Şimdi Ara

Clio 4 Orijinal Kolcak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Aracım clio 4 gt line paket. Tekirdağ'da ikamet ediyorum. İlk kez araç ile uzun yol yaptım ve Adana'ya gidip geldim. Bir önceki aracımda kolçak vardı ve uzun yolda çok işe yarıyor(muş). Clio ile gerçekten çok zorlandım. Araca kolçak bakmak istedim, orijinal kolçağın koltuğa takıldığını gördüm ve bu kolçaktan internette buldum. Koltukta olması gereken bir aparatın ellerinde olmadığı, bu parçanın yalnızca belli paket araçlarda olduğunu söylediler. Koltuğun kılıfını söküp baktım, süngerde ve koltuk demirinde kolcak için boşluk bırakıldığını ancak belirtilen parçanın aracımda olmadığını gördüm. Farklı kolçak alıp aracı deldirmek yerine koltuk kılıfına ufak bi delik atmak çok daha mantıklı geliyor lakin servis dahil orijinal kolçağı takmıyor. Bunun için bir fikri olan ya da bu sorunu yaşayan var mı?Clio 4 Orijinal Kolcak
    Clio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal Kolcak

• Kolçak olan çıkma bir araçtan ilgili parça alınabilir onun dışında zor gibi. Tüm çıkmacıları gezip bakmak lazım tek tek. Kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Clio 4 sahibiyim icon donanım ve icon donanım ve gt line donanımda kolçak mevcut, aracınız gt line olup nasıl kolçak olmaz garip geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum o kısmını ancak yalan söyleyecek halim yok. müsait olduğumda foto atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theknife -- 28 Nisan 2019; 14:26:30 >
    Araca ait görüntüler ektedir. Bu araca sahip olan arkadaş koltuğun içindeki parçanın fotoğrafını atabilir mi? Gerekirse o parçayı sanayide yaptılarım

Clio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal KolcakClio 4 Orijinal Kolcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theknife -- 28 Nisan 2019; 14:27:42 >

• Ben de GT Line'da standart olarak var diye biliyorum. Koltuk değişmiş olabilir mi?
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    bilemiyorum hocam aracın 2. sahibiyim. araçta kaza vb. yok ancak koltuk değişme konusunda bir fikrim yok
  • theknife T kullanıcısına yanıt
    internette şu şekilde bir parça buldum. Yarın satıcı ile görüşeceğim. İnşallah aradığım parça budur.
    https://www.brossotomotiv.com/index.php?route=product/product&product_id=9903Clio 4 Orijinal Kolcak

Yalan söylediğinizi söylemedim yanlış anladınız, kolçak olmaması garip dedim. Çünkü olması gerekiyor gt line ve icon donanımda. Benim aracım icon ve standart olarak var, gt line iconun bir üstü bazı sportif detay ve jant farkı var aralarında. Bence koltuk değişmiş büyük ihtimalle.

Aracınızda var ise kolcağın koltuk içine monte edilmiş olduğu parçanın fotosunu çekip atabilir misiniz?
    Clio 4 Orijinal Kolcak

Resmini çektim orası çok sıkı bir bölge, bağlantı tek o noktadan koltuğa.

• Koltuk kilifinin icini demek istemistim. Kolcak nasil bir parcaya monte edilmis onu gormek istiyorum acikcasi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.