Binbaşı
03 Ocak 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Slms arkadaşlar...2 kere coşkunlukla pardus kurdum ama 2 seferde de nette takıldım...bir türlü nete giremiyorum.Ağ ayarlarında bağlan diyorum ama açılmıyor bağlantı...Knoppix Live cd açıldığında sorunsuz görüyor ve kullanıyor bağlantıyı ama pardusta olmuyor...Nasıl halledilebilir bu sorun...ve bir de video dosyasında iken görüntüde kaymalar olmakta..tabi bunu ekran kartıma bağlıyorum..yazılımındandır die... 4MB s3tiro 3d/2X nasıl ama?
Meraba arkadaşlar..benim salak windows indirdiğim dosyalara veri içeriğini şifreleyi açmış..ve ben windowsu tekrar kurduğumda şifrelenen bu dosyalar "video" açılmaz oldu...nasıl kırılabilir bu şifre...
<b>Arkadaşlar bu işte bir bit yeniği olmasın.
4MP CCD 2.8X optik zoom...
Hepsiburada da 32MB kart hediyesiyle birlikte 299Milyon.
Şüpheye düştüm.Aslında ilk olarak DC3301 3.3Mp'e yönelmiştim.Ardından bunu fark ettim.Kulanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.</b>
<font color='red'>BAHSETTİĞİM 189USD+KDVlik ürün</font id='red'>

<b>http://www.hepsiburada.com/product.asp?dept%5Fid=289&pf%5Fid=bd20566</b>

<b><font color='navy'>Marka : PRETEC
Ürün : DC4311 4.1Mp DIJ.FOT.MAK. 6X ZOOM
Ürün Kodu : PRET.FOT.4311
Resim Sensörü : 4.0 Mega pixel, 1/1.8
Çözünürlük : 2272x1704, 1600x1200, 1280x960
Renk : 24bit
Optik Zoom : 3X
Dijital Zoom : 2X
Bellek Yuva : SD/MMC
Flaş : Otomatik, Kırmızı Göz Giderici
LCD Ekran : 1.6
Netleme Aralığı : 0.7m ~ sonsuz
Makro Çekim : 10cm ~ 70cm
Deklanşör hızı : 1/1000 ~ 2 sn
Pozlama : Otomatik (-1.5 EV / +1.5 EV)
Odak Uzaklığı : 7.5 ~ 20mm
Beyaz Dengesi : Otomatik,Güneş,Gölge,Floresan
Otomatik Çekim : 10s gecikmeli
Video Klip : Var
Dosya Formatı : JPEG
Bağlantı : USB, TV-Out
İşletim Sistemi : Windows 98/2K/Me/XP, MacOS 8.6
Güç : 2XAA Pil (Alkaline, Ni-MH)
Ağırlık (Pil hariç) : < 210g
Boyutlar(mm) : 106x40x63 mm
Diğer : ISO 100/200/400
</font id='navy'></b>
<b>Merhaba arkadaşlar;
uzun zamandır şu diji foto olayına girmek istiyodum.Son günlerde iyice gaza geldim.Ama 300mil.Tl lik bütçe ile seçmek zor oluyo.
İlk olarak aşağıdaki kodak;
http://wwwtr.kodak.com/TR/tr/consumer/kodakCX6230.shtml
Bunun musteke göre dalyan gibi 3X optik zoom u var.Bu çok büyük bir artı.Ayrıca biçim olarakta fena değil.2.1MP CCD
Ama mustekten geri olan birçok yanı var.
Max.30sn sesli video kaydı
Webcam olarak kullanılamayışı
2.1mp olması
MUSTEK ise;
http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=218

Bunun sadece optik zoom u yok.Biçim olarakta biraz dandik gibi.
Ama kapı gibi 3.1MP CCD...ve 1024*768 gibi ideal bir çözünürlük de verebiliyor.
Ses kaydı yapabiliyor.
Görüntü kaydı bildiğim kadarıyla bellek miktarıyla alakalı.
Webcam olarak kullanılabiliyo...

Gel de yap tercihini.Çektikleri fotoğraflara baktığımda Mustek'i biraz daha ilerde gibi gördüm.Sonuçta kodak bildik marka ama...
Ayrıca görüntü---ses kaydı ve webcam fonksiyonları da büyük artı...
AMA 3X optik zoom her şeye değer mi :)
Bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için tşk...</b>
<b>Arkadaşlar bu arabadan kullanan var mı;bizde
bundan sipariş ettik.Yalnız kafama
takılan bişey var:Bunun type i değişiyomu.Ekranı üst tarafta.Direksiyondan kumandası var.Tabi cd-player takmak gerekiyo.Mp3 çağında dandik 45-90lılarla uğraşmak :)Deneyimli arkadaşlardan öneriler bekliyorum...</b>
<b>Arkadaşlar hani mesaj çekince iletildi;beklemede filan diye rapor geliyoya...Ben şu meşhur telefon Motorola C336 kullanıyorum...
Bu işi nasıl halledecem..Yani;nasıl rapor gelecek.Ayarlarda bulamadım.Desteği yoksa da şaşırmam....</b>
<b<font color='navy'>Dijital sistemler konusunda bayağı yardıma ihtiyacım var.National Geographic'i izleyemiyorum.90lık 2 çanak var.Sinyal yetersiz ya da yok. diye bir uyarı veriyor.Turksatta bunun yayını yok mu?Birde kanal eklemeyi bir türlü çözemedim.Kanal ekleme bölümünde bende 5-6 civarı veri istiyor.Oysa sadece 3 bilgi veriyor kanallar.Sembol oranı frekansı filan...Bu arada kullandığım reciever Hyundai Hss-830CI</font id='navy'></b>
Arkadaşlar bu neoragex xp pro da dandiklik yapıyo.Xp uyumlu sürümü var mı bu neoragex'in yaw.???
<b>Sanırım ikisi arasındaki fark şimdi çok iyi belli oldu.Cordoba bunu yapmamalıydı.Galatasaray'a söz veren mondragon bjk'ye gs'yi satmamıştı.Söz verdiği gibi gs'de kaldı.Cordoba 1 yıllık anlaşması olmasına rağmen.Belki eksik bilgim vardır ama...Kişilik farkı..</b>
<b>Sanırım ikisi arasındaki fark şimdi çok iyi belli oldu.Cordoba bunu yapmamalıydı.Galatasaray'a söz veren mondragon bjk'ye gs'yi satmamıştı.Söz verdiği gibi gs'de kaldı.Cordoba 1 yıllık anlaşması olmasına rağmen.Belki eksik bilgim vardır ama...Kişilik farkı..</b>
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.513
İkinci El Bölümü Mesajları: 105
Konularının görüntülenme sayısı: 32.501 (Bu ay: 167)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.