Şimdi Ara

clio 4 aracım su alıyor nerden bılmıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • araba 1 hafta once baya bı su aldı paspaslar su ıcındeydı sadece on sofor koltuguyla arkasındakı koltuk tavanlarda vs hıc bı yerde su yok baktım sadece paspaslar komple su araba 2014 model 0 aldım bu gune kadarda bısyı yokdu halada kurumadı ıcı ve bugun yıne oyle asırı yagmur yagdı ama bu sefer hıc su felan almadı kafayı yemek uzereyım geen sefer araba yokus yukarı park etmıstım hafıf yandı yoldan baya bı su gelmıstı acaba dıyorum araba altından su alma ıhtımalı varmı altından su alırmı bı yardım edın

• Hocam yanlış hatırlıyor olabilirim ama saga mi sola mi doğru park edince su alıyordu arac. Park yönü ve yağmur yağma yönü ile ilgili Sanırım. Sanırım sanderolarda çok görülen bi olaydı bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ablamın 206'sı da su alıyordu, aradık taradık sebebini bulamadık. (Gündüz olmuyordui, gece oluyordu, sabah bindiğimizde tavanda damla falan da olmuyordu).

Bir gün ben kullanacağı zaman elime damladı, bi baktım anteni sökmüş şeref yoksunları, ordan su alıyormuş. Yeni anten ve bol silikonla sorunu çözdük.
  • aracın ön tarafındaki mazgalların altında su giderleri tıkanmış olabilir... Muhtemelen buradaki su kalorifer kısmından içeri giriyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.