Şimdi Ara

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
28
Favori
450.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer 150 küsür MB'lık dosyayı indirdiysen böyle bir uyarı vermez. Diğer ufak boyuttaki dosyayı indirdiysen, update yaptığında patlıyor program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jpetrucci

Eğer 150 küsür MB'lık dosyayı indirdiysen böyle bir uyarı vermez. Diğer ufak boyuttaki dosyayı indirdiysen, update yaptığında patlıyor program.

150 mb olanı nerden indiriyoruz konudan indirmiştim o olmadı işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonn123 -- 9 Ocak 2014; 0:07:43 >
  • çok teşekkür ederim biraz zor kursamda deydi :) oyun pcde uzun süre acık kalsa herzaman altta bi sıkıntı yalaşarmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myclub

çok teşekkür ederim biraz zor kursamda deydi :) oyun pcde uzun süre acık kalsa herzaman altta bi sıkıntı yalaşarmıyım ?

Şu iki problemle karşılaşabilirsiniz;
    1. Uzun süre hareketsiz kalırsanız oyun ile bağlantınız kopar ve gereksiz yere açık kalmasından dolayı program bilgisayarı gereksiz yorar.
    2. Uzun süre bağlı kalırsanız oyun size bir süre oyuna girmememizi önerir.
    Bu iki durum da oyunun kendine has özelliklerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin verdiğin linkten indirdim ama hâlâ güncelleme sorunuyla karşılaşıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRŞ-ı aZaM

quote:

Orijinalden alıntı: jpetrucci

Milyon tane kurulum denedikten sonra %100 başarılı bir yolu paylaşıyorum arkadaşlar(Win7 Ultimate 32bit 2GB RAM Nvidia Ekran kartı ve Win8 Pro 84 bit 4GB RAM Ati Ekran kartı, iki farklı pc ile denedim çalışıyor);

İlk olarak Bluestacks programını kurduysanız yapacaklarınız;

1-) Bluestacks'ı Uninstall yapın control panelden(app player ve notification iki tane kurulum olması gerekiyor).
    2-) Task Manager'e girip bluestack ile ilgili olan her şeyi(win7 ve win8 de farklı service isimleri vardı o yüzden açıklamalarına bakın) stop yapın eğer varsa hala.
    3-) C:\Program Files\ altında bluestacks klasörü varsa silin
    4-) **C:\ProgramData\BlueStacks ve C:\ProgramData\BlueStacksSetup klasörlerini silin
    5-) **C:\Users\KullanıcıAdınız\AppData\Local\Temp klasöründeki içeriği tamamen temizleyin(silemediğiniz bazı dosaları olabilir, çok mühim değil. Bluestacks ile ilgili temp'de kalanlar silinecektir)

** ProgramData ve AppData klasörleri gizli klasörlerdir bu yüzden gizli klasörleri-dosyaları göster seçeneğinizin açık olması gerekir.
    Gizli dosyaları gösterme

3-4-5. adımları yapamadıysanız ya da hata verdiyse, uninstall sonrası restart yapıp öyle silmeyi deneyin tekrar.

6-) Bluestacks Registry Cleaner ***TIKLA*** dosyasını indirip masaüstüne kopyalayın ve çalıştırın. Registry'den bluestacks ile ilgili kayıtları temizleyecek. Masaüstüne kopyalayın ya da İşletim sistemi'nin yüklü olduğu sürücüde çalıştırın diğer türlü kayıtları temizlemez.

7-) CCleaner sitesinden programının son versionunu indirip kurduktan sonra, Registry altında Scan for issues butonuna tıklayın ve bulduğu sonucları Fix selected issues - No(registry yedeğini almak ister misiniz diye soruyor ben hiç almadım bu zamana kadar, isteyen alabilir) - Fix All Selected Issues - Close tıklayın ve programı kapatın.

8-)BlueStacks Offline Installer ***TIKLA*** dosyasını indirin(masaüstünde ya da C klasöründe izinler ile ilgili sıkıntı çıkarabiliyor, farklı bir sürücünüz varsa oraya indirin)

9-) Bilgisayara restart atın.

10-) BlueStacks_HD_AppPlayerPro_setup_REL.msi kurulum dosyasını çalıştırın ve kurulumu tamamlayın. Kurulum bittikten sonra, "C:\Program Files\BlueStacks\HD-StartLauncher.exe" dosyasına sağ tıklayıp, properties-compatibility-Run as administrator seçin.

Eğer program düzgün çalışmadıysa(yükleniyor ekranında takılı kaldıysa) sağ alttaki ikona tıklayıp restart seçin düzgün çalışacaktır eğer yine çalışmadıysa pc'yi baştan başlatın kesin çalışıyor.

11-) Bluestacks açıldıktan sonra sol üst köşedeki search'e basıp Clash of Clans'ı arattığınızda, yükleme yapmadan Android'i güncellemeniz istenecektir; market'i bulamıyor ve güncelleme yapmanız isteniyor OK seçin(Fotolar ekte mevcuttur).

Geri kalan adımlarda, konuyu başlatan arkadaşın anlattıklarını uygulayabilirsiniz.

İyi oyunlar herkese

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

Anlatım için teşekkürler. Konuya ekleniyor.

Sizin elinize sinyal gönderen beyninize sağlık .. Çok uğraştım ama sonunda başardım .. :)

Sizin gibi insanlar sayesinde türk milletine olan inancımı kaybetmiyorum

Arkadaşlar windows 7 64bit kullanıyorum ..

Ekran kartı sürücüsü yenileme yönetici çalıştır başka yerden indir(bazıları truva(virüs) falan) cart curt hepsi yalan bence direk bu çözüme gidin hepsini denedim 3 saatlik çalışmanın son 35 dk sını ayırdığım bu çözümle yaptım ..

• Eilne sağlık.. yaptım işime yaradı teşekkürler
  • Kagoca kullanıcısına yanıt
    Super, cok sevindim. Bu ne guzel bir tesekkur :) Rica ederim, ben de 2 gun ugrasip sonunda calistirmistim. İyi oyunlar.

• Öncelikle yapanın eline sağlık.Süper oldu bu.
    Tek sorunum ekranın yanıp sönmesi onunla ilgili bir çözüm varmı dır acaba?
  • beyler yapanlardan biri team wiever la bana da yapabilir mi
  • Hocam İyi Güzelde Her şeyi yaptım bluestacks ı kurdum da clash of clan indirilmiyor cihaz uygun değil diyor 8gb ram casper pcyle yaptım olmuyor ayrıntılı olarakta benım ındırdıgım bluestack senin resimdekilere hiç benzemiyor yardım ed
    in !!!
  • Arkadaşlar sorun yaşayanlar genelde ekran karti yüzünden yaşıyor diğer sorunlar da eaki versiyon problemleri. Bütün sorun ve çözümler yazildi zaten. Hepibizin eline saglik.
    Taş ile ilgili hileyi yapabilen varmi acaba. Ben birkaç tool denedim ama hepsi patlak???

• team wiever dan yapabilir misniz ?
  • Kardeş gerçekten güzel anlatım olmuş.
    Genelde sıradan şeylere yorum atmıyorum.
    Yorum atmak için eski kaydımı canlandırdım. :D
    Ellerine sağlık...
  • Merhabalar.;
    Öncelikle detaylı anlatım için teşekkür ederim. Benim sorunum şu iphone kullanıyorum daha önce androide atmıştım şuan eski cihaz dediğimde yeni kod vermiyor bunu nasıl alabilirim? Mevcut Köy zaten bağlandı. Bağlantı sadece Bir kere yapılabilir diyor.
  • aRŞ-ı aZaM kullanıcısına yanıt
    tesekkurler arkadasım emegine saglık PARANOYAK klanındayım kaptan
  • yorumları fazla okumadım, merak ettiğim mouse ile rahat oynanabiliyor mu?
  • ellerine saglık ben burda buldum konuyu ve takıp ettım ama sende alıntı yaptıgın ıcın olsa gerek su update hatasına tatmin edici bir cevap verememissin bıraz araştırma yaptım ve o sorunu hallettim kurdum calıstı tesekkürler ..
  • Arkadaşlar bilgisayardaki düşük seviyeyi telefonla eşlemek istiyor.Yardım edebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winfxhdd -- 15 Ocak 2014; 17:38:50 >
  • filemanager F kullanıcısına yanıt
    Kardeşler,

Win 8'den kaynaklı bir sıkıntı olabilirmi?

O günden beri hergün bir umut girip deniyorum, araştırıyorum. olmuyor.

Sürekli aynı hata.

Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım] Clash Of Clans Oyununu Bilgisayarda Oynama Yöntemi [Resimli Anlatım]

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.