Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1320. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.467
Cevap
83
Favori
1.898.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13181319132013211322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazın uzun yolda aracın hararet göstergesi ortanın üstüne çıkmıştı. Yani %65 %70 civarına gelmişti tahmini göstergenin.(65BG DCİ) Hava ortalama 45 derece vardı. Ve yol çalışmasından ötürü, yogun trafik vardı. Yani şöyle diyeyim asfalt erimişti, o derece. :D O asfaltın yumuşaklığını hissedebiliyordum. Trafik açılana kadar devam ettim. Yol açılınca 80 90 kmh ye çıkıp boşa attım. Hafif yokuş aşagı giderken, zamanla hararet normale düştü. Bir de araç full yüklüydü, haddinden fazla yükledindik bir de. Bu şartlarda bişi olmadıysa sizde de sorun olmaz. Eger aracın bir sorunu yoksa. Şimdiden kazasız belasız yolculuklar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 15 Nisan 2018; 12:47:9 >
  • Cevaplarınız için teşekkürler.

Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Hepimiz inşallah. Teşekkür ederim.

• Hayirli gunler oncelikle.1.4 lpg li clioda kontak kapaninca fan 3 4 dakka calisiyo nerdeyse bu normal mi?Musir falan mi sikintili yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk_91

Hayirli gunler oncelikle.1.4 lpg li clioda kontak kapaninca fan 3 4 dakka calisiyo nerdeyse bu normal mi?Musir falan mi sikintili yoksa.
    Lpgli 1.4 Clio'lar fanı bolca açar. 2006 modelini 0 km almıştım. Şimdiki aracım dizel. Dizel nerdeyse hiç fan açmiyor. Benzinli stop etsenizde bir muddet daha çalışıyor. Bu lpgnin verdigi yuksek ısıdan kaynaklaniyor. Yaz kış aracinizdan antifirizi eksik etmeyin.

• CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim sayin symbol.Sol taraftaki hoparlor dagilmis kendi orjinaliymis.Nasil bisey takmali yerine?

• Elk_91 E kullanıcısına yanıt
    13 cm yuvarlak hoparlör alıp değiştirdim. Piyasa malı kullandım. Bütce meselesi birazda

Ben 2 yıl önce 100 tl'ye pioneer aldım. Hala kullanıyorum. Sadece tıkırdasın istiyorsanız 100 liraya bişiler alın gitsin. İkisini de degiştirin. Bendekiler de patlamıştı, baya yırtılmıştı bildginiz. :D
  • Gittim fordun orjinal hoparlorunu buldum.Courier den cikma kendi hoparlorlerinden iyiymis.Komopenantdan pek verim beklemiyoz da maksat sesi bozmasin yeter

• 2013 Symbol 3 teyp ekranı güneş altında kalınca yada ısınınca silik oluyor .

anlayan , çözümünü bilen var mı ?
  • https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/renault-clio-symbol-triger-seti-bosch-7701477024-335254558

2009 Renault Symbol 1.2 16v 75 beygir

Triger kayışı 100 tl bu alınır mı ? Birde bu komple set halinde mi ? İşçilik parası sanayide ne kadara taktırılır ?
  • Parçayı satan firma sağlam. Ürün de iyi duruyor. İşçilik için birşey diyemem.

•  CLİO SYMBOL GRUBU Kusuruma bakmayin ayni seyleri tekrar edip forumu kirletmek istemiyorum.Sadece emin olmak istiyorum.Isaretledigim yerde fan calisiyo bu normal mi?Yeni bi arac oldugundan baya acemiligini cekiyorum.

• 2008 symbol'de yaşadığımız olay. Ekranın tam özelliğini bilmiyorum ama ısınınca ya da sıcakta görüntünün gitmesi o modelde tamir ile çözülmeyen bir olaydı. Uyumlu bir kangoo ekranı ile değiştirmiştik. Ama sizin modelde ilk defa duyuyorum. Isınma ile silikleşmenin çözümü yok gibi. Dediğim gibi sizin belirttiğiniz model için çözüm bulan var ise bilemiyorum.
    Kırmızı çizgi 95 derece benzinli model için normal diyebiliriz.

• Sagol hocam her sorumuza cevap verdin buyuksun😉

Sende sağol ne demek

normal benim araçtada orada fan açıyor sıcaklık o dereceye ayarlı çok sıcakta rampa falan zorlandımı oralara geliyor gösterge genelde resimdeki yerinde kalıyor gösterge
  • Evet dur kalklarda yaklasiyo sadece oraya nadiren goruyo cizgiyi.Dun arka fren merkezlerini degistirdim.Havasini almaya hic ugrasmadi adam 2 defa pedala bas cek yaptirdi o kadar.Pedal sanki yumusadi kendim bi daha mi alsam napsam

• Motor alt takozu ile ilgili video çektim. Vites topuzunun gaza basarken yahut birakirken 5~10 santim ileri geri oynami ve vuruntu sorunun nedenlerinden biri de budur. Kanal bana ait.

İyi seyirler

https://youtu.be/5S6Wt2wm2vk

• 
Sayfa: önceki 13181319132013211322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.