Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1319. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben yeni gectim renoya 11 senedir sahine biniyodum.Fan sesine aliskinim.sikinti yok😅Arabada rakamla belirtilmedigi icin hararet nerde olmali onu tam bilmiyorum.Duz yolda sabit,sehirici kisa bi cizgi kadar yukari cikiyo bi ust uzun cizgide fan aciyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elk_91 E kullanıcısına yanıt
    Bizim 2009 symbolde de frenbalatasi bitmis diski cizmis tornayla da kurtulmaz diye gidip sifirini aldik. Ne uyari lambasi yandi ne baska bisey. İsin garibi usta sasirdi 90 li yillardaki broadway sahinlerde kullanilan hava sogutmasiz duz kalip disk kullanilmis bu araba 2009 model olduguna eminmisin diyor

Adamlar o kadar ucuza kacmislar dusun hava sogutmali fren diski su oluyor

CLİO SYMBOL GRUBU

Hava sogutmasiz bu

http://www.unluparca.com/%C3%B6n-fren-disk-tak%C4%B1m%C4%B1-tempra-tipo-2000-16v-hava-so%C4%9Futmas%C4%B1z-tip-46820655be.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 8 Nisan 2018; 13:29:39 >
    Sahin cok yakmiyor mu ? Bizim kapici vardi sahin iligimi kuruttu diyordu gaz ayari sibop ayari yapiyor ... ettigimin arabasi cok yakiyor diyordu. Ustaya sordum rektefe yaptirsak duser mi yakiti diye adam bu motorun genetigi bu ne yaksan yakar diyordu. Adam 2 senede yakita bir sahin parasi daha verdim diyordu.

Satti broadway aldi kurtuldu,35 kurus yakiyorken 20 kurus gazla geziyorum diyor. Lada samara alacakmis hosuna gitmemis ustalari demis ya samara ya broadway al az yaksin diyorsan demis. Madem bu kadar cok yakiyor araba niye garibanlar biniyor bu arabaya ?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Hahahha güzel soru

Ne taksan yakisiyo bi de parca gercekten cok ucuz baska sebebi olamaz.Ben bile zor karar verdim her hafta sanayiye gittigim halde😃

İyide lada samara ile broadwayin parcasi pahali mi ? Ben broadway varken 3 tl ye almistim ic kapi kolu kirilmisti

El freni ışığı kırmızıdır
    Hidrolikte yanlış hatırlamıyorsam sarı servis ışığı yanıyordu.
    Hararet ortada yada ortaya yakın olur.
    Tüplü ise fanın çalışması normaldir.
    Depo kapağı hakkında bir fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi symbolcu -- 9 Nisan 2018; 17:48:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Cunku ikisinden de yakisikli😃Jant falan brodwaye yakismiyor sahine hersey gider.Arti piyasa arabasi cumartesi aksamustu 5 te ilan verdim.Pazar sabahi ilk bakan aldi gitti arabayi.Daha ne olsun😃Neyse artik renocuyuz gecti tofas devri😃

• symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Sagol reyis.Benim dedigim olayi link aticam ordan bakarsiniz. https://youtu.be/_i7QzOnuAsc

Hararet ibrenin altindaki çizgide 85 derece bir üstü 90 bir üstü 95 diye yukari çıkıyor. Benzin+lpg araçlarda bir iki çizgi yukarda olur. Fan şehiriçinde ve rampa çikarken yaz mevsiminde sık sık açar.

• CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
     CLİO SYMBOL GRUBU
    Valla oyle bi anlattin ki merak ettim resmi var mi arabanin ? İc dis falan heralde bayagi modifiye ettin

Ben kullandim tek sevdigim yani surusu zevkli araba mekanik hersey kontrol sende tek kotu yani yogun trafikte yoruyor ve su gibi yakiyor ama yaktigi gibi gitmiyordu.

Yok ya ben mekanige para harcadim modifiye yoktu😃
     CLİO SYMBOL GRUBU
     CLİO SYMBOL GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elk_91 -- 12 Nisan 2018; 22:30:6 >
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Ibrenin oldugu yerde takiliyo isinmaya baslayinca bi ust uzun cizgide fan aciyo.Bana o cizgi 90 dediler senin dedigine gore 100 oluyo.

OBD cihazı ile arabanin güncel değerlerini görüyorum. İbrenin altindaki çizgide 85 derece. Uzun çizgide fan açiyor bu dogru.

•  CLİO SYMBOL GRUBU140 bini bulduk. Bu sefer balata ve diskler ustanın talebi ile değişti. Kısmetse 15 bin daha rahatız.

• Kazasız belasız sürersin İnşaallah benim arac 206.600 oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Hocam 2004 model 1,4 benzin-lpg’li 138 bin km’de olan aracım ile bugün evimden yaklaşık 4 km mesafede bulunan sanayiye gidince kadar aracımdaki hararet göstergesindeki ibre resimde görülen ibrenin bir üst uzun çizgiye kadar çıktı. Sanayideki tanıdık elektrikçiye sordum normal mi bu diye. Normal dedi cliolarda çıkar dedi. Haftaya memleketten Ankara’ya gideceğim 500 km yol. Yolda falan kalmayalım dedim. Yok birşey olmaz dedi. Sizin düşünceniz nedir? Sıkıntı varsa nereye gösterebilirim?

• İbrenin bir çizgi üstü 90 derece olmasi gerekende bu şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: fcetintas

Hocam 2004 model 1,4 benzin-lpg’li 138 bin km’de olan aracım ile bugün evimden yaklaşık 4 km mesafede bulunan sanayiye gidince kadar aracımdaki hararet göstergesindeki ibre resimde görülen ibrenin bir üst uzun çizgiye kadar çıktı. Sanayideki tanıdık elektrikçiye sordum normal mi bu diye. Normal dedi cliolarda çıkar dedi. Haftaya memleketten Ankara’ya gideceğim 500 km yol. Yolda falan kalmayalım dedim. Yok birşey olmaz dedi. Sizin düşünceniz nedir? Sıkıntı varsa nereye gösterebilirim?

Alıntıları Göster
    ............

• 
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.