Şimdi Ara

§§§ CLIO 1 CILER BURADA TOPLANALIM §§§ (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.970
Cevap
30
Favori
195.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özelliklerini yazarsaniz tam olarak çok sevinirim. Youtube da bazı modellerde dijital gösterge olanları görmüştüm, 1,1.2 motor olanları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasto_37 -- 11 Aralık 2015; 10:54:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasto_37

Özelliklerini yazarsaniz tam olarak çok sevinirim. Youtube da bazı modellerde dijital gösterge olanları görmüştüm, 1,1.2 motor olanları var.

Hidrolik direksiyon,fabrika çıkışlı elektrikli sunroof,fabrika çıkışlı airbag,elektrikli ayna,elektrikli far yükseklik ayarı,koltuk alçaklık yükseklik ve bel desteği ayarı,standart 1,4 tek nokta enjeksiyonlu motor.
  • Bende 2000 1.4 rna modeli var akü 4. yılında teklemeye başladı. Kış gelmeside cabası oldu sanırım.
    Şuan mutlu akü var üzerinde ve ne alacağımı bilemiyorum. İnternetten alınca hesaplı oluyor fakat 60a 70a veya alçak kasa normal kasa akü gibi birçok seçenek var.

http://www.hepsiburada.com/varta-12v-60ah-oto-aku-p-OTVA60AHAK012

http://www.hepsiburada.com/varta-60ah-d59-12v-aku-alcak-kutu-p-OTVA60AH12D59

bi yardım edin :)

• kurnugea K kullanıcısına yanıt
    merhabalar. kullanma klavuzunu paylaşabilirmisiniz.
  • white_walker W kullanıcısına yanıt
    Araç hala sendeyse eger bodrum sanayinde Harun Usta var benim araca komple motor yaptık ve canavar şimdi.
  • emre5310 E kullanıcısına yanıt
    mre bulabıldın mı bende arıyorum ondan çok nazik bir parçamış kırdım bende
  • Merhaba 1997 model clio rt arcımla aranıza katıldım.
    153.000 de benzli aldım aracı ve lovato düz sistem lpg taktırdım
    aracı çok tanımıyorum sizden yardım isteyeceğim konu araç motor soğukken ve ilk çalıştırmada gaza basmadan çalışmıyor ısındığında problem yok
    benzinli kullanırken gaza basmasamda tek marşta lırıd sebebi ne olabilir
  • metnyilmaz M kullanıcısına yanıt
    Çok soğuk yerde iseniz normal diyebilirim. Ama normal havalarda da yapıyorsa bi baktırın.
    Kendi aracımda 5 derece ve altında iken gazda çalışıyor ama biraz zorlanıyor. Benzinde hiç sıkıntı yok.

• hayırlı olsun metin,bahsetiğin konu normal,ısınınca gaza basmadan çalışır.aklına takılan başka şey?
    ,
  • oktay3567 O kullanıcısına yanıt
    aklıma takılan bir çok şey var aslında,ankarada yaşıyorum havada soğuk deil suan ama yinede çalışmıyor sebebini araştırıyorum bişe bulamıyorum depodaki benzin azlığından olabilir mi ? lpgden sonra cok doldurmuyorum
    birde 5.viteste 80-85 km hızları arasında bir ötme gibi ses geliyor bu aralığı geçince yok sizlerde yaşadınız mı herhangi bir çözümü var mı neden kaynaklanır ?
    sis farları yanmıyor durduk yere söndü çalışırken, bagajın üstünde ki 3.stopta söndü tamirini ben yapablirmiyim severim tamir işlerini
  • metin alırken arabayı ustaya gösterdinmi?lpg çalışmasında sıkıntı çok belli oluyorsa lpg ayar yaptır rölanti.5 vites ses sorunu olmaması lazım.ustaya göster tamirciye....2.el kaçsenelik araç bunlar ufak tefek masraf çıkar ama kullandıkça memnun kalırsın.yakıt,kullanma zevki vs.bu araçlar tofaşlardan daha sağlam daha az yakıt yakar kaç model kaça aldın hangi şehir?
  • oktay3567 O kullanıcısına yanıt
    97 model 1.4 rt tek nokta enjeksiyonlu olanlardan ustaya baktırmadım ben baktım aldım,aldıktan sonra bakım yaptırdım usta cok begendi sesi söyledigimde de test etti baktı bişe yok onda takma dedi ama takmamak mümkün mü:D
    Ötme sesi teker rulmanlarından olabilir. Benim aracımda da o hızlarda ötme yapıyordu. Arka rulman İyice dağıldıktan sonra 110 ve sonrasında titremede yapmaya başladı. Değiştirince sorun kalmadı. Aracı lifte kaldırtın ve tekeri çevirince garip bi ses geliyorsa rulmandan diyebiliriz.

• Araba eski olunca, sıkıntılarıda oluyor. Sağ arka fren merkezi patlamış. Malzemeleri 40 tl, işçiliği 50 tl tuttu. Frenlerinizde eskisi tutma sorunu oluyorsa frenler patlamış olabilir, hidroliğinize sık sık bakın.

• Beyler hayırlı olsun contayi yaktik tahmini kac liraya patlar salak elektrikçi fanın fişini takmamış arabada 90 derecede duruyordu sonra o kırmızı lamba duruyordu kaputtan bi buhar dumani geldi yağ su hepsi birbirine karışmış.

• Arkadaşlar acemilik atmak için kardeşime clio 1 alacağım otomatik sağa sola ufak dokunuşlarda bulunacağından eski otomatik alma kararı aldım şu aracı 2 gün sonra alacağım vites topuzu beni düşündürdü başka topuz takmışlar bi incelerseniz ilanı sevinirim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-otomatik-yakit-cimrisi-263068123/detay
  • Contayi yakmamisim 210.000 e kadar ust kapağı hiç açılmadı benim arabanin termistat çürümüş suyu ordan atıyormuş contada artik çürümüş

• mertpalamert kullanıcısına yanıt
    Hadi geçmiş olsun. Hararet yükseldi demiştin, nasıl oldu da conta yakmamış.

• Direk benzinciye çekip su verdim kırmızı yaktı araba benzincinin onundeydim tamirciye götürdüm contada çürümüş artik onuda degistirdiler 210.000 de hic kapak açılmamıştı subab ayarı yapildi motorda ses kalmadi

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.