Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.864
Cevap
80
Favori
1.592.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler
    Size de iyi bayramlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    Bazıları kronik hatalar, kimi de şans işi.
    100bin civarlarinda şarj dinamosunun bilyasinin bozulması iki clioda da oldu. Ateşleme bobinleri keza öyle.
    Clio 3'te otm vites bozuldu geçen ay, benimkinden başka tek duyduğum örnek 35bindeki bir arabada, o da garantiden yapılmış. Benimki 140binde bozuldu.

• Merhabalar 2005 nissan almeramı sattıktan sonra hiç aklımda olmadıgı halde 2003 clio 1.6 16v dinamikle aranızdayım.

sizlere bi sorum olacak hava filtresi emiş hortumunu fiyatı nedır acaba değiştireniniz oldu mu hiç ortasından yırtılmıs yenı fark ettım sızce bı sıkıntı olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hendrix789

kaç yere yazdım o foruma ancak hiiiç yardımcı olmadılar zaten maşallah birçok renoda anlaşılmaz sorunlar almış başını gitmiş pek yardımcı olmadılar hatta kale alınmadım bende en sonunda sorunu çözdüm diye yazdım onlarda hiç bakmadıkları konularına bir bakıverdiler.. söylemem diyip gıcıklık yapıp çıktım forumdan.....
    çözdüğüm filanda yokta işte maksat gıcıklık olsun...

valla çok sanmıyorum ateşeleme bobinlerinde olucak diye ama gidip bakdırtıyayim bayramdan sonra....

saolsun reno arabamı aldığımda hangi parça nerdedir ne işe yarar bilmezdim millet alırkende uyarmıştı reno motor ustası yapar adamı diye hakikatende son 1,5 yıldır yaptı.....

1.5 yıl makyajlı kasa renault clio 2 kullandım sadece 50tl masraf çıkarmıştı şuan laguna 2 aracım var 2.5 ay oldu 5000tl masraf ettim bu işler şans işi renault ile alakası yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: h.baspinar

Merhabalar 2005 nissan almeramı sattıktan sonra hiç aklımda olmadıgı halde 2003 clio 1.6 16v dinamikle aranızdayım.

sizlere bi sorum olacak hava filtresi emiş hortumunu fiyatı nedır acaba değiştireniniz oldu mu hiç ortasından yırtılmıs yenı fark ettım sızce bı sıkıntı olur mu ?

maşallah güle güle kullanın. Çok yakışıklı :D bende de yırtık vardı ben aliminyum bantla çözdüm.

• serci07 S kullanıcısına yanıt
    tşk.ederim iyi dilekleriniz için aliminum bant hiç aklıma gelmemıstı ıyı fıkır
  • quote:

Orijinalden alıntı: leki

Kesin bakılmıştır ama yazmamışsın, belirtiler de çok benzemiyor ayrıca ama gene de sorayım;
    Ateşleme bobinleri elden geçti mi yakınlarda?
    Sen ateşleme deyince geldi aklıma.

ateşelemede sıkıntı olunca rölantiye yansırmı ki....

motor ısındığı anda 2000 e sabitleniyor...

yok mu çözüm arkadaşlar?

yapdırtıp satıcam zaten aracı tonla masraf etsemde iyice soğudum

alıcam keçicem karbiratörlü bir araç..

hayır siz arkadaşlar bizde sorun yok diyorsunuzda
    1,6 k4m motordada yok yok tonla kronik sorun var en fazlasıda şu rölanti tüm lpglilerde bir sıkıntı var ki okadar da bakım yapdırtıyorum
  • benim 2003 priv. lpg li aracımda da ilk çalıştırmamda sıkıntı yaşıyorum,

sensörleri falan değiştirdi ustam ama faydası olmadı,

eğer düzelmezse bayram dönüşü benzin pompasını değiştiririz demişti,

dönüşte benzin pompasına ek atacağız,

başka çözümü olan var mı?

bir de sunroofta sızıntı olmuş, tamir ettirmiştim geçenlerde ancak contayı değiştirememişlerdi conta bulamadıkları için, conta bulan yerini bilen varsa bu konuda da yardım bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendrix789

quote:

Orijinalden alıntı: leki

Kesin bakılmıştır ama yazmamışsın, belirtiler de çok benzemiyor ayrıca ama gene de sorayım;
    Ateşleme bobinleri elden geçti mi yakınlarda?
    Sen ateşleme deyince geldi aklıma.

ateşelemede sıkıntı olunca rölantiye yansırmı ki....

motor ısındığı anda 2000 e sabitleniyor...

yok mu çözüm arkadaşlar?

yapdırtıp satıcam zaten aracı tonla masraf etsemde iyice soğudum

alıcam keçicem karbiratörlü bir araç..

hayır siz arkadaşlar bizde sorun yok diyorsunuzda
    1,6 k4m motordada yok yok tonla kronik sorun var en fazlasıda şu rölanti tüm lpglilerde bir sıkıntı var ki okadar da bakım yapdırtıyorum

Aracın geçmişinde çok kötü kullanıcıya denk gelmiştir, lpg düzgün takılmamıştır, çok temiz 1.6 lar var arkadaşlarımda tık demiyor, size bitik bir araç denk gelmiş olabilir..

• Merhabalar.Bir konuda fikrinizi almak istiyorum arkadaslar.Cuma gunune kadar asagidaki iki aracdan birini alacagim.Siz olsaniz hangisini alirsiniz? :

2004 model 1.2 baz model hb kasa km : 94000 2 parca boya fiyat : 17750 tl

2001 model 1.4 16 walf rxt paket sunroof yok hb kasa km: 115000 .Lpg var 1 parca boya
    Fiyat : 17500 tl

kasa olarak 2004 leri daha cok begeniyorum.Ama yinede kararsiz kaldim.

tesekkurler...

• motoru çok önemsemiyorsan yani agresif sürerim bsarım gitsin demiyorsan 1.2 authetic almalısın clio faz 2'dir,1.2 modeli her açıdan diğer kasadan daha üstün iç dizaynı,koltukları,direksiyonu,dışarıdan aynı gibi duru başkasına ama içine binince anlarsan farkı
  • arkadaşlar clio 2 almayı düşünüyorum. 2000-2002 model arası temiz tavanında boya bulunmayan km maks.200 bin satan varsa ulaşırsa sevinirim. istanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim.
  • valla 200000 km'de araqcı alırsan satarken baya uğraşırsın söyleyeyimde,sen max 150000 km araç bak
  • bi tane buldum 99 model sadece sağ ön camurluk değişmiş 1.4 rta klima yok 190 binde fiyat olark 12.500 ıstıyo nasıl sence?
  • Arkadaşlar selamlar, 100 bin km altı 2004 1.2 Authentique benzinli temiz Clio için uygun fiyat ne dersiniz ? İlanlar genelde 19-20 arası. 2004 model Clio'ya bence bu kadar para çok ama ikinci eli canlı olunca haliyle fiyatlar böyle. Bu araç sadece benzinde ne yakıyor ? Yoksa LPGli mi bakayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pappillion

bi tane buldum 99 model sadece sağ ön camurluk değişmiş 1.4 rta klima yok 190 binde fiyat olark 12.500 ıstıyo nasıl sence?

o aracta klima yoktur klimasiz aracta alinmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Arkadaşlar selamlar, 100 bin km altı 2004 1.2 Authentique benzinli temiz Clio için uygun fiyat ne dersiniz ? İlanlar genelde 19-20 arası. 2004 model Clio'ya bence bu kadar para çok ama ikinci eli canlı olunca haliyle fiyatlar böyle. Bu araç sadece benzinde ne yakıyor ? Yoksa LPGli mi bakayım ?

19000-20000 tl cok bu arabaya ayni araci kullaniyorum sehir ici dingin bir surusle 37 kurus sehir disi 25 kurus yakiyor lpg dersen bulasma bu arabada sorun yasarsin millet sorun yok der ama onlar icin onemli olan yakita az para vermek ben taktirmadim biliyorum sorun ciktiginda ki zebilligi,ben aracimi satiyordum 17500 istiyordum birtek sol arka camurluk degisik masrafsiz adamlar 15000 vereyim 16000 vereyim falan diyorlardi sonra ilani kaldirdim ulan arabanin sahibi benim sanki satmak icin yer ariyoruz insan oluru nedir pazatlik varmi diye sorar

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    Yeterince caydırıcı oldu valla, eyvallah :)
  • ne acidan caydirici

• 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.