Şimdi Ara

Clio 3 2010 extreme otomotik triger kayış

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirtiģim gibi aracım 36 bin kilometrede 2010 model ustam triger kayışimi degistirmemi tavsiye etti ben de affalladım daha dedim 36 binde ama yili dolmuş diyor ne yapacam benim bildigim 60 binde felan degisir diye tasviye bekliyorum not fiyat 600 tl uygunmudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 60.000 km ya da 4 sene hangisi önce dolarsa triger değişimi gereklidir.km düşükte olsa kayışlar yıpranmış olabilir. ustanız doğruyu söyler. 600tl işçilik dahil ise normaldir.
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Malzemeler ustaniza mi ait ,ben 2009 clio triger seti , devridaim pompası v kayışı , antifriz, yağ filtresi ,4.5 lt elf yağ v.s 500 tl odedim geçen hafta

• Not olarak triger seti orijinal diğerleri hakkında birşey diyemem graft gibi bir ismi vardı sanırım

• Arkadaşlar aracınız dizel mi? Eylulde trigger seti değiştireceğim ve bakım da var. Servis 1700 tl fiyat çıkardı. Bunu dışarda Orjinal parçaları ile kaça yaptiririm. Tabii bakim dahil. Aracim 90 bin km de

• Arac benzinli malzemeler ustaya ait 600 lira uygun o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: muratgvnc

Malzemeler ustaniza mi ait ,ben 2009 clio triger seti , devridaim pompası v kayışı , antifriz, yağ filtresi ,4.5 lt elf yağ v.s 500 tl odedim geçen hafta

Siznkisi ya cok uygun yada benimki normal fiyatin cok ustunde aracin otomotik olmasi felan farkeder miki

• Vallahi bilmiyorum ama isterseniz ustanın adresini veya telefonunu veririm giderseniz bile fiyat alırsınız

• Neresi istanbul herhalde hocam bana uzak gelir.Yine de ilgin icin tesekkurler.

• Clio Grand Tour 1.5 DCİ 2011 Model 63500 km de ağır bakım yapıldı.
    Parçalar İnternetten alındı: Triger kayış ve rulmanı orjinal 146 TL
    V kayışı ve rulmanı orjinal 190 TL
    Devir daim pompası orjinal 145 TL
    İşçilik Renault Yetkili servisinde yapıldı
    1 LT Antifreeze 45 TL
    Radyötör tıkacı, ıvır zıvır 25 TL
    İşcilik 425 TL
    TOPLAM MASRAF: 976 TL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.