Şimdi Ara

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
28
Favori
450.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖNEMLİ NOT: Arkadaşlar son zamanlarda sık sık bu konuda bildiri alıyorum. Köyünüzü bu program ile açmaya çalıştığınızda bazen başka bir hesabı yönlendiriyor ve yüklensin mi? diye soruyor. Genel olarak önerilen bu hesap daha üst seviye oluyor. Bu yüzden kullanıcılar kabul ediyor. Bu kabul işlemi sonrasında belirtilen hesap gelmediği gibi sizin hesabınız ise çalınıyor. Ben şuana kadar böyle bir durumla karşılaşmadım. Ancak bazı arkadaşlar karşılaştıklarını belirtiyor. Unutmayın ki köyünüzden başka bir hesabı onaylamanızı isterse KESİNLİKLE BU UYARIYA ONAY VERMEYİNİZ. Galiba bir takın hackerlar uygulamaya sızmışlar ve kişilerin hesaplarına yönelik saldırıda bulunuyorlar.

Not: Bir siteden edindiğim bilgili paylaşmak istiyorum. Mantıklı geldi ancak uyarıyı kaldırmıyorum.
    Bluestacks sanal bir Android yazılımdır. Bir çeşit emülatör. Ve doğal olarak normal orj systemlerden daha geç bağlantı kurar serverlara. Oyun indirirken de bekletmesinin sebebi budur. Bluestacks'ın bir veri tabanı var ve o taban da bu oyun yüklü. System serverla bağlantı sorunu yaşayınca google bağlantısı kesilince otomatik olarak veritabanında ki bu köy e yöneliyor. O uyarı çıkınca ayarlardan Google + Giriş e bakın bağlantınızı kopmuş olduğunu göreceksiniz. Çok basit iptal diyip çıkan uyarıya Bağlantı kesildi'ye tıklayın gmail girişi yapmış olursunuz. -Alıntı-

NOT: KPSS A Grubu Öğretmenlik sınavına hazırlandığım için konuyu çok fazla takip edemiyorum. Sorun yaşayan arkadaşlar konu altından yazdıkları zaman bilgili arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaktır. İyi günler bol ganimetler dilerim..

Yabancı Bir Siteden Edindiğim Bilgiye Göre XP Üzerinden Problem Yaşayanlar İçin Anlatım Yapılmış. Ayrıca Minimum sistem gereksinimleri belirtilmiştir. Adımları incelemenizi tavsiye ederim
    The BlueStacks App Player (beta-1) is now available for Windows XP (32-bit only) installations fulfilling the following pre-requisites:

1) You must be an Administrator on your PC.

2) Service Pack 3 (SP3), which can be installed through windows update

3) Windows installer 4.5 - which can be downloaded from LİNK

4) .NET Framework 2.0 SP2, which can be downloaded from LİNK

5) Your PC should have at least 1 GB of main memory, however 2GB is recommended.

6) The default installation drive is C:\., currently there is no option to install it in any other drive.

7) The drivers for your PC's graphics drivers should be updated for compatibility with BlueStacks as described in the following post

LİNK

Please note that we do not recommend installing the BlueStacks App Player (beta-1) if you have a virtual machine, e.g., Microsoft Virtual PC, VMWare Workstation, or Oracle Virtualbox, installed on the same Windows XP host.

quote:

Orijinalden alıntı: jpetrucci

Milyon tane kurulum denedikten sonra %100 başarılı bir yolu paylaşıyorum arkadaşlar(Win7 Ultimate 32bit 2GB RAM Nvidia Ekran kartı ve Win8 Pro 84 bit 4GB RAM Ati Ekran kartı, iki farklı pc ile denedim çalışıyor);

İlk olarak Bluestacks programını kurduysanız yapacaklarınız;

1-) Bluestacks'ı Uninstall yapın control panelden(app player ve notification iki tane kurulum olması gerekiyor).
    2-) Task Manager'e girip bluestack ile ilgili olan her şeyi(win7 ve win8 de farklı service isimleri vardı o yüzden açıklamalarına bakın) stop yapın eğer varsa hala.
    3-) C:\Program Files\ altında bluestacks klasörü varsa silin
    4-) **C:\ProgramData\BlueStacks ve C:\ProgramData\BlueStacksSetup klasörlerini silin
    5-) **C:\Users\KullanıcıAdınız\AppData\Local\Temp klasöründeki içeriği tamamen temizleyin(silemediğiniz bazı dosaları olabilir, çok mühim değil. Bluestacks ile ilgili temp'de kalanlar silinecektir)

** ProgramData ve AppData klasörleri gizli klasörlerdir bu yüzden gizli klasörleri-dosyaları göster seçeneğinizin açık olması gerekir.
    Gizli dosyaları gösterme

3-4-5. adımları yapamadıysanız ya da hata verdiyse, uninstall sonrası restart yapıp öyle silmeyi deneyin tekrar.

6-) Bluestacks Registry Cleaner ***TIKLA*** dosyasını indirip masaüstüne kopyalayın ve çalıştırın. Registry'den bluestacks ile ilgili kayıtları temizleyecek. Masaüstüne kopyalayın ya da İşletim sistemi'nin yüklü olduğu sürücüde çalıştırın diğer türlü kayıtları temizlemez.

7-) CCleaner sitesinden programının son versionunu indirip kurduktan sonra, Registry altında Scan for issues butonuna tıklayın ve bulduğu sonucları Fix selected issues - No(registry yedeğini almak ister misiniz diye soruyor ben hiç almadım bu zamana kadar, isteyen alabilir) - Fix All Selected Issues - Close tıklayın ve programı kapatın.

8-)BlueStacks Offline Installer ***TIKLA*** dosyasını indirin(masaüstünde ya da C klasöründe izinler ile ilgili sıkıntı çıkarabiliyor, farklı bir sürücünüz varsa oraya indirin)

9-) Bilgisayara restart atın.

10-) BlueStacks_HD_AppPlayerPro_setup_REL.msi kurulum dosyasını çalıştırın ve kurulumu tamamlayın. Kurulum bittikten sonra, "C:\Program Files\BlueStacks\HD-StartLauncher.exe" dosyasına sağ tıklayıp, properties-compatibility-Run as administrator seçin.

Eğer program düzgün çalışmadıysa(yükleniyor ekranında takılı kaldıysa) sağ alttaki ikona tıklayıp restart seçin düzgün çalışacaktır eğer yine çalışmadıysa pc'yi baştan başlatın kesin çalışıyor.

11-) Bluestacks açıldıktan sonra sol üst köşedeki search'e basıp Clash of Clans'ı arattığınızda, yükleme yapmadan Android'i güncellemeniz istenecektir; market'i bulamıyor ve güncelleme yapmanız isteniyor OK seçin(Fotolar ekte mevcuttur).

Geri kalan adımlarda, konuyu başlatan arkadaşın anlattıklarını uygulayabilirsiniz.

İyi oyunlar herkese

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

Merhaba arkadaşlar. Ben aRŞ-ı aZaM. Bugün sizlere Clash Of Clans isimli beğenerek oynadığımız oyunumuzu bilgisayar üzerinden nasıl oynayacağımızı paylaşacağım. Bu yöntemin devamı niteliğinde bir yöntem olan benim ismini "Ganimet Kaçırma" diye nitelendirdiğim oyunda aktif kalamadığımız zamanlarda bilgisayarınız açık kalması şartıyla oyunu açık bırakıp oyundan düşmeyi engelleyen bir diğer yöntemi de paylaşacağım. O yöntemi bir başka konu başlığı altında açacağım için bu konu altında linkini vereceğim. Bahsettiğim konuyu paylaştım. Buradan ulaşabilirsiniz. TIKLAYINIZ.
    Peki şuan ki konumuz olan bilgisayar üzerinden Clash Of Clans isimli oyunumuzu oynamamızın ne gibi pozitif getirileri var bunlara göz atalım.

+Şarj sıkıntısı çekerek elimizde şarj cihazıyla priz başında vakit geçirme derdine son vereceğiz.
    +Uzun süre telefonumuzdan bağlandığımız için ısınma sorunuyla karşı karşıya kalmaktayız. Bu soruna da son vereceğiz.
    +Oyunumuzu daha kolay yönetebileceğiz.
    +Köyümüzü yeniden düzenlemek istediğimizde büyük bir sıkıntıdan kurtulacağız.
    +Telefonumuzun ısınmasıyla birlikte Wi-fi'den kopma sorununda kurtulacağız.

Peki bu kadar pozitif getirisi olan bu yöntemin negatif özellikleri yok mu? Birazda bunlara değinmek istiyorum.
    -Türkçe karakterleri kullanamamaktayız. Bu nedenle oyuna ilk başlarda adapte olmakta zorluk çekebiliriz.
    -Klavyeden "Enter" tuşuna bastığımızda yazdığımız ileti gönderilmemektedir.
    -Oyuna zoom yapamamaktayız.
    quote:

Görkem XF: CTRL tuşuna basılı tutup mouse'un orta tuşunu hareket ettirerek oyunda zoom yapabilirsiniz.

Nasıl yapılacağını merak ettiğinizi biliyorum. Ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim. Yöntem bana ait değildir. Bu oyuna başlamadan önce de kullanmakta olduğum yöntemi sadece kendi anlatımım ile sunacağım. Resimler ve adımları tamamen kendim oluşturduğumu belirterek emeğe saygı duyacağınıza emin adımlarla konunun anlatımına geçiyorum.

Gerekli Dosyalar;
    -BlueStacks. TIKLA

1.ADIM
    -Öncelikle BlueStacks isimli programı SAĞ TIK YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR diyerek yüklüyoruz. Bu adım önemlidir! Eğer bu şekilde yapmazsanız BlueStacks isimli program yükleme esnasında hata verecektir. Bu adımı doğru bir şekilde yapıp hala hata alıyorsanız anlatımın sonunda vereceğim çözüm yollarını deneyiniz.

2.ADIM
    -BlueStacks isimli programı açıyoruz. Search Butonuna tıklıyoruz.

3.ADIM
    -Clash Of Clans uygulamasını aratıyoruz ve çıkan sonuca tıklıyoruz.

4.ADIM
    -Giriş yapmanızı isterse, mevcut gmail hesabınız ile ya da yeni bir gmail hesabı oluşturarak giriş yapıyoruz.
    -Yeni gmail hesabı oluşturmak için TIKLAYINIZ.

5.ADIM
    -Çıkan uyarıya Continue diyoruz.

6.ADIM
    -Çıkan Proceed butonuna tıklıyoruz.

7.ADIM
    -Tekrar giriş yapmamızı isterse tekrar gmail hesabımızla giriş yapıyoruz.

8.ADIM
    -Şifreyi anımsa diyoruz.

9.ADIM
    -Resimdeki basamakları aynen uyguluyoruz.

10.ADIM
    -Finish butonuna tıklıyoruz.

11.ADIM
    -Let's go diyoruz.

12.ADIM
    -Kabul et diyoruz ve uygulamayı yüklüyoruz.
    Yükleme işlemi tamamlandı yukarıdan diyouz.

ve artık Clash Of Clans oyunumuz açıldı.

13.ADIM
    -Oyunun yönlendirmelerini tamamlayın.

14.ADIM
    -Hesabınızı bağlamak için Ayarlar butonuna basınız.

15.ADIM
    -Bir Cihazı Bağla diyoruz.

16.ADIM
    -Tekrar giriş yapıyoruz.

17.ADIM
    -Giriş yaptıktan sonra tekrar oyuna dönüyoruz ve 14 ve 15. Adımları tekrarlayıp 18. adıma geçiyoruz.

18.ADIM
    -Bu Yeni Cihaz butonuna tıklıyoruz.

19.ADIM
    -Şimdi telefonumuzdan (veya ipad vb. cihazınızdan) oyunu açıyoruz ve 14 ile 15. adımları tekrarlıyoruz.
    -DİKKAT! Telefonumuzdan "BU CİHAZ ESKİ" butonuna tıklıyoruz.

20.ADIM
    -Bir başka cihaza bağlanmak istiyorum. butonuna tıklıyoruz ve kodumuzu alıp Bluestack programımızda bulunan oyuna giriyoruz.

21.ADIM
    -Karşımıza bilgilerimiz geliyor ve TAMAM diyoruz.

22.ADIM
    -Bağlantı başarıyla tamamlandı şeklindeki uyarıyı telefonumuzda ve bilgisayarımızda aynı anda görüyoruz.

23.ADIM
    -Telefonumuzdaki oyundan çıkış yapıyoruz ve bilgisayardan giriş yapıyoruz.

VE İŞLEMİMİZ SONA ERDİ. ARTIK BİLGİSAYARDAN OYUNUNUZU OYNAYABİLİRSİNİZ.

HATA ÇÖZÜM YOLLARI

1. HATA: Program Yükleniyor Ekranında Kalması.
    Bluestacks programını sorunsuz bir şekilde kurduktan sonra programın yükleniyor ekranında kalmasının çözümünü sizler paylaşacağım. Bir çok kullanıcı bu sorunu yaşamaktadır bu sorunun 3 çözümü vardır.

Eğer bu ekranda takılıyorsanız ve uygulamayı yükleyemiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit.

Öncelikle programı bilgisayardan komple kaldırıyorsunuz[Başlat>Denetim Masası>Programlar ve Özellikler yönergesini takip ediniz.]

Sonra Programı Burada ki Linkten indiriyorsunuz ve sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır diyorsunuz. Eğer bu işlemde olmaz ise programı yükleyin ve yükleniyor da kalıyorsa kapatın. Başta vermiş olduğum yönergeyi takip edin. Burada 2 tane bluestack programını yüklü olarak göreceksiniz siz sadece BlueStack App Player olanı silip tekrar bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyadan kuracaksınız. Böylece sorun çözülmüş olacaktır.

Hala sorun çözülmesi ise son olarak bu yöntemi deneyiniz.
    -Programı kapatınız.
    -Programın iconuna sağ tıklayınız.
    -Özellikler deyiniz.
    -Üst menüden Uyumluluk'a tıklayınız.
    -Aşağıda bulunan Ayrıcalık Düzeyi bölümündeki "Bu programı yönetici olarak çalıştır" kutucuğunu işaretleyip Uygula ve Tamam deyiniz.
    -Programı tekrar açtığınızda açılmış olması gerekir.

Not:Program son aşamalarda biraz zaman alır kapatmayınız.

2.HATA: Programı Güncelledikden Sonra Çıkan Uyarı Penceresi
    -Pencerede yazan hata: The BlueStacks App Player installation is corrupt. Please download and install the latest version fromwww.bluestacks.com

Çözümü:

-Vermiş olduğum linkten bluestacks isimli programı indirin.
    -Daha sonra kurmuş olduğunuz bluestacks programını (Denetim Masası>Programlar ve Özellikleri) kaldırınız. (Bütün dosyalarıyla birlikte.)
    -İndirdiğiniz bluestacks programını kurunuz.
    -Masaüstüne gelen uygulama simgesi ile giriş yapınız.
    -Güncelleme ekranını atlayınız. (Güncellerseniz tekrar aynı sorunla karşılaşırsınız.)
    -Yükleniyor ekranında takılırsanız konuda anlattığım yöntemi tekrarlayınız.

LİNK

Dosya şifresi: FbOyunHileleri.tk

3.HATA: EKRAN TİTREME SORUNUNA YÖNELİK ÇÖZÜM;
    quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

kardeş ekranda titreme sorunun çözümünü kendim buldum konuya eklersen sevinirim herkes yararlansın adımı da yazarsan sevinirim :D

1-bluestacks dan başka hiç bir şey açık olmadın örn : google chorme bile açık olsa gene titrer

2-görev yöneticisinden HD-Fronted.exe ve HD - agent.exe ye yapacağımız işlemleri söyliyeceğim şimdi

ilk mesela hd-fronted e sağ tıklayın sonra öncelik ata diyin ve en üstte gerçek zamanda var bunu 2 sinede yapın sonra görev yöneticisini kapatın

NOT : titreme %100 gitmez %97 gider nadiren çıkar oda hemen gider yani 1 sn bile sürmez

ekran kartım nvdia geforce 9200ms 256 mb 64 bit işlemcim intel core 2 duo t6400 3 gb ram bu leptopda denedim

4. HATA: HATA KODU 102 ÇÖZÜMÜ

quote:

Orijinalden alıntı: stingabuzer
    hata kodu 102 alan arkadaşların dikkatine!!! her iki cihazı da AYNI AĞ ÜZERİNDEN internete bağlayınca oluyor...

5. HATA: Programın Search Kısmında Clash Of Clans Çıkmaması.

-Search ettiğinizde clash of clans oyunu karşınıza çıkmıyor ise verdiğim linke tıklayıp yükle butonuna basınız. Link

Bazı -tanımlamasını yapmayacağım- insanlar beni sahtekarlık ile suçluyorlar. Bu konu sayesinden kişilerin hesabına yönelik saldırılarda bulunacağımı iddia ediyorlar. Bu eklemeyi o zihniyetteki insanlara kanıt olsun diye yazıyorum.
    Bu program sayesinde oyuna bilgisayardan bağlanan üyelerimiz.

Klavuz Karga
    HoT-SouCE
    SA30_303
    mrkarabiber
    HiFeLiFE
    killikli
    adrenaline_68
    joyberk
    WaRouP
    Dragonslaye®
    John Citizen
    Quandrostr
    byalparslan
    dogukanarkan
    kakakola
    erishgen
    sound_of_silence!
    soneday
    egemenism
    SkyTech74
    sinistrad
    tolunaygs
    sunliqht
    caner4ever
    filemanager
    berkay956
    Haroeris
    kararsızçaresizelmahkum
    ApoCaLYpSe_35
    jpetrucci
    BlueDangeR
    Seyit Kafkas
    funkerman
    scatman_35
    Fresky
    racaerme
    ozcan
    myclub
    Kagoca
    mustafadnzli
    tmr1982
    mesuttepe
    winfxhdd
    Rmzn3450
    forte06
    ewtrolar14
    JonnyCaqe
    Adwera58
    yunus_4151
    HoneyBagdeR2
    44mustika
    chekilbe
    IcyTea Lemon
    lazkopat611
    Clash of Clans
    pingu81
    e-XPLoDeR
    kirecci
    menesozun
    afsinedremitli
    stingabuzer
    sNaP_21
    PoliTheGreat
    EnverJan
    m3rttttt
    Bahago
    Mactavish-
    Brucedeluxe
    pislickkk
    enes1478
    akke4323
    Clawson
    komkom
    Bmw.
    Sterope
    Adanur61
    isat
    ahmt899
    HunGeNeR@L
    fatihhank
    Quarterlicence
    synan38

Not: Forumumuza üye olmayıp kullananlar ile bir o kadar da forumumuzda üye olup yazmayanları unutmamak gerekiyor.. Daha hala sen sahtekarsın böyle bir şey yok diyenlere söyleyecek sözüm kalmamıştır. Ayrıca böyle bir konu açtığım için beni pişman eden her şahsiyete buradan selamlarımı iletiyorum. Konu ile ilgili başka bir yorum yapmayacağım. Zaten yoğum bir KPSS döneminden geçiyorum. Gecem gündüzüm birbirine karışmışken bıkmadan usanmadan buraya yazılanları okuyordum. Artık onuda yapmayacağım... Selametle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRŞ-ı aZaM -- 15 Mart 2014; 15:24:42 >

• Bu olay süper oldu tam aradıgım şey sarj konusunda sıkıntı çekiyorduk bu olay bütün sıkıntıları bitirecek TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exmentro

Bu olay süper oldu tam aradıgım şey sarj konusunda sıkıntı çekiyorduk bu olay bütün sıkıntıları bitirecek TEŞEKKÜRLER.

Rica ederim.
    quote:

Orijinalden alıntı: YumukluSucurta.

Eğer sen yazdıysan helal olsun ...

Problem çözüm kısmındaki küçük bir bölüm hariç anlatım + resimler bana aittir.
  • Öncelikle konu için ellerine sağlık fakat aklıma takılan bi durum var bu eski cihaz yeni cihaz olayında pc ye bağlayınca telefondaki köyümüz gidiyor mu ?
  • emegine sağlık çok güzel anlatmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: İconic

Öncelikle konu için ellerine sağlık fakat aklıma takılan bi durum var bu eski cihaz yeni cihaz olayında pc ye bağlayınca telefondaki köyümüz gidiyor mu ?

Hayır istediğiniz zaman telefonunuzdan da devam edebilirsiniz. Sadece aynı anda iki farklı cihazdan açamazsınız.

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem XF

emegine sağlık çok güzel anlatmısın

Teşekkür ederim.
  • Programı kurdum gerekli işlemleri yapıp içerisine de clash of clans oyununu da yükledim. Ancak oyuna başlat dediğim de arka taraftan oyunun yüklendiğine ve başladığına dair ses geliyor ama görüntü gelmiyor. Ekran kararık şekilde duruyor. Bunun bir çözümü yokmudur acaba ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekomer

Programı kurdum gerekli işlemleri yapıp içerisine de clash of clans oyununu da yükledim. Ancak oyuna başlat dediğim de arka taraftan oyunun yüklendiğine ve başladığına dair ses geliyor ama görüntü gelmiyor. Ekran kararık şekilde duruyor. Bunun bir çözümü yokmudur acaba ;)

Daha önce böyle bir problemle karşılaşmadım. O nedenle bilgi veremeyeceğim. Çözünürlük ayarlarınız ile ilgili olabileceğini düşünüyorum. İsterseniz değiştirmeyi deneyiniz.
  • Hocam allah razı olsun şarj dayanmiyordu verdiğin bilgi için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yebozkurt

Hocam allah razı olsun şarj dayanmiyordu verdiğin bilgi için teşekkürler

Rica ederim :)
  •  Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

ne yapsak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klavuz Karga

ne yapsak ?

Bu sorunla güncelleme sonrası bende karşılaştım. Aşağıdaki adımları takip ediniz.

-Daha sonra kurmuş olduğunuz bluestacks programını (Denetim Masası>Programlar ve Özellikleri) kaldırınız. (Bütün dosyalarıyla birlikte.)
    -Güncelleme ekranını atlayınız. (Güncellerseniz tekrar aynı sorunla karşılaşırsınız.)

LİNK

• quote:

Orijinalden alıntı: aRŞ-ı aZaM

quote:

ne yapsak ?

Bu sorunla güncelleme sonrası bende karşılaştım. Aşağıdaki adımları takip ediniz.

LİNK

Çok mübarek adamsın Çalıştı

İnternette bu sorunun çözümü hiç bir yerde o yüzden aşşağıya hatayı yazayım da donanım haber aramalarda çıksın

the blueStacks app player installation is corrupt.Please download and install the latest version fromwww.bluestacks.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klavuz Karga -- 23 Kasım 2013; 20:15:18 >

• quote:

quote:

quote:

ne yapsak ?

LİNK

İnternette bu sorunun çözümü hiç bir yerde o yüzden aşşağıya hatayı yazayım da donanım haber aramalarda çıksın

the blueStacks app player installation is corrupt.Please download and install the latest version fromwww.bluestacks.com

Sorun güncelleme ile ortaya çıktı. Bende hemen bir çözüm bulmaya çalıştım. Çünkü pc den bağlanmaya o kadar alışmışım ki telefondan girmek istemedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne yapsak ?

LİNK

Sorun güncelleme ile ortaya çıktı. Bende hemen bir çözüm bulmaya çalıştım. Çünkü pc den bağlanmaya o kadar alışmışım ki telefondan girmek istemedim.

aynen,bende 1 günde 3 günlük geliştim :) Çok duamı aldın,büyük sevap işledin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne yapsak ?

LİNK

aynen,bende 1 günde 3 günlük geliştim :) Çok duamı aldın,büyük sevap işledin

Eyvallah :)

• aRŞ-ı aZaM kullanıcısına yanıt
    merhaba ben beceremedim hala aynı hatayı veriyor rica resimli olarak anlatabilirmisin çünkü herhangi bir güncelleme ekranı göremedim atla dediğin yer tam olarak neresi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kareassinek

merhaba ben beceremedim hala aynı hatayı veriyor rica resimli olarak anlatabilirmisin çünkü herhangi bir güncelleme ekranı göremedim atla dediğin yer tam olarak neresi...

O adımları atladığım için resimli anlatım yapma şansım yok. Sorunun tekrardan ortaya çıkması durumunda resimli anlatım yapabilirim. Güncelleme uyarısını her zaman vermiyor. Verdiğinde zaten küçük bir pencerede karşınıza çıkar.
  • quote:

quote:

O adımları atladığım için resimli anlatım yapma şansım yok. Sorunun tekrardan ortaya çıkması durumunda resimli anlatım yapabilirim. Güncelleme uyarısını her zaman vermiyor. Verdiğinde zaten küçük bir pencerede karşınıza çıkar.

şu anda böyle bir pencere açılıyor...

• quote:

quote:

quote:

şu anda böyle bir pencere açılıyor...

Bu soruna cevap vermiştim.

quote:

LİNK

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.