Şimdi Ara

CLİO SYMBOL GRUBU (1318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.468
Cevap
83
Favori
1.896.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet 1 ve 2 de kalkarken çok titriyor.sanirim takozdan yapıyor.kaca değişir bu parça.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşlar öncelikle kolay gelsin bilen arkadaşlardan yardım talep ediyorum

aracim 2006 clio alize dizel 1.5

aracım gaza birden yüklendiğinde hararet lambası + arıza lambasını yakıyor ayağımı gazdan çekip yumuşak basınca düzeliyor yani sabit yanmıyor

eğer gaza hafif hafif basarsan 170e kadar çıkıyor

bu arada hararette en ufak bir yükselme yok

-beyinden değil

-mazot deposundan ve şamadıradanda değil

sizce neden olabilir ?

• vonaleee kullanıcısına yanıt
    Trigeri ustadan mi aldiniz ? Yag degisimi,triger degisimi 50 tl iscilik cok iyi fiyat. Usta ankarada mi ?

Yag hava ve polen en kotu 40 tl nasil bedava verdi hayret

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    Tskoz 50 işçilik50 100 lira

• ozanafyon O kullanıcısına yanıt
    Gaz pedalina bağli olan potansiyometre var hatta soketi var gaz pedalina bağli onu balata spreyi ile temizleyin düzelmezse Renault yetkili serviste bilgisayara bağlatip baktirin

Sorun olacagînı sanmiyorum

• SuriyalıAHMAD kullanıcısına yanıt
    İnşaallah Ahmad

• Kışlık lastiklerini çikardım. Yazlıkları taktım. Birde rot balans ayarı yaptırdım. 50 TL verdim. İlerleyen zamanlarda arac bakımıyla ilgili videolar atacam Youtube'a

• Sağolın yarın ilk iş onu baktırıcam

• Hava hortumundaki yırtık sorun yapar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Trigeri ustadan mi aldiniz ? Yag degisimi,triger degisimi 50 tl iscilik cok iyi fiyat. Usta ankarada mi ?

Yag hava ve polen en kotu 40 tl nasil bedava verdi hayret
    trigeri telefon açıp bikaç yan dükkandan getirtti

biraz tanışlık var işin içinde yoksa 50 liraya ben olsam ben asla trigeri değiştirmem epey uğraştırıcı bir iş(ordu)
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    https://www.otoerdem.com/clio-triger-seti-12-motor-16-valf-d4f-clio-1-clio-2-clio-3-7701476745-mais-urun-1138.html

Sunu alacagimda orjinal mi ? Fiyat cok uygun gidip elden alabilirim. Birde yag kacagi var araba ust kapaktan motorun arkasindan o da bir ton masraf acacak gibi. Araba 2009 model 1.2 daha 68.000 km de agir masraf acicak butceyi zorlayacak gibi,millet bosuna dokuntu corollalara 20-25 bin vermiyorlarmis bakiyorum motorlari tertemiz ne yag kacagi var ne ariza aciyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

https://www.otoerdem.com/clio-triger-seti-12-motor-16-valf-d4f-clio-1-clio-2-clio-3-7701476745-mais-urun-1138.html

Sunu alacagimda orjinal mi ? Fiyat cok uygun gidip elden alabilirim. Birde yag kacagi var araba ust kapaktan motorun arkasindan o da bir ton masraf acacak gibi. Araba 2009 model 1.2 daha 68.000 km de agir masraf acicak butceyi zorlayacak gibi,millet bosuna dokuntu corollalara 20-25 bin vermiyorlarmis bakiyorum motorlari tertemiz ne yag kacagi var ne ariza aciyor.
    malesef görsem bile orjinaldir veya değildir diyemem.

umarım çok masrafınız çıkmaz :/

birde şase numarasını giripwww.parcafilosu.com dan bakın daha profesyonel sanki orası
  • symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Bugun gosterdim hidrolik eksildigi icin yaniyomus isik.Ben tofasa alisigim tuhaf geldi😃Bir de hararet ne seviyede olmali bu araclarda.Park ederken falan fan aciyor gec kapaniyor 2 3 dakka calisiyodur heralde.Normal mi bu durum?Son bi soru daha yedek depo kapagi bazen hafif tislama seklinde ses yapiyor yeni kapak alayim mi?

• Elk_91 E kullanıcısına yanıt
    Fren hidroligi mi ? El freninin alakasi yok,eksilse ariza lambasi falan yanar alla alla ilginc.

• Ilk elektrikciye gittim durumu anlattim hidrolik eksiktir dedi.Bana da tuhaf geldi hatta arabay bakmadi bile.Sonra calistirdim arabayi el freni inik isik surekli yaniyo.Cagirdim bak dedim vaziyet bu.Kaputu acti hidrolik kutusunun ordan biseyler yapti sondu mu dedi baktim sonmus hidroligi doldur dedi.Dedigi gibi yapinca duzeldi.Kabin kapaginda musir gibi bisey var eksik olunca oyle yaparmis.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Bence yedek parçacilardan fiyat alin kredi karti ile alsaniz bile kendiniz taksitlrndirin .

Hava emiş hortumu ise pek sorun olmaz

• Elk_91 E kullanıcısına yanıt
    Benzinli modellerde fan çoğu zaman devrede hele ki lpg varsa havalar ısındı normal diyebilirim

• 
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.