Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (716. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.896.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

mert Kardeş symbol yine 1.olmuş satışta birazda malzemeden çalmasa daha iyi olacak ama malesef:)

olsun hocam gülün bile dikeni var milletin çok laf ettiği fleunce bile satışta birinci olmuş görün işte yol albe yok accetmiş hepsinin foyası burda çokıyo
  • renault bu ülkede her türlü satar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaog!u

renault bu ülkede her türlü satar...

• bursa-orhangazi dereoğlu yetkili serviste motrio yağ -yağ filtresi değişimi ni %30 indirimle 50 tl ye yaptırdım bir de genel kontrol yapıyorlar.... (10-40 elf )ayrıca uzun yol güzeldir....bursa samsun yaptım daha yeni genel olarak performanlı kullanım sonucusunda aracım 8.5 litre lpg yaktı....otobanda 130-140 duble yollarda 120 den aşağıya düşmedim maşallah gitmiyorum demiyor.bir de otobanda 140 giderken yanımda aynı benımkinden bi symbol geçti gitti
  • quote:

Yaz tatilinde Bursadan K.Maraşa gittim geldim şehir içinde 100-150 km gidince stres yorgunluk oluyor uzun yolda rahat oluyor en azından benim için böyle.Uzun yolculuğu seviyorum.3-4 saatte bir mola verdim çayımı kahvemi içerek yolculuk çok zevkli oluyor.

evet gerçekten sinir,stres hat safhada oluyor istanbul trafiğinde lanet ediyorum bazenişte iş güç burada çıkamıyoruzda bir yere memur olsam hiç acımam giderim başka şehirde yaşarım tatillerde gelirim takılırım istanbulda zaten tatillerde boşalıyor istanbul bir nebzede olsa.

Dediğiniz gibi uzun yolda gene at 5 e 3-4 saat devam hız sabitleyici olsa birde daha ne olsun
  • quote:

uzun yolu bende çok seviyorum, ayda 1-2 defa antepten hataya gidip geliyorum çok zevkli, yollar bozuk olmasına rağmen.

ama şehiriçinde araba kullanmak benim için tam bir işkence. o yüzden bundan sonraki aracımı otomatik vites almak istiyorum nasip olursa.

acemilik varsa biraz zor gelir hocam şehir içi,gelin istanbulda 1 ay takılın uzman olursunuz valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11

quote:

uzun yolu bende çok seviyorum, ayda 1-2 defa antepten hataya gidip geliyorum çok zevkli, yollar bozuk olmasına rağmen.

ama şehiriçinde araba kullanmak benim için tam bir işkence. o yüzden bundan sonraki aracımı otomatik vites almak istiyorum nasip olursa.

acemilik varsa biraz zor gelir hocam şehir içi,gelin istanbulda 1 ay takılın uzman olursunuz valla

valla acemilik var sayılır hocam :) istanbulda araba kullanabileceğimi hiç sanmıyorum yolları bulamam zaten :)
    en rahat hatayda araba kullanıyorum çünkü tüm yolları biliyorum, onun dışında bir yere gidince zorlanıyorum, insan yol bilmeyince bayağı bir acemi oluyo :)
  • Yetkili servislerin bakımlarda indirimler hangi tarih aralığında yapılıyor?Mesela geçen yılki bakımı eylül ayının başlarında yaptırmıştım indirimliydi şimdi aynı tarihte yaptırınca yine indirimli olur mu?
  • renaultun 2010 aralık ayında kampanyası vardı.
  • quote:

valla acemilik var sayılır hocam :) istanbulda araba kullanabileceğimi hiç sanmıyorum yolları bulamam zaten :)
    en rahat hatayda araba kullanıyorum çünkü tüm yolları biliyorum, onun dışında bir yere gidince zorlanıyorum, insan yol bilmeyince bayağı bir acemi oluyo :)

olsun hocam tecrübe işi tabiki bunlar,valla navigasyonun varsa herşey çok kolay artık sağa dön sola dön bir ara alıcamda güzel bir navigasyon aleti fırsat olmadı bir türlü.
  • quote:

Yetkili servislerin bakımlarda indirimler hangi tarih aralığında yapılıyor?Mesela geçen yılki bakımı eylül ayının başlarında yaptırmıştım indirimliydi şimdi aynı tarihte yaptırınca yine indirimli olur mu?

%99 aynı tarihte olur ustam çünkü kışa giriş dönemi haliyle müşteri çekmek için uygun bir zaman.
  • Şimdiden Tüm arkadaşların Mevlid kandili mübarek olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunyas288

Şimdiden Tüm arkadaşların Mevlid kandili mübarek olsun...

Allah razı olsun bende herkesin kandilini tebrik ediyorum,dualarınızda kafkas11 kardeşinizi unutmayın...
  • sa. ağalar napıyosunuz nasılsınız :D

dün araba pazarına takıldım biraz ouww böyle döküntü değişmeyeni yok boyanmayanı yok ne kadar araba varsa doldurmuşlar :D bütün symbollerin hep sine baktım hepsinin epey canı yanmış ön kaputları hep ezik şu kapatırken bastırınca yamuluyorya :D bi tane 2008 extreme vardı beyaz sıfı gibi :D baktım etrafına tertemiz boya yok ama sordum boya varmı adam dedi komple boyalı dedim dayı iyi boyamışlar :D sıfır gibiydi boya belli olmuyordu :D fiyatları herkes 1-2-3 milyar felan artırmış sıfırından fazla isteyenlere söz yok yok abi araba maraba alamayacağız biz :D
  • Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar, birlikte nice kandillere inşAllah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

sa. ağalar napıyosunuz nasılsınız :D

dün araba pazarına takıldım biraz ouww böyle döküntü değişmeyeni yok boyanmayanı yok ne kadar araba varsa doldurmuşlar :D bütün symbollerin hep sine baktım hepsinin epey canı yanmış ön kaputları hep ezik şu kapatırken bastırınca yamuluyorya :D bi tane 2008 extreme vardı beyaz sıfı gibi :D baktım etrafına tertemiz boya yok ama sordum boya varmı adam dedi komple boyalı dedim dayı iyi boyamışlar :D sıfır gibiydi boya belli olmuyordu :D fiyatları herkes 1-2-3 milyar felan artırmış sıfırından fazla isteyenlere söz yok yok abi araba maraba alamayacağız biz :D

A.S. ozan iyiz Allaha şükür sende iyisin inşallah.

motorun var senin ne işin var arabayla ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

sa. ağalar napıyosunuz nasılsınız :D

Bence temiz araba ikinci eli iyiyse pazara düşmeden satılır üstüne satılık ilanı yazması yeterli.
  • quote:

Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar, birlikte nice kandillere inşAllah...

Cümlemizin kandili mübarek olsun kardeş.
  • Benim yag km de doldu ama zaman ve para nedeniyle 250km geçtim bu gun yarın gidip degişecegim ama kafama takılan soru şu benim araba lpg li hep de 5 30 yag kullanırım arkadaşın sembol e bindik gecen lpg ye çok cabuk gecti benim araba en az sabahları 3 km den önce lpg gecmez o 10 40 yag kullanıyormuş arabanın tüpe geç geçmesinin yag ile ilgisi olur mu acaba ne dersiniz .Ha bu aradada 10 000 nasıl yaptım anlamadım,daha 6 ay oldu beee
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekniktime

Benim yag km de doldu ama zaman ve para nedeniyle 250km geçtim bu gun yarın gidip degişecegim ama kafama takılan soru şu benim araba lpg li hep de 5 30 yag kullanırım arkadaşın sembol e bindik gecen lpg ye çok cabuk gecti benim araba en az sabahları 3 km den önce lpg gecmez o 10 40 yag kullanıyormuş arabanın tüpe geç geçmesinin yag ile ilgisi olur mu acaba ne dersiniz .Ha bu aradada 10 000 nasıl yaptım anlamadım,daha 6 ay oldu beee

hocam bu olayın yag ile alakası yok. bildiğim kadarıyla lpg ayarından dolayı senin sorun. misal senin lpg 60 dereceye göre ayarlanmıstır motor ısısı 60 dereceyi görene kadar benzinle calısır 60 dereceyi gördükten sonra lpgye gecer. arkadasının ki misal 20 dereceye ayarlanmıstır lpg hemen devreye girer.

bildiğim kadarıyla durum bundan ibaret. ama motor ısınmadan lpgye gecen bir arac zarar görme olasılı cok fazla ve muhakgah zarar verirde.
    5w40 yag öneririm.

benim bildiğim bu,bu olayı daha iyi bilen varsa detaylı anlatırsa daha iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.