Şimdi Ara

Clio 3 2011 extrem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar 1 çocuğum var. İlk aracım olacak malum araç fiyatlarının yüksekliğinde clio 3 2011 model bir araç alınırmı?
    Kronik sorunu nelerdir? Yol tutuş fren mesafesi güvenlik icin neler dersiniz? Benzinli lpg taktırmaya değermi? Yıllık En fazla 10000 km yaparım.

Mesela aşağıdaki araçhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ilk-sahibinden-kazasiz-bakimli-clio-3-604762863/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur8237 -- 14 Ekim 2018; 8:56:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2010 clio 3 1.2 tom tom edition kullanıyorum..

Bence aşırı uç talepleriniz olmaz ise arabadan memnun kalacağınızı düşünüyorum...

Bakımı ucuz yol tutuşu iyi, yaşına göre güvenli...

1.2 doğal olarak çok seri güçlü bir motor değil ama gayet yeterli ve ekonomik... Yüksek devir sıkıştırır iseniz yakıt artar ama cevap ta verir...

1,5 senedir kullanıyorum 1.2 nin karakterine alışınca sıkıntı olmuyor keyif veriyor.

Şehir içi şehirler arası tatminkar bir sürüşü var.

Şahsen memnunum ben...

Yine şahsi fikrim eğer alırsanız lpg ye hiç gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True_Sun -- 14 Ekim 2018; 17:28:14 >
  • True_Sun kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim peki ilandaki araç sizce ne kadar verilir?

• Hocam piyasa çok garip. Fiyatlar darma duman. Bu durumda araba için şu fiyat demek pek benim haddime değil ama eğer satıcının dediği gibi ise her şey ve günümüz şartlarında düşünürsek 39 500 38 000bandında alırsanız bence iyi fiyat olur.

Normalde hakkı bumudur bilinmez ama piyasada malesef fiyatlar çok uçtu...

Seceresi belli olmayan başka arabalar mutlaka daha uygun vardır ancak (daha önce dediğim gibi her şey doğru yazılmış ise) 40 bin i görmeden almak mantıklı gibi.

Bu arabada kesin yaşayacağınız sorun şudur.

Orta bilgi ekranı ve gösterge panelinde ki yol bilgisayar ekranı zamanla sönükleşek hatta olunmayacak. Ustalar bunlara yok değişecek yok lehim ayakları kırık falan diyorlar ancak 2006 ve 2010 2 adet clio 3 de aynı sorun ile karşılaştım çözüm çok basitti.

Bağlantı sokerlerini temizlik sprey i ile temizlemek ve takmak. Ustam 10 TL ye yaptı bidaha 2 araçtada sorun yaşamadık. (biri arkadaşın)

Umarım gönlünüze ve bütçenize uygun arabayı alırsınız.

Teşekkür ederim Hocam uzun uzun anlatmışsın. O dediğiniz soketler neredeydi.

• Ekranların hemen arkasında...

Çok kolay sökülüp takılıyor..

Sorun olmuyor...

Aynen bu şekilde...

https://forum.donanimhaber.com/megane-ii-gosterge-yol-bilisayari-yazilarinin-gorunmeme-sorunu-ve-cozum--39317707

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True_Sun -- 15 Ekim 2018; 8:24:48 >
    Teşekkür ederim sagolasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.