekrar sıfır almayacaksan gül gibi ilk göz nurunu satıpta yıl bakımından daha düsük model almanın hic lüzümu yok.
    2. ele binip , daha yüksek 2. el alsan neyse ama sıfıra binipte 2. el almak biraz garip bir durum olur.

aracım dizel olsaydı arabamı satma geregi duymazdım asla ,10 seneye yakın kullanırdım. borcunun bitmesini bekliyorum 6000tl kaldı : )

hocam aslında bende memunum ama authentique modeli çok boş ya devir saati bile yok uyuz oluyorum o işe işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

ewet abi arada fark yok denecek kadar çok az miktar oynuyor. onuda soludugun sıfır kokusu ve ilk dokunan kendin olması için veriyorsun. : )
    vala abi sana her araba nasip olur. zaten senden bomba gibi bir araba bekliyorum.

2012 symbol düsünürsen 2013'ü bekle derim :) büyük olasılıkla makyaj tazeleyecek.
    suanda bizim 2.el symboller 3000,4000tl düserken. 2012 de alınan makyajsız kasa,2013te cıkacak olan makyajlı kasaya göre 5000,6000tl düser 2.ele

bu söylediğim tamamen istatistige dayalı birsey.
    kendi arabam diye demiyorum 2009 model araclar daha şanslı fiyat konusunda yaptgım istatistik bilgilerine göre.
  • quote:

Geçmiş olsun Allah şifa versin.

saygılar

bende işlerden dolayı pek takılamıyorum bu aralar özledim forum arkadaşlarını yaw

Allah razı olsun kardeş çok şükür biraz daha iyiyim.Selametle kal.
  • quote:

quote:

ewet abi arada fark yok denecek kadar çok az miktar oynuyor. onuda soludugun sıfır kokusu ve ilk dokunan kendin olması için veriyorsun. : )
    vala abi sana her araba nasip olur. zaten senden bomba gibi bir araba bekliyorum.

2012 symbol düsünürsen 2013'ü bekle derim :) büyük olasılıkla makyaj tazeleyecek.
    suanda bizim 2.el symboller 3000,4000tl düserken. 2012 de alınan makyajsız kasa,2013te cıkacak olan makyajlı kasaya göre 5000,6000tl düser 2.ele

bu söylediğim tamamen istatistige dayalı birsey.
    kendi arabam diye demiyorum 2009 model araclar daha şanslı fiyat konusunda yaptgım istatistik bilgilerine göre.

onu yazarken aklımada tam senin yazdığın geldi hocam zaten kesin ben öyle bir zamana rastlar öyle bir zamanada rastlarsa pek önemsemiyorum çünkü baya uzun binmeyi düşündüğüm için,genede insan makyajlı kasaya binmek ister oda var tabi sıfır alcaksın sonuçta :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

Geçmiş olsun Allah şifa versin.

saygılar

bende işlerden dolayı pek takılamıyorum bu aralar özledim forum arkadaşlarını yaw

Allah razı olsun kardeş çok şükür biraz daha iyiyim.Selametle kal.

• quote:

[:(hocam aslında bende memunum ama authentique modeli çok boş ya devir saati bile yok uyuz oluyorum o işe işte

Kardeş araban temizse ki bildiğim kadarıyla temiz bin,benzinin 4 TL mazotun 3.50 olduğu devirde sadece iş için binilir araba değiştirmek ise cebe zarar sadece.Varsın devir saati olmasın ben zaten devir saatine bile bakmıyorum çoğu zaman yol boş olursa sakin gidersem nadiren bakarım motor sesini dinlerim genellikle birde sadece arıza ışıklarını ve hararet göstergesini kısa sürelerle kontrol ederim güvenliği tehlikeye sokmayacak şekilde tabi.Reno olacak o kadar kapı tutamaklarını koymamış arkaya:)
  • quote:

onu yazarken aklımada tam senin yazdığın geldi hocam zaten kesin ben öyle bir zamana rastlar öyle bir zamanada rastlarsa pek önemsemiyorum çünkü baya uzun binmeyi düşündüğüm için,genede insan makyajlı kasaya binmek ister oda var tabi sıfır alcaksın sonuçta :D

: ) kalp kalbe karsıymış. arabaların yüzleri eskidi. artık yavas yavas yeni versiyonlar cıkıyor. 2011-2012 arasında araba alınmaz diye düsünüyorum hic bir marka. 2012-2013 yılında yeni yüzler tam rayına oturmuş olur. uzun yıllar bineceksek eger bence tam yerinde değişiklik olur. eski kasa ile yeni kasaya geciş indirimi 5000tl oynatıyor.
    almışken neden yeni versiyon olmasın ki. yenin yanında eski model durcak aynı yıl olmalarına reagmen ,hic bir anlamı ve espirisi kalmıyor sıfır almanın.

opel corsa indirime gecti makyaj tazeleyeceginden dolayı. ford focuslar halen indirim yapıyor yeni kasa gelceinden dolayı, yakında hondada indirime gecer yeni civic modelin gelmesine. toyota corolla ve auris aynı sekilde yenilenecek. peugeot 308 yenilenecek,renaultu demem gerek yok : ) hep bunlar 2012-2013 yılları arasında gerceklesecek. almak mantıklı deil diye düsünüyorum.

ferrari ff modelini cıkardı üretime gecirmedi tüm arabalar 2012-2013 yılını bekliyor :) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

[:(hocam aslında bende memunum ama authentique modeli çok boş ya devir saati bile yok uyuz oluyorum o işe işte

Kardeş araban temizse ki bildiğim kadarıyla temiz bin,benzinin 4 TL mazotun 3.50 olduğu devirde sadece iş için binilir araba değiştirmek ise cebe zarar sadece.Varsın devir saati olmasın ben zaten devir saatine bile bakmıyorum çoğu zaman yol boş olursa sakin gidersem nadiren bakarım motor sesini dinlerim genellikle birde sadece arıza ışıklarını ve hararet göstergesini kısa sürelerle kontrol ederim güvenliği tehlikeye sokmayacak şekilde tabi.Reno olacak o kadar kapı tutamaklarını koymamış arkaya:)

insan zaten anlıyor motorun sesinden ustam ama benim hoşuma gidiyor böle kalkışlarda falan çıkıp inmesi vites düşürünce fırlaması yukarıya doğru zaten dediğin gibi adam akıllı binemiyoruz bari binerken zevk alıyım diyorum allaha şükür araba temiz gerçekten.
  • ben arkadaşın dediğne katılmıyorum. bankada 50krş borcun olsun bak nasıl o parayı işletiyor. bir bakamışsın 50krş 500tl olmuş. o yüzden üfak miktarda olsa cebine giren parayı düşünceksin, eskiden bende diyordum aman ne var ki 50krş,1 tl fazla vermişsin cok mu diye ama suan ki aklım ozmanlar olsaydı ben suanda mercedese biniyordum.

ben şikayatci deilim arabada yok yok. herkesin özellik,konfor anlayışı farklı oluyor.
    ben renaultun otantik modelini anlamış deilim. ama otantik ile exp.arasındaki 1750tl yi bir yerden çıkartacak,cıkartmak zorunda.
    Allah bilir otantiklere 2 tane buji koyuyorlardır fabrika çıkışlı.
  • quote:

quote:

: ) kalp kalbe karsıymış. arabaların yüzleri eskidi. artık yavas yavas yeni versiyonlar cıkıyor. 2011-2012 arasında araba alınmaz diye düsünüyorum hic bir marka. 2012-2013 yılında yeni yüzler tam rayına oturmuş olur. uzun yıllar bineceksek eger bence tam yerinde değişiklik olur. eski kasa ile yeni kasaya geciş indirimi 5000tl oynatıyor.
    almışken neden yeni versiyon olmasın ki. yenin yanında eski model durcak aynı yıl olmalarına reagmen ,hic bir anlamı ve espirisi kalmıyor sıfır almanın.

opel corsa indirime gecti makyaj tazeleyeceginden dolayı. ford focuslar halen indirim yapıyor yeni kasa gelceinden dolayı, yakında hondada indirime gecer yeni civic modelin gelmesine. toyota corolla ve auris aynı sekilde yenilenecek. peugeot 308 yenilenecek,renaultu demem gerek yok : ) hep bunlar 2012-2013 yılları arasında gerceklesecek. almak mantıklı deil diye düsünüyorum.

ferrari ff modelini cıkardı üretime gecirmedi tüm arabalar 2012-2013 yılını bekliyor :) :)

aynen katılıyorum leon dostum makyaj değişikliklerinide söyliyim bu yeni polo var ya ön tampon ve arka tampon keskin çizgilerle belirlinip araça böyle sanki birden ayağa kalkcakmış hissi veriyorlar aslında direk modifiyeli spor görünüş kazanıyor araçlar, nesil atlıyoruz araçlarda bu bir gerçek.
  • quote:

aynen katılıyorum leon dostum makyaj değişikliklerinide söyliyim bu yeni polo var ya ön tampon ve arka tampon keskin çizgilerle belirlinip araça böyle sanki birden ayağa kalkcakmış hissi veriyorlar aslında direk modifiyeli spor görünüş kazanıyor araçlar, nesil atlıyoruz araçlarda bu bir gerçek.

aynen öyle abi katılıyorum.yavaş yavaş çığır atlıyoruz. aslında prototipleri hazır bugün cıkar deseler yarına uzay mekiği gibi arabalar yollarda olur ama alıştıra alıştıra,begendire bengendire, ileri yıllara hazırlıklar başladı denile bilir.
  • quote:

quote:

yok dostum bundan sonra 2. el alacağımı sanmıyorum, 2. el alacaksam satmam zaten arabamı, ne zaman üst sınıf sıfır araç alma imkanım olursa o zaman değiştiririm.

sıfır araca binmenin zevki ve rahatlığı başka
  • quote:

yok dostum bundan sonra 2. el alacağımı sanmıyorum, 2. el alacaksam satmam zaten arabamı, ne zaman üst sınıf sıfır araç alma imkanım olursa o zaman değiştiririm.

sıfır araca binmenin zevki ve rahatlığı başka

• Arkadaşlar geçen ön cam çatlağını çizdirmiştim çatlak durdu ilerlemedi camcı abi ilerler faydası olmaz demişti camı değiştirelim gibisinden ben yok çizdirelim en son çare değiştirmek olsun demiştim işe yaradı çatlağı ufak olanlar kesinlikle gidip cam değiştirmesinler çatlak büyümeden gidip elmasla çatlağın ucunu daire içine aldırın camcıya.
  • 
Sayfa: önceki 711712713714715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.