Şimdi Ara

CLIO SYMBOL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • <b>Arkadaşlar bu arabadan kullanan var mı;bizde
    bundan sipariş ettik.Yalnız kafama
    takılan bişey var:Bunun type i değişiyomu.Ekranı üst tarafta.Direksiyondan kumandası var.Tabi cd-player takmak gerekiyo.Mp3 çağında dandik 45-90lılarla uğraşmak :)Deneyimli arkadaşlardan öneriler bekliyorum...</b>

• biz 2 yıl önce almıştık yeni. üzerindeki teyp çok dandikti. kasetin otomatik geri çevirmesi bile yoktu ama direksiyon kumandası kullanışlıydı. muhtemelen değişir ancak kumandayı kullanacağını sanmam.
  • Orjinal akssuar olarak takılabilen cd playerlar olması lazım
    renault bayilerinde olabilir, ama fiyatı da dışarıdan alabileceğin fiyatların üzerinde olabilir

başka marka bir unite takarsan ekran ve uzaktan kumandadan vazgecmen gerekebilir.
  • ben normal clio kullandım ama bal974 ün dediği doğru orjinal olarak cd player alabiliyosun
  • BANA ARKADAŞIM SÖLEDİ;oRJİNAL TEYBİ SÖKÜP CD-MP3 PLAYER TAKIYORLARMIŞ.YUKARIDAKİ EKRANA İSTEDİĞİN BİR YAZIYI "ÖRNEĞİN İRFAN" YAZIYORLAR"MIŞ."..KUMANDAYA DA UYUMLU CD PLAYERLAR VARMIŞ...PIONNEERIN FİLAN...
  • alacak başka araba bulamadınmı yahu
  • kumandası benim bildiğim yanlızca ses açıyo ve kanla filan değiştiriyor, teybe etki etmiyor sanırım, bizim 2002 megane ile aynı çünkü.
  • harbi yaw. en çirkin tipi olan araba ne deseler clio symbol derim anında.renault toros un devamı bu araba. broadway al daha iyi bence. bari ucuz olur. bu araba 15 16 milyar filandır belkide.yazık o paraya. ben renault laguna aldım. tavsiye ederim. kaset yuvası bile yok .sadece disc çalıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.