Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
15.864
Cevap
80
Favori
1.592.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim. 22500 gibi çok güzel bir fiyata almış. İnşallah bende temiz clio bulurum.
  • lordakrep kullanıcısına yanıt
    İnşallah, hayırlısı olsun.Tavsiyem acele etmemeniz.Mutlaka 3-5 arabayı gözden geçirin.
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serguneysu

quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

Merhaba,
    Clio almak için arayış içerisindeyim.
    Seri olarak herhangi bir bilgim yok.
    En fazla 22000-23000 TL verebilecek durumum var.
    Satmayı düşünen ya da tavsiye edecek olan var ise buradan yazaranız sevinirim.
    İyi günler.

Ben dizel tavsiye ederim.Temiz bir dizel bulursanız kaçırmayın. Arkadaşım oldukça temiz bir aracı 22500 gibi bir fiyata almıştı.Dizelin keyfini hiçbir benzinli motor vermiyor maalesef.

dizel tab ki daha iyi ama cli 2'de temiz dizel bulmak mesele 65bg denk gelse bile hemen alınmalı ben 1 yıldır dizel clio 3 kullanıyorum 65bg kasada ağır ama dei gibi gidiyor düz yolda 175 son sürati ancak lastiklerin değişmesi lazım biraz daha artar yokuşta hele full yükle bile 5.vites 110'dan aşağı düşmüyor,benim diyen aracın yokuşta tozunu attırıyor hele bide80'lik olsa tadından yenmez clio 2 dizel 80bg vardı arkadaşda bir gün bindim turbo devreye girdiği anda araç roketledi resmen manyak gidişi var

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, özellikle model itibarıyla temiz bulmak zorlaştı.Ben 85 lik symbol kullanıyorum şu anda daha önce 65 lik kullanıyordum. Arada tabiki çok fark var ama 65 lik hiç kendini ezdiren bir araba değil.Çok atak bir araç. Bir de kilometre işi var onu çok takmamak lazım kafaya. Benim önceki arabamı 184 binde aldım 200 bini geçti sattım. Motorda en ufak bir sıkıntısı yoktu.Eğer motor daha önce büyük bir arıza yapıp müdahale görmediyse ve o anda sıkıntısı yoksa alınabilir. Bazı arkadaşlar çok fazla kafasına takıyor kilometre olayını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serguneysu

Doğrudur, özellikle model itibarıyla temiz bulmak zorlaştı.Ben 85 lik symbol kullanıyorum şu anda daha önce 65 lik kullanıyordum. Arada tabiki çok fark var ama 65 lik hiç kendini ezdiren bir araba değil.Çok atak bir araç. Bir de kilometre işi var onu çok takmamak lazım kafaya. Benim önceki arabamı 184 binde aldım 200 bini geçti sattım. Motorda en ufak bir sıkıntısı yoktu.Eğer motor daha önce büyük bir arıza yapıp müdahale görmediyse ve o anda sıkıntısı yoksa alınabilir. Bazı arkadaşlar çok fazla kafasına takıyor kilometre olayını.

km olayı öyle dostum ama symbol ile clio çok farklı şeyler symbol'ün sadece adı clio hiç alakaları yok,kimseyede önermem symbol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio 2004

1 parça boya

1.2 autletique (atiker lpg)

94.000km orginal.

Aracımı kaça satmalıyım???

Bundan sonra vergi,sedan,para!! Sebeplerinden dolayı 1.3 linea düşünmekteyim.

Ne dersiniz??

• attci kullanıcısına yanıt
    Dizel düşünüyorsanız yine renault düşünmenizde fayda olabilir. 1.3 Lineanın turbo devreye girene kadarki hantallığını kullanan,test eden herkes söylüyor. ben ne clio'da ne symbol'de böyle bir boşluk durumu görmedim.
  • Arkadaşlar yardım lazım. Aracın üzerinde bulunan ampüller nerdeyse hiç aydınlatma yapmıyor. Ayrıca far ayarı da bozuk. Ben de hem ayar yaptırayım hem de ampülleri değiştireyim diyorum. Hem uzunları hem kısaları değiştirmeyi düşünüyorum.
    İnternette araştırdımsa da aklımda olay bir türlü netleşmedi. Şimdi benim kısa ampüller H7 soketli onu anladım peki uzunlar? uzunlar için hangi tip ampül almalıyım? Bir de mercekli merceksiz olayı var ki hiç anlamıyorum. Aşağıya fotoğrafları koyuyorum bu farlar mercekli mi merceksiz mi? Ayrıca bu birşeyi değiştirir mi?

CLIO II SAHİPLERİ CLIO II SAHİPLERİ CLIO II SAHİPLERİ CLIO II SAHİPLERİ

@attci @sendomi @serguneysu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerasuslu -- 27 Ekim 2017; 17:23:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Arkadaşlar yardım lazım. Aracın üzerinde bulunan ampüller nerdeyse hiç aydınlatma yapmıyor. Ayrıca far ayarı da bozuk. Ben de hem ayar yaptırayım hem de ampülleri değiştireyim diyorum. Hem uzunları hem kısaları değiştirmeyi düşünüyorum.
    İnternette araştırdımsa da aklımda olay bir türlü netleşmedi. Şimdi benim kısa ampüller H7 soketli onu anladım peki uzunlar? uzunlar için hangi tip ampül almalıyım? Bir de mercekli merceksiz olayı var ki hiç anlamıyorum. Aşağıya fotoğrafları koyuyorum bu farlar mercekli mi merceksiz mi? Ayrıca bu birşeyi değiştirir mi?

CLIO II SAHİPLERİ CLIO II SAHİPLERİ CLIO II SAHİPLERİ CLIO II SAHİPLERİ

@attci @sendomi @serguneysu

Takip.....

Ancak standartlara uygun (araç’a) ampul ve watt oranı daha seçilmez ve daha yüksek oran veyahutta güçlü ampul tercih edilir ise, kablolarda ısınma vs vs. Sıkıntı olur mu?

• Arkadaşlar 99 clio nun saatini ayarlayamadim. Kitapcigada baktım olmadı. Yardım edermisiniz

• lordakrep kullanıcısına yanıt
    99 model

1.6 rte

82 000 km de

Otomatik vites

Ön kapı saci ve plastik ön çamurluk değişmiş

Gaz takilmamis.

Lastikler sıfır

Fren sistemine yeni bakım yapıldı

Servis bakımı yeni yapıldı.

Araç 2 senedir bende. Eşim kullanıyor

Aralık Sonu fenni muayenesi olacak

Degerini verene model yenilemek amaciyla satabilirim.

CLIO II SAHİPLERİ

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    benimki 2001
    ekranda toplam km varken elimi km sıfırlama düğmesine basık tutuyorum saat zıplamaya başlıyor ikinci sefer basık tutarak saat ilerlemeye başlıyor. bir kaç rakam yavaş geçince hızlanıyor ayarı kaçırmamak lazım.
  • Arkadaşlar 2000 model Renault Clio almayı düşünüyoruz. İlanda klima ve airbag var yazılmış. Bu araçta ABS olmama ihtimali var mı yoksa olmayabilir mi? Adam belirtmemiş mesaj attım ama dönmedi yarın arayacağım ama merak ettim. Cevaplar için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyoRoyal

Arkadaşlar 2000 model Renault Clio almayı düşünüyoruz. İlanda klima ve airbag var yazılmış. Bu araçta ABS olmama ihtimali var mı yoksa olmayabilir mi? Adam belirtmemiş mesaj attım ama dönmedi yarın arayacağım ama merak ettim. Cevaplar için teşekkürler.

2006 Clio 2 da ABS ek donanımdı, daha öncesinde de ek donanım olma ihtimali yüksek.

Göstergesi var ama ABS olmayabilir. Ustaya sorarsanız ya da test sürüşü yaparsanız anlarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimoglan -- 1 Kasım 2017; 7:9:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimoglan

quote:

Orijinalden alıntı: RyoRoyal

Arkadaşlar 2000 model Renault Clio almayı düşünüyoruz. İlanda klima ve airbag var yazılmış. Bu araçta ABS olmama ihtimali var mı yoksa olmayabilir mi? Adam belirtmemiş mesaj attım ama dönmedi yarın arayacağım ama merak ettim. Cevaplar için teşekkürler.

2006 Clio 2 da ABS ek donanımdı, daha öncesinde de ek donanım olma ihtimali yüksek.

Göstergesi var ama ABS olmayabilir. Ustaya sorarsanız ya da test sürüşü yaparsanız anlarsınız

Bende 2004 clio vardı en baz donanım otantik modeliydi, Abs standart donanımdı. 4 hava yastığı ABS ve AFU standarttı diye biliyorum.

Bu arada 3 ay oldu Clio 2 aracımdan ayrılalı, şimdiki aracım Clio 4 ama süspansiyon sistemi ne güzelmiş Clio 2nin daha iyi anladım. Sert süspansiyona hiç alışamadım.

• Arkadaşlar elimde özel olarak tasarlattırdığım stickerlar mevcut. Stickerlar beyaz renktedir.
    Işığa doğru tuttuğum için siyah gibi görünüyo. A kalitedir.
    Benzerleri piyasada mevcut ama bu kalitede ve Renault’a yada Clio’ya özel değiller.
    Elimde fazladan sadece bir kaç adet vardır. Satıyorum isteyen arkadaşlara. Kendi aracımada yaptırdım.
    Fakat vakit bulamadığım için henüz yapıştıramadım. Haftasonu yapıştıracağım inşallah.
    “ Don’t Touch My Clio “ Stickerı 14x12 ölçülerinde.
    Diğer uzun olan stickerın ölçüleri ise 7x35 ölçülerindedir.
    Aracına önem veren arkadaşlara duyurulur.

İstanbul içi elden teslim edilir. İl dışına kargo yapılır.

CLIO II SAHİPLERİ

CLIO II SAHİPLERİ

CLIO II SAHİPLERİ

• Herkese merhaba 1.2 otantik cliomda sürekli su eksiltme yapmakta ustaya götürdüm kalorifer peteginde kaciriyor dedi on konsolu sokecegiz dedi sokturmedim halen paspasin dibine akıtma var suyu kontrol ediyorum fakat bu petek tikayici gibi bir şey varmış kullanan oldu mu ?

• Şansınızı deneyin derim. Olmazsa mecburen kalorifer peteği değişir.

• 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.