Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (714. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda benim sileceklerde cortladı :) tüm teknikservisler 42.50tl istedi. ben 25 tl ye yarın arkadaşımın ordan halletcem. :)
    sileceklerinizi kontrol edin ortasındaki ince baglantı yerine bakın. sileceklerimin silmesi normal ama ordasındaki ince yeri yırtılmış kesik kesik haldeydi.
    kış ayında yarı yolda kalmayım diye degiştiriyorum yoksa idare edecek bir biçimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 8 Şubat 2011; 18:03:13 >
  • Cama gelen yağmur damlası az olunca araç üzerinde orjinal gelen silgeç marka silecekler gürültü çıkarıyor. Aracın ilk gününden beri çalışması aynı gittiği yere kadar Kısmetse öbür kışa girerken valeo marka alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Arkadaşlar geçen ön cam çatlağını çizdirmiştim çatlak durdu ilerlemedi ..

Geçen hafta duble yolda sakin sakin giderken beni sollayan biri taş fırlatınca ön camın sol ön tarafı da parmak ucu kadar çatladı. İçim cız etti. Sıfır araç iyi güzelde her yeni çizikte insan sanki kendi vücuduna bir şey olmuş gibi üzülüyor.
  • Arkadaşlar arabanın deposunu geçen ay hesap kesiminde doldurmuştum. 600 km yi devirdim depoda 3 lt ye yakın benzin var.nerden baksanız 30 km de bu benzin gider Demek bizim arabalar bir depo ile rahat 600 km yapar. 600 km nin 100 km si şehir dışı kemere gittim geldim.Geriye kalan 500 km si şehir içi Yol bilgisayarı ortalamayı 7.8 gösteriyor. Bu arada benzin lambası depoda 8 litre benzin kalınca yanmaya başlıyor bilgilerinize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: icon33

Geçen hafta duble yolda sakin sakin giderken beni sollayan biri taş fırlatınca ön camın sol ön tarafı da parmak ucu kadar çatladı. İçim cız etti. Sıfır araç iyi güzelde her yeni çizikte insan sanki kendi vücuduna bir şey olmuş gibi üzülüyor.

Evet kolay kazanılmadığı için insanın canı sıkılıyor geçen yaz tatilinde düğün vardı akrabanın arka kapıyı 4-5 santim kadar derin olmayan şekilde çizilmiş ah dedim o çizeni bir bulsam ama nerede durur mu yerinde.Cam çatlağını fazla bekletmeden çizdirin daha da ilerler sonra.
  • quote:

Cama gelen yağmur damlası az olunca araç üzerinde orjinal gelen silgeç marka silecekler gürültü çıkarıyor. Aracın ilk gününden beri çalışması aynı gittiği yere kadar Kısmetse öbür kışa girerken valeo marka alırım.

hocam ben aracı aldıgımdan beri sessiz calısıyor maşallah. tam aklımda deil ama tek ile baslıyan marka yazıyordu ilecegin altında.
    camda kat kat su izi bırakıyorsa yada silecekler zorlanıyorsa indirip kaldırmada degiştir muhakgah. cünkü cünkü silecek ayarın bozulur ve silecek motorunu bozarsın. ayet böyle bir durum varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunyas288
    8 litre benzin kalınca yanmaya başlıyor bilgilerinize..

hocam gerci arabalarımızın motoru,deposu aynı ama nekadar benzin kaldıgını bilmiyorum ama yol bilgisayarı 70 km götürür yazıyor. şuan hesap yaptıgımda icinde 4,5 litre benzin var halen ışık yanmıyor bende. yarın benzin alcam, denemek isterdim nezaman yancak diye ama arabaya zarar verdiğinden ugraşmaya degmez.

8 litre ciddi bir deger 150 km götürür sehir ici :) eger benim arac ile kıyas yaptıgımda şamandıran bozuk olma ihtimali var. yada benim bozuk olma ihtimali var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

hocam gerci arabalarımızın motoru,deposu aynı ama nekadar benzin kaldıgını bilmiyorum ama yol bilgisayarı 70 km götürür yazıyor. şuan hesap yaptıgımda icinde 4,5 litre benzin var halen ışık yanmıyor bende. yarın benzin alcam, denemek isterdim nezaman yancak diye ama arabaya zarar verdiğinden ugraşmaya degmez.

8 litre ciddi bir deger 150 km götürür sehir ici :) eger benim arac ile kıyas yaptıgımda şamandıran bozuk olma ihtimali var. yada benim bozuk olma ihtimali var.

leon;
    Araba 70 km götürür yazıyorsa arabanın deposunda 8 lt den fazla yakıtın vardır. Ne senin ne de benim şamandıra bozuk değildir :) Senin hesapta yanlışlık var
    Tahminimce deponda 13-14 litre yakıtın var çünkü lamba yandıktan sonra menzil göstermez oluyor.
    Depoyu doldururak anlayabilirsin senin söylediğine göre araban 36-37 bilemedin 38 litre benzin alır.
  • quote:

leon;
    Araba 70 km götürür yazıyorsa arabanın deposunda 8 lt den fazla yakıtın vardır. Ne senin ne de benim şamandıra bozuk değildir :) Senin hesapta yanlışlık var
    Tahminimce deponda 13-14 litre yakıtın var çünkü lamba yandıktan sonra menzil göstermez oluyor.
    Depoyu doldururak anlayabilirsin senin söylediğine göre araban 36-37 bilemedin 38 litre benzin alır.

tabikide abi tam net hesaplama deil ama her zman 80kmlik yolu 4 litre benzinle gidip geliyorum yol bilgisayarına verdiği deger göre.
    dediğin dogrudur şimdiye kadar lamba yanmadan gittim. hep 200km götürür yazdıgında hep 34-35 litre aldıgında pompa atıyordu. senin söylediğin hesaba geliyor hemen hemen : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 9 Şubat 2011; 1:33:30 >
  • leon_312
    Hocam senin imzadaki gibi bende resim yüklemek istiyorum nasıl yapacam bana anlatırmısın resmi ayarladım küçültüm ama imzanın yanına yükleyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunyas288

leon_312
    Hocam senin imzadaki gibi bende resim yüklemek istiyorum nasıl yapacam bana anlatırmısın resmi ayarladım küçültüm ama imzanın yanına yükleyemiyorum

hocam resmin maximum boyutu 100*100 olması gerekiyor boyutu 2kb olması gerkiyor. pcye kayıtlı resim 2,3kb ise upload ettiğin yer 2 kb olarak kaydettiyse,resim ekranda cıkar. ama uploada 2,1 cıkarsa cıkmaz : ) resmi ayarladıktan sonra.

[simage]http:// ................ jpg[/simage] sonunda jpg yazcak. jpgin yanında başka birsey varsa sen image yazdıgın halde [simage] [/simage] kodları cıkar ekranda. ön izleme yaparak yaparsan iyi olur.

upload icinhttp://imageshack.us/ bu siteyi kullan. resmi yükledikten sonra direc linkteki adresi imzana kopyala [simage]hptt............... jpg[/simage]image kodunun icine kopyalıyorsun

photoshopta yaptıgım için resmin pikxelinde düşüklük yok. bi koy görelim resmi olmadı ben küçültür linki yollarım.

abi renkli yazdıklarım hep image yazılı olcak. hata verdiğinden dolayı simage cıkıyor. sana anlattıgım gibi imagenin yerine hep simage cıkar hatalı adres ve jpg yazının yanında baska birsey varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 9 Şubat 2011; 1:50:46 >
  • quote:

quote:

Cama gelen yağmur damlası az olunca araç üzerinde orjinal gelen silgeç marka silecekler gürültü çıkarıyor. Aracın ilk gününden beri çalışması aynı gittiği yere kadar Kısmetse öbür kışa girerken valeo marka alırım.

hocam ben aracı aldıgımdan beri sessiz calısıyor maşallah. tam aklımda deil ama tek ile baslıyan marka yazıyordu ilecegin altında.
    camda kat kat su izi bırakıyorsa yada silecekler zorlanıyorsa indirip kaldırmada degiştir muhakgah. cünkü cünkü silecek ayarın bozulur ve silecek motorunu bozarsın. ayet böyle bir durum varsa.

hocam senin dediğin gibi sileceklerin markası silgeç. yanında teklastik yazıyor gözüme o şarptı onu söyledim sana. renault teknik servisi aynı marka aynı silecegi 42.5 satarken ben 35tlye aldım renault yedek parçaçıdan . tanıdıgımada gittim ama hic bir silecek markası bizim arabalara göre uyumdeil. depolarında kalmamış galiba fabrikadan istek üzerine getirttiriyorlarmış sözde. arkadasım olmasına ragmen güvenmedim.

aldıgım sileceklerden cok cok menunum.silgeç markayı tavsiye ederim. fabrikanın koydugu silecek ile bnim aldıgım arasında cok fark var. aynı marka olmasına ragmen benim aldıgım daha kaliteli gibi geldiikisini kıyasladıgımda.

renault işini bulmus illa orjinal aldıracak. orjinalden başka silecek olmuyor. silecek alanlara dikkat.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas11
    aynen katılıyorum leon dostum makyaj değişikliklerinide söyliyim bu yeni polo var ya ön tampon ve arka tampon keskin çizgilerle belirlinip araça böyle sanki birden ayağa kalkcakmış hissi veriyorlar aslında direk modifiyeli spor görünüş kazanıyor araçlar, nesil atlıyoruz araçlarda bu bir gerçek.

aynen öyle abi katılıyorum.yavaş yavaş çığır atlıyoruz. aslında prototipleri hazır bugün cıkar deseler yarına uzay mekiği gibi arabalar yollarda olur ama alıştıra alıştıra,begendire bengendire, ileri yıllara hazırlıklar başladı denile bilir.

evet leon aynen öyle markalaşmış oyunlarda böyle küçük küçük değişikliklerle ilerliyor uyuz oluyorum zaten bu işe adamların 10 yılı hatta 20 yılı garantide kasmadan yapıyorlar zaten mecbur öyle uymak zorundayız çünkü başka yapan birisi yok!!!

yeni türk markası bir araç var piyasada ucuza elektirik ile çalışcakmış onu bekleyelim bakalım nasıl olucak tabi ne zaman çıkar bilinmez

• bugün lastiklerin havasını kontrol ediyordum ki birde ne göreyim civi batmış lastiğin birine daha alalıda 5-6 ay olumuştu lastikleri neyse artık hayırlısı dedik,civi çıkartılıp yama yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkas11 -- 10 Şubat 2011; 19:32:35 >
  • s.a neyler nasılsınız i siniz inşallah rahatsızlanmıştım bayadır foruma giremiyorum bugün renault un sitesine baktım flunce 37.000 tl ye çıkmış beniznlisi tabi zincirleme dizelide öle 42.000 tl bide bunlar baz model bu flunce alanlar şikayetçi bazı forumda okuyomda adamlar döktürüuo resmen neyse acaba şu yeni symbollerin maakyajlısı ne zaman gelecek heycanla bekliyom bide 2010 da arabam.com sitesinde polo sedan çıktı baktım resimlere baya güzel ama aradan 1 sene geçti hala ses yok
  • quote:

bugün lastiklerin havasını kontrol ediyordum ki birde ne göreyim civi batmış lastiğin birine daha alalıda 5-6 ay olumuştu lastikleri neyse artık hayırlısı dedik,civi çıkartılıp yama yapıldı.

abi sanıırm dişli tarafından girmiş. kolay kolay girmez ama aksilik yha hep bizi bulur. iyiki farketmişsin daha büyük hasarlara neden olmamış.
    yama yapılan lastik randıman vermez digiştirene kadar lastige güvenme ve sıklıkla kontrolünü yapmanı öneririm..
    geçmiş olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon_312 -- 10 Şubat 2011; 19:48:41 >
  • quote:

bugün lastiklerin havasını kontrol ediyordum ki birde ne göreyim civi batmış lastiğin birine daha alalıda 5-6 ay olumuştu lastikleri neyse artık hayırlısı dedik,civi çıkartılıp yama yapıldı.

geçmiş olsun kafkas kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

s.a neyler nasılsınız i siniz inşallah rahatsızlanmıştım bayadır foruma giremiyorum bugün renault un sitesine baktım flunce 37.000 tl ye çıkmış beniznlisi tabi zincirleme dizelide öle 42.000 tl bide bunlar baz model bu flunce alanlar şikayetçi bazı forumda okuyomda adamlar döktürüuo resmen neyse acaba şu yeni symbollerin maakyajlısı ne zaman gelecek heycanla bekliyom bide 2010 da arabam.com sitesinde polo sedan çıktı baktım resimlere baya güzel ama aradan 1 sene geçti hala ses yok

a.s abi iyiz cok sükür. zaten pek fazla işlemedi faorm birsey kacırmış sayılmazsın : ) 2013 yılında makyajlanır diye tahmin ediyorum ama pek öyle fazla beklenti icerisine girmederim sadece ön farlar degişir gibime geliyor. umut ediyorum ki ön arkaya farlara led dösesinler.
    türkiyede polo sedan tutulmaz sanmıyorum getireceklerini.
    2 ay öncesinden zaten fluence hakkında birkac seyler yazdım kendimce. bende pek hazetmiyorum fluensi.
    latitudenin fiyatları belli olmus beklediğimin altında fiyat bicmişler en ful donanımı executive 64.000tl. donanım olarak cok süper tasarımıda fena ddeil alınacak araba fakat renault markasına okadar para verilirmi diye düsünüyorum.

eskiden renaultun sıfır alınacak arabası symbol diyordum. halende diyorum ama latitudede modeli insanların kafasını karıştıra bilir. benimkini karıştırdı. okadar büyük araba almam ama alacak olsan ikilende kalırdım aklımın kösesinde latitude olurdu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mert karip

s.a neyler nasılsınız i siniz inşallah rahatsızlanmıştım bayadır foruma giremiyorum bugün renault un sitesine baktım flunce 37.000 tl ye çıkmış beniznlisi tabi zincirleme dizelide öle 42.000 tl bide bunlar baz model bu flunce alanlar şikayetçi bazı forumda okuyomda adamlar döktürüuo resmen neyse acaba şu yeni symbollerin maakyajlısı ne zaman gelecek heycanla bekliyom bide 2010 da arabam.com sitesinde polo sedan çıktı baktım resimlere baya güzel ama aradan 1 sene geçti hala ses yok

a.s abi iyiz cok sükür. zaten pek fazla işlemedi faorm birsey kacırmış sayılmazsın : ) 2013 yılında makyajlanır diye tahmin ediyorum ama pek öyle fazla beklenti icerisine girmederim sadece ön farlar degişir gibime geliyor. umut ediyorum ki ön arkaya farlara led dösesinler.
    türkiyede polo sedan tutulmaz sanmıyorum getireceklerini.
    2 ay öncesinden zaten fluence hakkında birkac seyler yazdım kendimce. bende pek hazetmiyorum fluensi.
    latitudenin fiyatları belli olmus beklediğimin altında fiyat bicmişler en ful donanımı executive 64.000tl. donanım olarak cok süper tasarımıda fena ddeil alınacak araba fakat renault markasına okadar para verilirmi diye düsünüyorum.

eskiden renaultun sıfır alınacak arabası symbol diyordum. halende diyorum ama latitudede modeli insanların kafasını karıştıra bilir. benimkini karıştırdı. okadar büyük araba almam ama alacak olsan ikilende kalırdım aklımın kösesinde latitude olurdu.

haklısın hocam alınacak varsa symbol littudenin fiyatı hakkatten uçuk bi fiat değilmiş 54.000 tl tipi baya imiş 4 sene sonra bu arabanın 2.elini alırım ama tutulurmu tutulmazmı orasını zaman göstericek türkiyede d segmenti araba pek tutulmuyor passat vs hariç a b ve c segmenti araba revaşta polo konusunda katılıyorum ama tipi baya güzel nolldu 206 sedan diye tipi bozuk bi araba çıkarttılar 1 sene omdu olmadu üretimi bitti zaten çok satmadı trafikte zar zor rastlanan cinsten
  • polo sedan daha önceki modellerde de sedanları var ama türkiyeye gelmemiş bu gelirmi bilmem

• 
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.