Şimdi Ara

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
691
Cevap
28
Favori
450.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan9835

ben de yaptım dediklerinizi uyguladım sanırım emin de değilim ama o yükleniyor ekranında kalıyor biraz uzun sürer demişsin ama 30 dk kadar falan bekledim tık yok yapabilceğimiz bi şey var mı ?

Konuda yazanları uyguladınız mı?
  • evet
  • ozan9835 O kullanıcısına yanıt
    İlk anlatimdaki adimlari tek tek uygular misin tekrar? Eger calismazsa, teamviewer id&password ver beraber bakalim musait bir zamanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar olsun ,

bi abinin bilgisayarına yükledim kurulum falan herşey okey fakat yükleniyor ekranından sonra hemen siyah ekranda kalıyor nedense çözemedim. bilgisayarıda dandik bişi değil ama çözemedim. bu yeni arakdaşın verdiği offline yüklemeyi deniyorum şuan sonucu yazarım. Siyah ekranda kalan oldu mu hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner4ever

selamlar olsun ,

bi abinin bilgisayarına yükledim kurulum falan herşey okey fakat yükleniyor ekranından sonra hemen siyah ekranda kalıyor nedense çözemedim. bilgisayarıda dandik bişi değil ama çözemedim. bu yeni arakdaşın verdiği offline yüklemeyi deniyorum şuan sonucu yazarım. Siyah ekranda kalan oldu mu hiç ?

arkadaşım bende senin başına geleni paylaşmak için foruma girdim aynı sorun bendede var arkadaşın belirttiği bütün ibareleri tamamen yerine getirdim eksiksiz yükleniyordan sonra siyah ekranda kalıyor ve açılmıyor benim yüklemeye çalıştığım pc Xp yazılımı win 8 de çalıştırmıştım farklı bir yöntemle bu yöntem ile xp kurmaya çalışıyorum seninle aynı sorunu yaşıyorum bu konuda online yardımcı olacak arkadaş varsa hazırım her türlü işletim sistemini yükleyebilen birisi olmama rağmen burda baltaladım ya sistemde bir sorun var yada bilgisayarlarda. XP ile şu anda kullanan arkadaşım varsa bilgi paylaşırsa çok sevinirim. saygılar.

• Herşeyi tamamen yükledim.Oyun açılmaya başlıyor.Resmi çıkıyor. Clash of clans diye. 12.adımın son resmindeki ekranda loading kısmında baya bi bekliyorum.Yaklaşık beş dakika.Tam ortasına geldiğinde Connection lost diyor try again diyor ve bilgisayar inanılmaz derecede kasıyor.Reset atıp düzeltebiliyorum sadece.Buna bir çözüm var mı lütfen yardım edebilirseniz çok iyi olur :)
  • @jpetrucci saolsun foruma eklememi istedi problemi bende resimlerini çektim teker teker ekliyorum bilgisi olan konu ile ilgilenen olursa sevinirim saygılar.

GEREKLİ PROGRAMLAR VE İŞLETİM SİSTEMİM
     Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

YENİDEN BAŞLATMA EKRANI

BLUESTACKS BAŞLARKEN

VE MALESEF SİYAH EKRAN KALDIĞI GÖRSEL

Şimdiden bilgi aktaracak yada konuda çözüm üretebilicek arkadaşlara sonsuz teşekkur ederim en az 6 7 tane blue stack versiyonu denedim malesef olmadı sorunlar oldu bir tek sorunsuz win 7 ve win 8 de çalıştığını düşünüyorum zaten macbook prom ile win 8 boot camp üzerinden kurabildim mac maverick üzerinde sitedeki setup dosyasından mac malesef düşük versiyon bir bluestack göründüğü için ve bluestack sync olmadığından çalışmamakta yabancı forumlarda yaptığım araştırmada malesef mac kullanıcıları için yeterli destek olmadığı 2013 4 aydan beri malesef güncellenmediği problemin giderilmediği bilgisini aldım umarım ışık tutar ve bu konuda bilgileri arkadaşlar paylaşır saygılarımla.

• DeePDe D kullanıcısına yanıt
    :) Sistem konfigürasyonu çok zayıf. Çalışsa da çok kasılarak çalışacaktır. Ekran kartı onboard mı harici mi? Ekran kartının driverları son sürüm mü? XP üzerinde .NET Framework 2.0 yüklü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jpetrucci

:) Sistem konfigürasyonu çok zayıf. Çalışsa da çok kasılarak çalışacaktır. Ekran kartı onboard mı harici mi? Ekran kartının driverları son sürüm mü? XP üzerinde .NET Framework 2.0 yüklü mü?

çalışşında hocam hıç sorun değil yuklu hatta 4 yuklu cunku sirkt programıda netframeden dat net uzerinden calışıyor pc ekran kartı onboard ayrıca hp dx7300 masa üstü bilgisayarı rami daha düşük makinalarda çalışmış hiç bir exe yuklememde ekran kartı hatası almadım ekran karti sürümü son sürüm ama sen daha iyi biliyorsun istersen teamde çalıstırabilirim.
  • DeePDe D kullanıcısına yanıt
    pm
  • merhaba usta ben indirdim ilk önce acilmiyordu güncelle filan diyordu senin çözümden yaptim digerini indirdim acildi 2 3 gün oynadim fakat sonra diger hatayı vermeye basladi yükleniyorda kaliyordu senin verdigin o çözümü denedim bu seferde güncelleme lazim yazisi tekar geldi bugda kaldim napicam yardımcı olurmusun @aRŞ-ı aZaM
  • ne kadar zaman alır uygun bi zamanınızda veriyim halladelim lütfen şimdi den teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alinti: jpetrucci

Ilk anlatimdaki adimlari tek tek uygular misin tekrar? Eger calismazsa, teamviewer id&password ver beraber bakalim musait bir zamanda.

ne kadar zaman alyr tamamen sildim bigisayardan en ba?tan ne kadar zaman alyr benim ve sizin müsait oldu?unuz bir zaman halledelim
    aR?-y aZaM da yardym edebilirse konu sahibi olarak memnun olurum ?imdiden te?ekkürler ikinize de

• Bu problemi yaşayan varmı aranızda ?
  • valla benim ultrabookun ekran dokunmatik eger calisirsa acaip olur.
  • İşyerindeki PC'de yaşıyorum bu problemi. Ekran kartı ile ya da driver ile alakalı olduğunu düşünüyorum...
  • @jpetrucci yarın saaat 4 den sonra mesaj atabilirseniz yarın ben müsaitim
  • 1 hafta yokum ben maalesef. Sen anlatimdaki adimlari tek tek dene, olmazsa ben geldigimde bakariz hala cozulmemisse :)
  • hocam anlattiklarini yaptim ve çalistirdim ancak benim pc kaynakli bir sorun var belki çözümünü bilirsin. laptopda 2 grafik karti var gerek görünce nispeten iyi olan grafik karti devreye giriyor. sorunun bu yüzden oldugunu tahmin ediyorum. bluestacks'i açinca ekledigim resimdeki sorunu veriyor, güncelle dersem eger "amd hd7670" olan ekran kartini siliyor. güncellemeyince direk oyundan atiyor. 2-3 saat bu sekilde oynadim sonra farkettim ekran kartini sildigini ve tekrar yükledigimde oyuna giremiyorum. ne yapabilirim bi bilgin var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scatman_35 -- 5 Ocak 2014; 20:02:13 >

• Millet bendede aynı sürüm program var ancak clash of clans yazdığımda google play store da cihazınıza uyumlu değil diyor , diğer yükleme seçenekleride yüklemiyor bi yardım pls..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.