E

Yüzbaşı
25 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba

6 kollu megane 2 janti ariyorum 16 inc olanlardan.Bunun yani sira
195x45x16 lastikde alacagim sifir olarak
Tekliflerinizi lutfen iletiniz...

Saygilar...
Merhabalar.
Başlıkda yazan bu iki televizyon icin yardimınızı istiyorum.Fiyat olarak 740 : 3.399 , 730 V: 3.699 Tl.
Bu iki televizyon icin fikirlerinizi paylasirmisiniz?

İyi aksamlar.
Merhabalar.

bu aralar eve 2. tv almak için çabalara başladık fakat plazma yada led hangisini seçeceğimize karar veremedik.Her kafadan bir ses çıkıyor kararsızım.

Tc kullanım amacımız önem sırasına göre şöyle olacak.

Ps3 , bluray film,ulusal kanallar.

Max 2500 TL ile alabileceğimiz bu tarz tv hangisi olamalı.

led tv ıle ilgili arastırmalarımızda 46 d 6140 ile lg 47 lm 670 S arasında kaldık.

Plazma derseniz hiç bir bilgim yok bu konuda.Dediğim gibi ilk kullanım amacım Ps3 olacak.

verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.
Merhabalar.

Uzun araştırmalar sonucunda zaten karışık olan kafamı dahada karıştırarak tv konusundaki düşünme yetimi kaybetmiş bulunmaktayım.
aşağıdaki kriterlere göre bana tavsiyede bulunabilecek arkadaşların yardımını önemle rica ederim.

1) Bütçe 2000 TL .
2) Ekran boyutu 46'' , 47 '' olabilir
3) LED ve 3D mutlaka olmalı
4) Kullanım amacı , PS3 ve film amaçlıdır.
5) Tercih sırası Samsung,LG,Philips şeklinde

Saygılar efendim
Herkese merhaba

araç alma arefesinde sağa sola gezinirken Tüplü leonlar gözüme takıldı.araçla yılda 22,000 civarı km yapacağım ve 20,000 i şehir içi olacak.Bu araçla şehir içi lpg tüketimim ne civarda olur??araç çok sorunm çıkartırmı??

Birde eğer Bursa da bu aracın lpg lisini kullananlar var ise şayet onlarında yorumlarını özellikle bekliyorum.Saygılar.....................
30,000 TL ye kadar araç bakıyorum.Dizel veya lpg li olabilir.

Saygılar.
Arkadaşlar merhaba.

seat leon 1,6 Stylance ( Lpg'siz ) 2008 model km:50000 ile Opel Astra 1,3 Cdti 2007 Model km :47000

Bu iki araç arasında kaldım.İkiside bana 30.000 civarı bir paraya mal olacak.İki aracın da kaporta,mekanik ve km olarak orjinal.Sadece Leon tercih edersem ilave tüp taktırmam lazım.Kaça takılır hangisi iyidir ve siz olsanız hangisini tercih edersiniz sebeb ??

Cevaplarınız için teşekkürler.
Selamlar.

Arac alma arefesindeyim ve sürekli netten araba bakıyorum.Corsa olarak 75 hp ile 90 hp arasında bariz farklılıklar nedir sormak istedim size.Aracı bursa içinde aktif olarak kullanacağım.90 hp 6 vitesde yakıt tüketim konusunun daha iyi olduğu kanaatine vardım.Fakat kullanan siz değerli arkadaşların tabiki bana daha sağlıklı bilgiler vereceğini düşünüyorum.

Not : 30,000 TL nakit para ile alınabilecek en iyi corsa ne olmalıdır?

Saygılar...
Merhabalar

2008-2012 model arası 50.000 kmyi geçmemiş araç arıyorum.Dizel yada benzin lpg olabilir.Mümkünse sedan kasa tercihim olacak.

Honda civic : elegance,premium
seat leon : 1,6 staylance

ilk tercihlerimdir.aklıma yatan başka araçlarda olabilir.

Saygılar.
Merhabalar.

2009 Model 21500 km'deki Dizel Fusion aracım satılıkdır.İlanın detayları aşağıdaki gibi:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-20-250-km-de-temiz-boyasiz-kazasiz-ve-masrafsiz-2009-model-71017305/detay/

İyi Akşamlar.
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 357
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 6.930 (Bu ay: 172)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.